w

Nawet 398 zł do darmowego PKO Konta dla Młodych (+100 zł w Mam PKO)!

Właśnie ruszyła najlepsza promocja darmowego PKO Konta dla Młodych w PKO BP!


Do zgarnięcia jest aż 398 zł, w tym do 300 zł zwrotu w postaci 20% moneyback oraz 2-osobowe zaproszenie na Festiwal Restaurant Week o wartości 98 zł.

Promocja trwa do 30 września 2017 r.

Nawet 398 zł do PKO Konta dla Młodych

Zdobycie dwóch nagród po 100 zł każda jest niezwykle proste. Wymagane będzie założenie konta oraz wykonanie płatności na łączną kwotę 210 zł, co jest bardzo niską kwotą jak na obecnie trwające promocje.

To jeszcze nie wszystko. Prawdopodobnie, promocję Konta dla Młodych można połączyć z akcją „Mam PKO” i zgarnąć dodatkowe 100 zł! W tym celu trzeba będzie założyć konto na innej stronie i spełnić dodatkowe warunki programu polecającego (m.in. 3 letni okres karencji). Odsyłam do prześwietlenia promocji Mam PKO.

Dla kogo?

Z promocji skorzystać mogą osoby do 26. roku życia, które nie posiadają konta w PKO BP i/lub Inteligo po 31 sierpnia 2016 r.

Jak otrzymać 300 zł zwrotu + 2-osobowe zaproszenie na Restaurant Week?

Aby skorzystać z promocji:
 • Do 30 września 2017 r.:
  • Złóż wniosek o Konto dla Młodych wraz z kartą (jeśli nie łapiesz się na 100 zł w Mam PKO)
  • Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i nie odwołaj ten zgody do dnia otrzymania nagrody
  • Zarejestruj się do promocji na dedykowanej stronie
 • W każdym z 6 miesięcy kalendarzowych:
  • Płać wydaną kartą PKO Express (ze znakiem MasterCard) w placówkach gastronomicznych i otrzymuj 20% zwrotu (max. 50 zł / miesiąc)
   • dla Kont otwartych w sierpniu 2017 r. w Okresie Promocji – pierwszy zwrot środków będzie naliczony za wrzesień 2017 r., a ostatni za luty 2018 r.
   • dla Kont otwartych we wrześniu 2017 r. – pierwszy zwrot środków będzie naliczony za październik 2017 r., a ostatni za marzec 2018 r.

Zwrot przyznawany jest za wydatki w punktach z kodem MCC 5811, 5812, 5813 lub 5814 (tj. zakładów lub punktów gastronomicznych stałych lub sezonowych, których przedmiotem działalności jest przygotowanie lub sprzedaż posiłków i napojów do spożycia na miejscu lub na wynos, w tym także za pośrednictwem serwisów internetowych).


Nagroda główna w postaci 20% moneyback będzie wypłacana przez okres kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych od dnia otwarcia konta. Wypłacana jest nie później niż do końca miesiąca, po miesiącu wykonania płatności kartą. Maksymalnie można otrzymać 50 zł miesięcznie i 300 zł przez cały okres promocji.

Nagrodą dodatkową jest Kod elektroniczny uprawniający do dokonania 2-osobowej rezerwacji na 3-daniowy posiłek (bez napojów) w restauracji uczestniczącej w Festiwalu Najlepszych Restauracji Restaurant Week odbywającym się w dniach 20-29 października 2017 r. na terenie kraju (wykaz restauracji biorących udział w festiwalu jest dostępny na stronie restaurantweek),

Nagroda zostanie przekazana do 25 września lub do 9 października (w zależności od daty spełnienia warunków promocji) za pomocą bankowości elektronicznej.

Uwaga: Nagrodę dodatkową otrzyma pierwszych 2000 osób, które spełnią warunki promocji. 

PKO Konto dla Młodych

PKO Konto dla Młodych przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 26 lat. W ramach  konta otrzymujemy darmowe prowadzenie konta, darmowe bankomaty na całym świecie, oraz darmową kartę po wykonaniu 5 płatności kartą.

Jest to naprawdę bardzo dobre konto dla osób spełniających kryterium wieku.
PKO Konto dla Młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie
 • Dostęp do aplikacji IKO z płatnościami BLIK
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Masz środki na Koncie Oszczędnościowym Profit na 2,5%? Czas na wycofanie środków

Ostatni dzień! Bon Sodexo 100 zł w Alior Bank (+2,5% do 100 000 zł dla chętnych)