w

Masz środki na Koncie Oszczędnościowym Profit na 2,5%? Czas na wycofanie środków

Przypomnienie dla osób, które trzymają środki na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium na niekończące się 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł. 😉

Właśnie kończy się obecna edycja promocji 2,5% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium.

Tym samym, jeśli Millennium nic nie zmieni, to znów będzie można załapać się na promocyjne oprocentowanie dla nowych środków na kolejny okres.

Wystarczy jeszcze przed weekendem wycofać swoje środki z banku (i przelać je z powrotem w poniedziałek). Poprzednich kilka edycji umożliwiało taki myk, dzięki któremu nasze środki zawsze były traktowane jako „nowe środki” i pracowały na 2,5% w skali roku.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Millennium, to może zainteresuje Cię promocja z premią 150 zł na start do Konta 360º.

2,5% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit

Przypomnę, że konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium oprocentowane jest na 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł.

Jest to jedno z najlepszych miejsc do trzymania swoich oszczędności.

Nowe środki w aktualnej promocji liczone są jako nadwyżka ponad saldo w banku na koniec 24 czerwca 2017 r, tj. dzień przed startem nowej promocji.


Jeśli bank powtórzy akcję, to wycofanie środków dzisiaj lub jutro sprawi, że będzie można skorzystać z kolejnej promocji wyższego oprocentowania!.

Oczywiście promocyjne oprocentowanie dla uczestników trwa przez 92 dni od wpłaty nowych środków, także nadal będziecie mogli z niego korzystać.

Jak liczone jest promocyjne oprocentowanie?


Oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit

Kwota
Dla Konta 360º
Dla pozostałych rachunków
Do 100 000 zł włącznie
2,5%
2,5%
Nadwyżka ponad 100 000 zł
1,7%
1,7%

Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od dnia przekazania nowych środków na konto Profit. Nowe środki liczone jako nadwyżka ponad saldo na koniec dnia 24 czerwca 2017 r. i obejmują saldo posiadane na wszystkich rachunkach, lokatach i produktach inwestycyjnych w Banku Millennium.

Nie masz jeszcze konta w Banku Millennium? Zgarnij 150 zł premii do Konta 360º!

Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Millennium a chciałbyś/chciałabyś zacząć oszczędzać na koncie oszczędnościowym Profit na 2,5% w skali roku, to możesz skorzystać z trwającej promocji.

Do zgarnięcia jest 150 zł premii, w tym 100 zł w postaci bonu do Rossmanna oraz 50 zł w formie gotówki.

Więcej informacji w prześwietleniu promocji.

Dokumenty / linki

13 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

100 zł do Biedronki w promocji Nest Bank Witaj Szkoło (+ lokata 4% dla chętnych)

Nawet 398 zł do darmowego PKO Konta dla Młodych (+100 zł w Mam PKO)!