w

200 zł za … wypłatę z bankomatu w promocji karty mamBONUS (oraz 100 zł za transakcje Apple Pay / Google Pay)

BGŻ BNP Paribas przedłużył tą niezwykle prostą promocję karty kredytowej mamBONUS!

Do zgarnięcia jest 200 zł na karcie paliwowej BP w zamian za założenie karty i spełnienie prostych warunków promocji. Nagrodę można otrzymać nawet za wypłatę z bankomatu!

Na start, można w prosty sposób otrzymać też 5000 punktów mamBONUS na start wymiennych  na dowolne nagrody z katalogu programu.

Promocja została zakończona!

200 zł na BP za założenie karty kredytowej mamBONUS

Dla kogo?

Uczestnikiem promocji może być każda osoba, która nie posiadała karty kredytowej BGŻ BNP Paribas w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę.

Jak otrzymać 200 zł na karcie paliwowej BP?

  • Do 16 września 2018 r. wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i czekaj na kontakt ze strony banku
    • Zaznacz dwie pierwsze zgody, tj. zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank oraz na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
  • Podczas rozmowy z pracownikiem banku, złóż wniosek o kartę kredytową
  • W okresie dwóch pierwszych miesięcy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 2000 zł lub wypłać kwotę 2000 zł z bankomatu

Dobra Rada.

W przypadku wypłaty gotówki z bankomatu, wybierzcie urządzenie własne BGŻ BNP Paribas znajdujące się przy oddziale banku.

Dzięki temu prowizja za wypłatę gotówki wyniesie zaledwie 3,50 zł. W pozostałych urządzeniach jest to aż 4,9% (min. 10 zł). Przy wypłacie z bankomatów zalecam spłatę karty tego samego dnia, dzięki czemu za taką operację nie poniesiemy dodatkowych kosztów odsetkowych.

Do spełnienia warunków promocji zaliczają się wszystkie płatności kartą! Jeśli więc wybierzecie płatności kartą a nie wypłatę z bankomatu, to mogą to być nawet płatności kartą za rachunki (np. Sprytny Bill, Żabka).

Karty podarunkowe BP zostaną przesłane nie później niż do 21 grudnia 2018 roku listem poleconym. Kartę można wykorzystać do 9 lipca 2020 roku.

5000 pkt mamBONUS na start


Osoby, które założą kartę mamBONUS i do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonają min. 4 transakcje kartą na min. 50 zł, otrzymają 5000 punktów mamBONUS.


Warunek niejako zawiera się w warunku do otrzymania karty paliwowej o wartości 200 zł. Punkty zostaną naliczone najpóźniej do końca kolejnego miesiąca, po wykonaniu czwartej transakcji

100 zł za transakcje Apple Pay / Google PayOsoby, które nie korzystały jeszcze z płatności mobilnych za pomocą kart BGŻ BNP Paribas mogą zgarnąć łatwe 100 zł premii.

W tym celu trzeba będzie zarejestrować się na osobnej stronie promocji, dodać kartę do aplikacji Wallet (iOS) lub Google Pay (Android).

Następnie w ciągu 14 dni od dodania karty trzeba wykonać min. 3 płatności Apple Pay / Google Pay. Za wykonanie tych płatności otrzymasz bon o wartości 50 zł do Biedronki.

W zamian za wykonanie 8 płatności Apple Pay / Google Pay w kolejnym miesiącu (po miesiącu dodania karty do aplikacji Wallet) otrzymasz 50 zł na do wykorzystania na Allegro.

Więcej na temat promocji płatności mobilnych w osobnym prześwietleniu promocji.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas

Karta kredytowa Mastercard Standard (mamBONUS) w BGŻ BNP Paribas będzie wydana za darmo. Jej prowadzenie za pierwszy rok użytkowania również będzie bezpłatne po spełnienu prostych warunków.

Wystarczy w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać płatności na łączną kwotę min. 500 zł spełniając przy tym warunki do otrzymania nagrody w promocji 😉 W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 72 zł.

Pamiętajcie, żeby spłacać całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia w terminie określonym na wyciągu. Dzięki temu możecie korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni.

Jeżeli karty nie spłacicie w całości w okresie bezodsetkowym (widocznym na wyciągu), to RRSO kredytu na karcie może wynieść do 14,29%.

Więcej na temat działania kart kredytowych przeczytacie w moim poradniku kart kredytowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ranking lokat bankowych – wrzesień 2018 r.

100 zł premii za założenie EnveloKonta w Money Mania 16 (+ 120 zł za wynagrodzenie i 200 zł za e-przesyłki)