w

3% do 50 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym w Nest Bank

Nest Bank przygotował kolejną promocję dla oszczędzających! Tym samym dołącza do grona banków oferujących wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

W ramach promocji otrzymamy promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego – 3% w skali roku do 50 000 zł. Dobrą wiadomością jest też to, że promocyjne oprocentowanie trwać będzie przez okres 6 miesięcy.

Promocja trwa do 18 października 2018 r. lub do wyczerpania puli 2000 wniosków. Po tym czasie strona promocji zostanie wyłączona.


3% do 50 000 zł za wpływ wynagrodzenia

Nest Bank pozazdrościł konkurencji wysoko oprocentowanych kont oszczędnościowych i postanowił ruszyć z własną promocją.

W zamian za spełnienie warunku wpływu wynagrodzenia, otrzymamy promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku do 50 tys. zł na okres 6 miesięcy!

W każdej chwili najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe znajdziesz w rankingu lokat i kont oszczędnościowych.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Nest Banku, tj. osoby, które nie posiadają rachunku w banku w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jak otrzymać 3% na koncie oszczędnościowym:

 • Do 18.10.2018 r. przez dedykowaną stronę promocji złóż wniosek o Nest Konto
  • Podczas wypełniania wniosku wyraź zgody na kontakt banku w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych
  • Podczas wypełniania wniosku o konto lub w ciągu 30 dni od otwarcia konta otwórz konto oszczędnościowe
 • W ciągu 60 dni od założenia Nest Konta zacznij na nie przelewać wynagrodzenie w wysokości min. 1000 zł. Wynagrodzenie musi być przelewane przez cały okres podwyższonego oprocentowania

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku wpływu wynagrodzenia. 

Uwaga na haczyk!
Jeśli suma oszczędności na koncie oszczędnościowym przekroczy kwotę 50 tys. zł, całpść oszczędności zostanie objęta oprocentowaniem standardowym (WIBOR 3M – 0,50% (Marża Oprocentowania)!

Przez wynagrodzenie Nest Bank rozumie:

(i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 

(ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub 

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Nest Konto, prześwietlenie

Nest Konto jest w pełni darmowym kontem osobistym. Tzn. że za jego prowadzenie wraz z kartą i wszystkimi bankomatami w Polsce nie zapłacimy ani grosza!
Nest Konto to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty płatniczej Visa
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicą (3 pierwsze wypłaty, kolejne za 5 zł)
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Euronet
 • 0 zł za wpłaty w oddziałach banku
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za przelew SEPA
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 1 zł za przelew natychmiastowy
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Program Czyste Powietrze, czyli nawet 90% dofinansowania nowych źródeł ciepła i termomodernizacji w programie rządowym

Czas na odbiór 100 zł premii za założenie EnveloKonta