w

1200 pkt za zarejestrowanie karty Alior Bank w Mastercard Priceless Specials (+100 zł na start i 5000 pkt za 2 płatności)

Logując się dzisiaj do Alior Banku pojawił mi banner informujący o dobrze znanej promocji „Powrót do szkoły z premią 5000 pkt Mastercard Priceless Specials„.

Dodatkowo zauważyłem informację o promocji z punktami powitalnymi za rejestrację w programie Priceless Specials. Do zgarnięcia jest tym samym kolejne 1200 punktów!

Ale to jeszcze nie wszystko 😉 Przypominam, że obecnie trwa promocja „Zgarnij 100 zł z Kontem Jakże Osobistym„. Jeśli połączymy wszystkie te promocje, to zysk przekroczy 225 zł!

Warto się spieszyć! Promocja 5000 pkt Mastercard Priceless Specials trwa tylko do 21 września, natomiast promocja z premią 100 zł na start trwa do 30 września 2018 r.

1200 punktów MasterCard Priceless Specials na start

Dla kogo?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które posiadają kartę debetową do Konta Rozsądnego lub Konta Jakże Osobistego (lub założą Konto Jakże Osobiste, np. w promocji z premią 100 zł na start).

Na stronie banku znalazłem dwa regulaminy, w jednym z nich jest mowa o potrzebie założenia karty w okresie trwania promocji (tj. od 2 marca do 31 grudnia 2018 r), w drugim nie ma takiego wymogu ale określony został limit 20 000 nagród.

Jak przystąpić do programu Mastercard Priceless Specials i zgarnąć 1200 pkt?

Przystąpienie do programu Mastercard Priceless Specials jest bardzo proste w przypadku posiadaczy Konta Jakże Osobistego.

Po zalogowaniu w bankowości elektronicznej wystarczy wybrać rachunek i przejść do zakładki Korzyści. Z listy wybieramy „Program MasterCard Priceless Specials” i rejestrujemy się w programie.

W przypadku Konta Rozsądnego trzeba w tym celu udać się do oddziału banku.

Po złożeniu wniosku o dołączenie do programu, konto w programie MasterCard powinno zostać otwarte w ciągu 10 dni roboczych, natomiast nagroda zostanie przekazana w ciągu 5 dni roboczych od przystąpienia do programu.

Zachowuje ona ważność przez 3 miesiąca od uznania rachunku w programie Priceless Specials.

Alior Bank daje możliwość otrzymania dwóch nagród, jednej do Konta Rozsądnego oraz jednej do Konta Jakże Osobistego.

5000 punktów MasterCard Priceless Specials za 2 płatności

Aby otrzymać kolejne 5000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials wystarczy wykonać po jednej transakcji na dowolną kwotę u dwóch różnych, wskazanych niżej partnerów.

Do wyboru mamy zakupy w RTV Euro AGD, Decathlon, Black Red White (tylko wybrane salony!), Diverse oraz merlin.pl.

Za zakupy trzeba rzecz jasna zapłacić kartą Mastercard biorącą udział w programie.

100 zł za wpływ i jedną transakcję kartą lub BLIKiem

Jeżeli nie posiadacie konta w Alior Bank oraz w Kantorze Walutowym w okresie ostatnich dwóch lat (od 1 sierpnia 2016 r.) to możecie skorzystać z promocji na start. Konto w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza z uczestnictwa w promocji

Jak otrzymać 100 zł ?
 • Do 30 września 2018 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji i załóż Konto Jakże Osobiste z kartą debetową
  • Wystarczy zaakceptować regulamin promocji (pierwszy checkbox)
 • W ciągu 60 dni od zawarcia umowy o konto:
  • Wykonaj min. trzy płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
  • Zapewnij łączne wpływy na min. 1000 zł (warto od razu przelać 1500 zł, które jest wymagane do zwolnienia z opłaty za konto)
 • Do 30 stycznia 2019 r. zostaniemy powiadomieni o przyznaniu nagrody
 • W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania tej wiadomości uzupełnij dane do przelewu nagrody
  • Na blogu będę informował o tym momencie (warto zapisać się na newsletter, aby nie przeoczyć tej wiadomości)
Nagroda zostanie przekazana na aktywny rachunek w Alior Bank najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania informacji o nagrodzie.


Dokumenty / linki:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto oszczędnościowe 3% do 50 000 zł w T-Mobile Usługi Bankowe (+300 zł moneyback dla chętnych)

300 zł za 3 wpływy i płatności kartą z darmowym Kontem Optymalnych (+ 100 zł za płatności mobilne i 200 zł za kartę kredytową dla chętnych!)