w

50 zł za 6 transakcji mobilnych w Banku Zachodnim WBK!

Wow! Promocji Banku Zachodniego WBK ciąg dalszy! Dopiero co pisałem o dwóch akcjach (20 zł za 3 operacje BLIK oraz 20 zł za 4 transakcje telefonem).

Nowi klienci mogą z kolei skorzystać z kumulacji i zgarnąć aż 400 zł premii!

Tym razem Bank Zachodni WBK ruszył z akcją, w której za wykonanie 6 operacji mobilnych otrzymamy bon Sodexo o wartości 50 zł!

Warto się spieszyć, promocja ograniczona do 2000 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji!

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

50 zł za 6 transakcji mobilnychDla kogo?

Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która spełni łącznie poniższe warunki:
a. posiada Konto osobiste w banku,
b. jest stroną umowy usług BZWBK24,
c. w okresie 5-31.05.2017 r. wypełni i wyśle Formularz zgłoszeniowy.

Jak zgarnąć 50 zł?

Wystarczy w okresie 5 – 31 maja 2017 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji a następnie jak najszybciej wykonać dwie z sześciu transakcji w każdym z trzech kolejnych miesięcy (maj, czerwiec, lipiec).

Jakie to operacje?

 • Przelew na telefon
 • Wypłata BLIK
 • Płatność BLIK
 • Zakupy mobilne
 • Przelew mobilny
 • Doładowanie GSM

Nagrodę otrzyma 2000 osób, które jako pierwsze wykonają wspomniane warunki.

Nawet 400 zł premii na start w wielkiej kumulacji

W Banku Zachodnim WBK trwa wielka kumulacja promocji. Dzięki połączeniu trzech promocji zgarnąć można aż 400 zł na start za kartę i konto.

65 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. No nic, ustawię przypomnieniem zrobię transakcje, a później tylko czekać czekać czekać. nie wygaja konkretnych kwot, więc nie ma nic do stracenia. Np. za logowanie do Citi na dwóch kartach mi wpadły premie, a na trzecim nie – a niby robiłem to samo…

 2. Moim zdaniem liczy się czas spełnienia wszystkich warunków, czyli istotne, aby zaraz po północy 1 lipca wykonać dwie z wymienionych operacji.

 3. Też mi się wydaje, że w maju i czerwcu wcale nie trzeba się spieszyć. Jest to dobra wiadomość. Tylko trzeba się przygotować do szybkich transakcji 1 lipca. Co najszybciej pójdzie? 🙂

 4. A trochę z innej beczki – czy w BZWBK od 1 lipca nie wchodzą opłaty za konto i kartę (Konto Godne Polecenia, słynne promocje z zeszłych lat)?

 5. Czy to działa tak, że w maju robię płatność BLIK i płatność mobilną, a w kolejnych miesiącach muszę wykonać inne spośród 6 czynności?

 6. Hmm zadne potwierdzenie o rejestracji w programie nie przychodzi? Nie dostalem nic. Troche to takie patykiem pisane wszystko w takim wypadku 😉

 7. Czyli co zapisuje sie, robie 2 x przelew na telefon w maju, czerwcu i lipcu + 4 przelewy teraz po 10 zl i zbieram teoretycznie 20 zl i bon na 50 zl ? Dobrze skumałem?

 8. Musisz wykonać dwie rożne czynności z listy sześciu w każdym miesiącu. Czyli np. przelew na telefon i przelew mobilny jak pisane było wyżej.

  Dodatkowo uwaga. Ostatnio limity w promocjach WBK wyczerpują się niezwykle szybko!

 9. Przelew mobilny to zwykły przelew na rachunek obcy (innego banku) wykonywany w tradycyjny sposób, ale z aplikacji mobilnej. Natomiast przelew mobilny to przelew z wykorzystaniem bazy powiązań BLIK lub BZ WBK.

  Poniżej definicje:

  Przelew na telefon – Przelew na telefon BZWBK lub Przelew na telefon BLIK.

  Przelew na telefon BZWBK – przelew wykonywany na podstawie dyspozycji, składanej w usłudze BZWBK24 mobile wersja aplikacyjna, polegający na przekazaniu środków pieniężnych na konto osobiste innego klienta zarejestrowanego w Bazie powiązań BZWBK.

  Przelew na telefon BLIK – przelew wykonywany na podstawie dyspozycji, składanej w usłudze BZWBK24 mobile wersja aplikacyjna, polegający na przekazaniu środków pieniężnych na konto odbiorcy zarejestrowanego w Bazie powiązań BLIK.

  Przelew mobilny – przelew zrealizowany na rachunek obcy za pomocą aplikacji BZWBK24 mobile lub przez serwis dostępny na stronie m.bzwbk24.pl z wyłączeniem Przelewu na telefon.

 10. @up up
  Oczywiście nie każdy, kto się zarejestruje i spełni warunki promocji, nagrodę otrzyma. Tylko 2000 osób, które jako pierwsze spełnią warunki, czyli notabene spełnią warunki jako pierwsze w lipcu. Proponowałbym obejrzeć film 30 czerwca i zaraz po północy dokonać wspomniane wyżej operacje 🙂

 11. Nie mogę wychwycić różnicy pomiędzy przelewem na telefon a przelewem mobilnym. Poprosze o łatwą instrukcje jak jeden a jak drugi wykonać

 12. Witam,
  Duże jest tutaj poruszenie odnośnie nagrody dla pierwszych 2000 osób.
  Moje takie spostrzeżenie, czytając par. 1, pkt. 3 „promocja trwa od 05.05.2017 do wyczerpania limitu Nagród („Okres trwania Promocji”), ale nie dłużej niż do 31.07.2017 r.”.
  Czy w związku z tym zapisem każdy kto się zapisał na promocję i otrzymał potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia dostanie Nagrodę, oczywiście jeśli później spełni warunki? Jeśli promocja ma trwać do czasu wyczerpania limitu nagród, to tak właśnie należało by to interpretować. Domyślam, że to wszystko gra słów i później Bank różnie może się tłumaczyć.
  Co o tym myślicie?

  • To kiedy najlepiej pozamykać konta KGP w bz wbk? Mam ich chyba z 6 😛 Później wskakują opłaty więc powoli trzeba się chyba przymierzać?

 13. Pozamykać trzeba tylko karty do 30 czerwca i było o tym już kilka razy 🙂 Niestety niezbędna jest wizyta w oddziale banku.

 14. ” Nagrodę otrzyma pierwszych 2000
  uczestników Promocji, którzy spełnią jej warunki”
  Trzeba wysłać zapytanie do profesora Miodka. Może on odpowie czy, ten przecinek w języku polskim w takim zdaniu należy traktować jak kropkę. Albo inaczej może ktoś napisze do baku wbk czy zdania należy traktować jak równorzędne, a może pierwsze jest nadrzędne a drugie nie, albo na odwrót. Wtedy i tylko wtedy można będzie powiedzieć. Że nagrodę otrzyma otrzyma "pierwszych 2000 uczestników promocji" KROPKA "który spełnią warunki. A MOŻE WŁAŚNIE spełnienie WARUNKÓW jako liczby mnogej w zdaniu nadrzędnym jest tu kluczowe.

  Reasumując, regulamin jest napisany albo specjalnie w ten sposób, albo co bardziej prawdopodobne bank popełnił lapsusa. W każdym bądź razie nie ma licznika osób które wysłały zgłoszenie. konstrukcja promocji raczej wręcz zachęca do jak najwiekszej rejestracji. Jest to pewien rodzaj konkursu jak wskazuje liczba warunków do spełnienia. Ostatecznie też czas spełnienienia warunku ostatnich transakcji ma realne podstawy do odwołania. DZIĘKUJĘ KONIEC DYSKUSJI…..

  Niestety obawiam się że bank będzie po prostu weryfikował uczestników według kolejności zgłoszeń, tj. pierwszy zapisany – spełnił, drugi – niespełnił, itd aż nastukają 2000 którzy spełnili według kolejności zgłoszeń.

 15. Moim zdaniem liczy się 2000 osób, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki, czyli liczyć się będą dwie transakcje 1 lipca.

 16. "Pozamykać trzeba tylko karty do 30 czerwca i było o tym już kilka razy 🙂 Niestety niezbędna jest wizyta w oddziale banku. "

  Skąd taka informacja?

 17. ok już chyba wiem o co chodzi z tą kartą, ale ta informacja jest dla osób które założyły konto w tam tym roku około czerwca. Ale osoby które założyły konto w promocji grudniowej ta informacja nie dotyczy. Proszę jeszcze kogoś o potwierdzenie tego.

 18. Tak, nie dotyczy to akcji grudniowej, tylko poprzednich akcji z oprocentowaniem 4%. Przez system bankowości nie da się zamknąć karty, stąd ta wizyta w oddziale banku.

 19. 1. Czy od 1 lipca oprocz oplaty za kartę i spadku oprocentowania do 1%, dochodzą jakieś inne oplaty, np za prowadzenie?
  2.Czy mozna zamknac konto na koniec maja korzystajac jeszcze do konca czerwca ze wszystkich korzyści?

 20. No tylko tak nie naliczą Ci odsetek za ostatni miesiąc. Ja bym spokojnie czekał na końca czerwca i jak nie chcesz już tutaj konta (na którym można zarobić dzięki cyklicznym promocjom), to w lipcu złożyłbym wypowiedzenie. Wcześniej zaś, zamknąłbym samą kartę.

 21. Taaa u mnie to samo. Zwykly przelew poszedl ale na nr tel. nie chcial, taki sam komunikat. Nie chciało mi sie czekac i zrobilem przed chwila, teraz poszedl bez problemu. Za duze obciazenie serwerow mieli 😉

 22. Przelewy na nr tel. sa ksiegowane natychmiastowo (duza zaleta BLIKa). Ewentualnie zwykly mobilny przelew bedzie zaksiegowany w poniedzialek. Cholera ich wie jak to będą rozpatrywac i czy w ogole ktos dostanie te kase 😉

 23. Zauważyliście że o decyzji przydziału może decydować nie czas transakcji zaraz po północy ale data księgowania naszych transakcji mobilnych czyli w poniedziałek

 24. do imqerator… jak sprawdzisz szczegóły tranzakcji przelew na telefon jest tam info ksiegowanie 3 lipca, ja przynajmniej tak mam

 25. Z regulaminu:
  6. Weryfikacja spełnienia przez Uczestników warunków wskazanych w niniejszym Regulaminie
  nastąpi do 18.08.2017 r.
  7. Nagroda zostanie wysłana listem poleconym na adres korespondencyjny wskazany w
  formularzu zgłoszeniowym do 31.08.2017 r.

 26. Chyba trochę za wcześnie. Do 18.08 weryfikacja, a do 31.08 wysyłka. Jak spełnisz warunki to pewnie dostaniesz w pierwszych dniach września.

 27. Jest już 19 sierpień,więc już po weryfikacji bankowej. Gdzie wobec tego można sprawdzić, czy otrzymamy bon? Czy otrzymamy e-maila w tej sprawie od banku, czy może na stronie banku można to sprawdzić?

 28. 6 bonów dzisiaj przyszło (6 członków rodziny). Listy polecone nadane we wtorek 22 sierpnia rano (przed 7.). Pozdrawiam Darka i resztę społeczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

20 zł za 4 transakcje telefonem w BZ WBK

240 zł zwrotu za abonament nc+ oraz do 720 zł zwrotu za wydatki w Eurobank