w

100 zł za samo założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + 200 zł za wynagrodzenie + 100 zł dla studentów (krótka karencja!)

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) ruszył z II edycją akcji “Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę”. W promocji brak jest okresu karencji! Wystarczy, że na dzień 13 listopada 2018 r. nie posiadasz konta i możesz skorzystać z promocji.

Do zgarnięcia jest bon o wartości 100 zł na pyszne.pl dla najszybszych lub 50 zł dla osób, które będą się ociągały z wysłaniem wniosku nieco dłużej 😉

Kolejną zaletą jest to, że nagrodę otrzymasz za samo założenie konta, bez spełniania żadnych dodatkowych warunków!


Oprócz tego zgarnąć możecie 200 zł za wpływy wynagrodzenia,  natomiast studenci otrzymają dodatkowe 100 zł za 10 płatności mobilnych.

Warto się spieszyć! Bank przewidział 1500 nagród: 900 nagród o wartości 100 zł dla najszybszych oraz 50 zł dla kolejnych 600 osób. Po zakończeniu puli nagród pojawi się informacja na blogu i strona promocji przestanie działać.

Aktualizacja: Na dzisiaj otwartych zostało 320 kont + 190 czeka na otwarcie. Także w dalszym ciągu można się załapać bez problemów na nagrodę 100 zł!

100 zł na pyszne.pl za założenie Konta Jakie Chcę

Dla kogo?

Wystarczy, że nie posiadasz konta w Santander na dzień startu promocji, tj. 13 listopada 2018 r. a możesz skorzystać z tej prostej promocji!

Nagrody

Nagrodą są vouchery o wartości 100 zł dla 900 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji lub 50 zł dla kolejnych 600 osób.

Jak otrzymać 100 zł do Konta Jakie Chcę?

  • Przejdź na dedykowaną stronę promocji i złóż wniosek online o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową Visa lub Mastercard Dopasowana oraz usługami bankowości elektronicznej (jeśli jeszcze nie posiadasz)
    • Podczas wypełniania wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i na kontakt telefoniczny w celach marketingowych
    • Potwierdź wniosek za pomocą przelewu weryfikacyjnego, za pośrednictwem kuriera lub za pomocą rozmowy wideo z doradcą banku. W dwóch pierwszych przypadkach trzeba będzie załączyć jego zdjęcie we wniosku.

Nagroda w postaci vouchera o wartości 100 zł lub 50 zł zostanie przesłana wiadomością SMS lub poprzez system bankowości elektronicznej nie później niż do 30 listopada 2018 r.

Bony będzie można wykorzystać do 31 grudnia 2018 r.

100 zł za 10 płatności telefonem dla studentów

Jeśli jesteś studentem / studentką polskiej uczelni wyższej to możesz dodatkowo wziąć udział w prostej promocji płatności mobilnych.

Wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji promocji.

Następnie w ciągu 2 miesięcy wykonaj minimum 10 płatności cyfrowych (płatności BLIK, płatności zbliżeniowe za pomocą mobilnej karty do konta, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay).

Nagroda zostanie przekazana na rachunek osobisty do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Więcej na temat akcji dla studentów w osobnym wpisie.

200 zł za przeniesienie wynagrodzenia


Dodatkowo każdy może skorzystać z promocji “200 zł za wynagrodzenie”. Wystarczy po założeniu konta za pomocą infolinii lub bankowości Santander internet złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo założone Konto Jakie Chcę.

Następnie przez 4 kolejne miesiące zapewnij wpływ z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w wysokości min. 1000 zł na nowo założony rachunek.

Wszystkie 4 wpływy wynagrodzenia muszą być zapewnione nie później niż do 30 czerwca 2019 roku. Za każdy taki wpływ otrzymamy po 50 zł premii. Więcej na temat tej promocji w osobnym prześwietleniu promocji.

2,7% do 100 000 zł oraz karta 1|2|3 ze zwrotem do 760 zł


To jeszcze nie koniec promocji w Santander 😉 Oprócz wspomnianych wyżej akcji skorzystać możecie ze świetnych kont oszczędnościowych na 2,7% w skali roku do 30 czerwca 2019 r, gdzie łącznie na 5 takich rachunkach możesz ulokować kwotę 100 000 zł.

Warto zainteresować się też kartą kredytową 1|2|3 ze zwrotem do 760 zł rocznie za zakupy.

Santander to mnóstwo innych promocji dla obecnych klientów banku, o czym zapewne już niedługo będzie można przeczytać na łamach JakOszczedzic.pl.

Konto Jakie Chcę: Szczegóły, opłaty i prowizje


Na koniec przedstawiam podstawowe cechy Konta Jakie Chcę. Zadowolone powinny tutaj być przede wszystkim osoby w wieku do 26 lat.

W ostatnim czasie Santander wprowadził kilka zmian na korzyść klientów. M.in. bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir i Blue Cash.


Opłata

Wiek – do 26 lat
Wiek – ukończone 26 lat

Prowadzenie konta Bez opłat Bez opłat
Prowadzenie karty 0 zł w przypadku wykonania 5 płatności 0 zł po wykonaniu 5 płatności kartą
Wypłata gotówki z bankomatów własnych Bez opłat Bez opłat
Wypłata w pozostałych bankomatach w kraju
poza pakietem
Bez opłat 5,00 zł
wypłata w ramach usługi cash back Bez opłat 1,50 zł
Pakiet wypłat w bankomatach w Polsce Bez opłat 7,00 zł
Wypłata BLIK w bankomatach Bez opłat Bez opłat
Wypłata za granicą poza pakietem Bez opłat 10,00 zł
Pakiet wypłat z bankomatów za granicą
(10 dniowy)
nd. 15,00 zł
Wpłata gotówki we wpłatomatach własnych Bez opłat Bez opłat
Przelew online Elixir Bez opłat Bez opłat
Przelew natychmiastowy (Express Elixir, Blue Cash) Bez opłat Bez opłat
Zlecenia stałe Bez opłat Bez opłat
Polecenie zapłaty Bez opłat Bez opłat
Przelew24 Bez opłat Bez opłat
Wpłata i wypłata gotówki w placówce 5,00 zł 10,00 zł
Wyciąg raz w miesiącu oraz eWyciąg Bez opłat  Bez opłat
smsKod Bez opłat Bez opłat

Linki / dokumenty:

  • Regulamin promocji “Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę 2”
  • Regulamin promocji “Studenci rządzą”
  • Regulamin promocji “200 zł za wynagrodzenie”

0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Co myślisz?

Najlepsze lokaty bankowe, czyli ranking lokat bankowych na listopad 2018 r.

Nawet 200 zł do Decathlon dla najszybszych w promocji Kantoru Walutowego i konta w Alior Bank