w

150 zł do Intersport + 100 zł w programie poleceń Inteligo!

W marcu opisywałem promocję PKO BP, w której do zgarnięcia było 200 zł premii (w tym 100 zł do Intersport). Właśnie ruszyła siostrzana promocja w Inteligo … z jeszcze wyższą stawką!


Do zgarnięcia jest łącznie 250 zł – 150 zł do Intersport oraz 100 zł za otwarcie konta z polecenia.

Konto Inteligo będzie prowadzone bezpłatnie wraz z kartą po wykonaniu płatności kartą na min. 100 zł miesięcznie, co jest całkiem prostym warunkiem na dzisiejsze czasy.


Warto się spieszyć! Promocja trwa do 30 czerwca 2017 roku lub do wyczerpania puli 2900 nagród.

150 zł za jedną trasakcję kartą w Inteligo


Warunki otrzymania nagrody w wysokości 150 zł są niezwykle proste!


Wystarczy do 30 czerwca złożyć wniosek o konto wraz z kartą MasterCard na stronie banku. Wypełniając wniosek trzeba pamiętać o wyrażeniu zgód marketingowych, które muszą zostać utrzymane do dnia otrzymania nagrody.

Następnie do 14 lipca trzeba wykonać min. jedną płatność wydaną kartą Mastercard i zgłosić swój udział w promocji na dedykowanej stronie promocji.

Dla kogo?

Promocja z bonami o wartości 150 zł do Intersport przeznaczona jest dla osób fizycznych, które nie posiadają konta w PKO BP oraz Inteligo od dnia 1 grudnia 2016 r. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki.

Aby otrzymać 150 zł do Intersport:
 • Do 30 czerwca 2017 r. złóż wniosek o konto Inteligo wraz z kartą Mastercard
 • Do 14 lipca 2017 r.:
  • Wyraź zgodę na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących
  • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji
  • Wykonaj 1. płatność kartą na dowolną kwotę

Nagroda w postaci 3 bonów po 50 zł do Intersport (łącznie 150 zł) zostanie wysłana do 31 lipca 2017 r. poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej.

Bony mogą zostać wykorzystane do 31 grudnia 2017 r.

Uwaga: Po założeniu konta sprawdźcie jeszcze raz zgody marketingowe. W tym celu, po zalogowaniu przejdź do zakładki -> Dane i ustawienia -> Zmień dane

Jak zyskać dodatkowe 100 zł?

Premię w wysokości 150 zł można podkręcić o dodatkowe 100 zł korzystając z programu polecającego “Mam Inteligo”. W tym wypadku wniosek o konto składamy na innej, dedykowanej stronie banku.

Trzeba jednak zwrócić uwagę na dłuższy okres karencji wynoszący trzy lata. Program “Mam Inteligo” przeznaczony jest dla osób, które nie posiadają konta w Inteligo 24 kwietnia 2014 r. Z drugiej strony posiadanie konta w PKO BP nie wyklucza nas z otrzymania 100 zł w Mam Inteligo.

Drugim warunkiem otrzymania dodatkowych 100 zł jest wykonanie płatności na łączną kwotę 210 zł (200 zł kartą i 10 zł przez aplikację IKO).


Jeśli posiadasz konto PKO BP, to możesz skorzystać z samej promocji Mam Inteligo i zgarnąć tym samym 100 zł premii.
Aby otrzymać 100 zł premii:
 • Do 22 lipca 2017 r. złóż wniosek o konto na stronie programu Mam Inteligo podając kod polecający otrzymany od osoby polecającej
   • Nie masz polecającego? Kod znajduje się na obrazku poniżej. W razie wątpliwości możesz też napisać do mnie korzystając z formularza kontaktowego
  • Wybierz typ konta (np. Indywidualne), nazwę rachunku, kartę oraz metodę autoryzacji transakcji
  • Zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych jak na zdjęciu poniżej

Następnie:

 • W ciągu 30 dni otwarcia konta:
  • Wykonaj przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą na łączną kwotę 200 zł 
  • Wykonaj jedną płatność IKO w sklepie na min. 10 zł (np. na stacjach Orlen)

UWAGA: Powyższe transakcje muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet.

Konto Inteligo: opłaty i zalety

Konto Inteligo to:
 • 0 zł za prowadzenie konta i przelewy krajowe przez Internet
 • 0 zł za wydanie karty i jej używanie przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego, BZ WBK oraz Nordea Banku, jak również Euronetu poprzez aplikację IKO
 • 0 zł za zlecenia stałe przez Internet
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach i oddziałach PKO Banku Polskiego
 • szybkie przelewy bez podawania numeru rachunku, płatności IKO
 • debet i kredyt – minimum formalności i procedur

Bądź na bieżąco – Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez FacebookaTwittera lub maila korzystając z Newslettera “Jak oszczędzić.pl” (wysyłanego średnio raz w tygodniu).


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail * 
Imię 

39 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Witam, mam pytanie odnośnie promocji. Czy wie ktoś może, czy korzystając z tej promocji można założyć konto wspólne, czy jest to oferta tylko dla klientów indywidualnych?

 2. Bank trochę nie fair robi stawiając warunek założenia karty MasterCard. Co jeśli nie zauważyłem tego faktu i wybrałem domyślnie pierwszą z brzegu kartę Visa?

 3. Po co chcesz zakładać wspólne, skoro zakładając konto indywidualne zgarniesz podwójne premie? Później sobie przekształć we wspólne 😀

  • Hm, jeśli tak można to jak najbardziej byłbym chętny. W takim razie podpytam na infolinii jak to jest z łączeniem kont w promocji

 4. Moim zdaniem to warto założyć dwa konta, a po otrzymaniu wszystkich premii jedno zamknąć a drugie zamienić w konto wspólne.

 5. Spróbuj zadzwonić i zmienić to telefonicznie. Zanim karta pójdzie do produkcji musisz jeszcze podpisać umowę przez kuriera.

 6. Też z pośpiechu wziąłem kartę Visa. Spróbuję zamówić jeszcze MasterCard, a potem najwyżej będę walczył przez reklamację. Zależy jakie mają kryterium weryfikacji. Patrząc po innych bankach do tej pory reklamacje przechodziły przy takich małych uchybieniach.

 7. Czyli jak posiadam konto w PKO BP od 2006 roku to nie mogę brać udziału w promocji ? Starsznie mi szwankuje czytanie ze zrozumieniem 😉

 8. Rezygnację z Powiadomień SMS można zlecić:

  – Po zalogowaniu w serwisie WWW Inteligo, gdy wybierze Pani kolejno "Dane i ustawienia" -> "Ustawienia" -> "Powiadomienia" -> "Zmień dane". Następnie wystarczy, że odznaczy Pani pole SMS w miejscu: "Forma otrzymywania powiadomień".

 9. Przy zakładaniu konta nie wpisałem kodu polecającego czy teraz gdy mam już konto mogę gdzieś ten numer wpisać aby otrzymać 100zł?

 10. Uważajcie na zgody marketingowe. Mimo, że miałem je zaznaczone we wniosku, to okazuje się, że później je ktoś odznaczył!

  Warto sprawdzić zgody po zalogowaniu w zakładce -> Dane i ustawienia -> Zmień dane

 11. Informacja powyżej bardzo ważna. Wypełniając wniosek zaznaczyłam wszystkie zgody marketingowe. Nie sprawdzałam w bankowości internetowej w ustawieniach. Ale dzisiaj po przeczytaniu wpisu sprawdziłam i okazało się, zę zaznaczony jest sprzeciw wobec zgód marketingowych.

 12. Czyli jakiś grubszy błąd po stronie banku, oczywiście po zgłoszeni reklamacji premie by wszyscy otrzymali, nie mniej lepiej to sprawdzić i nie musieć pisać reklamacji.

  Dodałem tę informację do wpisu.

 13. Po prostu są różne okresy karencji.

  150 zł do Intersport mogą zgarnąć osoby, które nie mają konta od 1 grudnia 2016 r.

  Dwie premie, tj. 100 zł z Mam Inteligo + 150 zł do Intesport mogą otrzymać osoby, które nie posiadają konta Inteligo przez 3 lata.

 14. Moje pierwsze pytanie: płatność IKO ma wykonać osoba której poleciłem konto, polecający nie musi?
  Drugie pytanie: płatność IKO np. na Stacji Orlen, można zapłacić za paliwo?

 15. Polecający nie musi, wystarczy że ma konto i zarejestruje się w programie polecającym.

  Tak, na Orlenie można płacić IKO.

 16. No ja jestem ciekaw czy jak teraz ta promocja się skończyła czy wymyślą coś nowego czy też nie bo może teraz będzie atrakcyjniejsza jakaś oferta z lepszymi bonusami, wiadomo już coś ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Lokata Wielki Procent na 2,5% bez warunków i limitów oraz Lokata Skarbonka Plus w Idea Bank

Ranking promocji bankowych, maj 2017 r. + ostatni dzwonek na 1200 zł