w

200 zł w kumulacji ING Banku Śląskiego: 100 zł za zainwestowanie 150 zł oraz 100 zł do konta Direct

W ING Banku Śląskim trwa kumulacja promocji. Pisałem już o najlepszym momencie do przystąpienia do promocji100 zł za otwarcie Konta Direct” w ING Banku Śląskim.

Dzisiaj skupię się na drugiej części premii, którą odebrać mogą wszyscy posiadacze kont ING. Sprawa jest bardzo prosta, w zamian za zainwestowanie 150 zł otrzymamy aż 100 zł premii.

Promocja konta trwa do 28 lutego 2017 r., natomiast promocja funduszy trwa do 31 marca 2017 r.

100 zł za otwarcie konta ING

Aby skorzystać z promocji „100 zł za kupno jednostek funduszy inwestycyjnych” trzeba być klientem banku. Najprościej i najrozsądniej będzie więc założyć konto z premią 100 zł 🙂

ING Bank Śląski wypłaci 100 zł premii w zamian za założenie konta osobistego Direct wraz z kartą oraz z darmowym kontem oszczędnościowym „Otwarte Konto Oszczędnościowe” do 28 lutego 2017 r. a następnie wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do 30 czerwca 2017 r.

Dla kogo?

Z opisywanej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają konta osobistego w ING Banku Śląskim (Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, Premium) od 1 lipca 2015 roku.


Aby otrzymać 100 zł premii:
 • Do 28 lutego 2016 r. poprzez dedykowaną stronę promocji, złóż wniosek o Konto z Lwem Direct wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym
  • Wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank (możesz je wycofać po otrzymaniu premii)
 • Do 30 czerwca 2017 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą do konta na łączną kwotę min. 1 000 zł
 • Utrzymaj konto wraz z kartą do dnia wypłaty premii, tj. do 31 lipca 2017 r.

100 zł za zainwestowanie 150 zł w funduszu inwestycyjnym

Jeśli macie już konto z kontem oszczędnościowym w ING Banku Śląskim, to możecie przejść do drugiej części, czyli zgarnięcia 100 zł za regularne inwestowanie.

Tutaj sprawa też jest dosyć prosta 🙂

W założeniu bank chce, żebyśmy regularnie inwestowali przez okres min. 12 miesięcy. W warunkach promocji mowa jest natomiast o min. 1 dopłacie do funduszu. Tym samym po otrzymaniu premii możemy zwyczajnie zrezygnować z dalszych inwestycji, składając dyspozycję odkupienia jednostek funduszy.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla klientów ING Banku Śląskiego, którzy nie posiadali żadnych jednostek funduszy inwestycyjnych w ING na dzień 1.02.2017 r. oraz którzy wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Aby otrzymać 100 zł premii:

 • Do 31 marca 2017 r.: 
  • Zaloguj się w bankowości elektronicznej, przejdź do -> Oferta ING -> Inwestycje -> 100 zł za regularne inwestowanie i przejdź przez proces aktywowania usługi
   • Wymagane będzie m.in. wypełnienie krótkiej ankiety inwestycyjnej (wymaganie prawne)
  • Dokonaj zakupu wybranego funduszu za kwotę min. 100 zł w wybranym pakiecie (ING Pakiet Umiarkowany, ING Pakiet Ostrożny, ING Pakiet Dynamiczny oraz złóż dyspozycję regularnego inwestowania za min. 50 zł, na podstawie której do 30.04.2017 r. przynajmniej raz zostaną nabyte jednostki wybranego funduszu
Po spełnieniu powyższych warunków, do 16 maja 2017 r. na konto osobiste lub Otwarte Konto Oszczędnościowe zostanie wypłacona premia w wysokości 100 zł. Bank dodatkowo zapłaci za nas 23 zł podatku.

Uwaga!
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Każdy podejmuje decyzję o inwestycji w fundusz na własną rękę.

Konto z Lwem Direct: szczegóły i opłaty

Konto z Lwem Direct to bardzo dobra opcja dla osób, które miesięcznie są w stanie zapłacić kartą 300 zł miesięcznie (okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca).

Konto z Lwem Direct to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta po wykonaniu płatności na min. 300 zł (200 zł dla osób do 26. roku życia)
  • 7 zł opłaty za kartę w przypadku nie wykonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie w okresie rozliczeniowych trwającym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash oraz jedną wypłatę w okresie rozliczeniowym w dowolnym bankomacie. 2,50 zł za kolejne wypłaty z pozostałych bankomatów.
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 2% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji „Bonus na Start”
 • 15% zniżki na ubezpieczenie OC/AC w Liberty Direct
 • program lojalnościowy bankujesz-zyskujesz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

31 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

a ile kosztuje nabycie i zbycie jednostek uczestnictwa?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

0 zł za otwarcie, wpłaty i wypłaty czyli bez zobowiązań: wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz, bez żadnych opłat

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Pakiet Ostrożny: 1,83% zysku z ostatnich 12 miesięcy po wszystkich opłatach i prowizjach
Pakiet Umiarkowany: 3,71% zysku
Pakiet Dynamiczny: 7,33%

Jak giełda będzie zyskiwać to warto brać te bardziej ryzykowne. Ale ja się boję to biorę Ostrożny.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy w ING jest jakiś program polecający?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Jest a raczej był, bo teraz nie trwa żadna jego edycja.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

"2% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji "Bonus na Start""
Wiadomo do jakiej kwoty?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Oprocentowanie 2% obowiązuje przez pierwsze 4 miesiące od otwarcia Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN dla kwot poniżej 100 000 zł.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Co jak założyłem konto i nie wyraziłem zgód marketingowych?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

A ile jest warta obecnie jedną jednostka np w funduszu ostrożnym bo jak np 101 a wpłaty będą po 50 zł to zalaniem się dopiero od 3 miesiąca dobrze liczę? prowizję też muszą napewno brać trzeba by przeczytać dokładnie regulamin i prowizje

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Zgody można wyrazić dzwoniąc na infolinię.

Prowizja jest tylko za zarządzanie funduszami. Każdy fundusz to ma, ale podane zyski są już po odjęciu tej prowizji. Nieważne po ile jest teraz wyceniana jednostka. Po prostu dostaje się część przydziału, np. 0,91 jednostki.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Panie Dariuszu,
jeśli złożę wniosek dzisiaj (23-02-2017) o konto i kartę w ramach promocji, podpiszę umowy i otworzę konto, to czy bank obciąży mnie prowizją 7 PLN za nierozliczenie 300 PLN kartą za miesiąc luty? Nie dam rady wydać do końca lutego 300 PLN kartą.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Nie obciąży opłatą za luty, było to dyskutowane w poprzednim wpisie ING.

Maro
Maro
7 lat temu

Czy jak założyłem konto w lutym (kurier dzisiaj z kartą) to w marcu muszę płacić 300 aby nie płacić za kartę? W innym wpisie ktoś twierdził, że musi płacić kartą od kwietnia, zakładając konto w lutym

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Umowę podpisałeś dzisiaj i masz już kartę do konta? w takim wypadku, w marcu już będzie trzeba płacić.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

W zakładce dane teleadresowe użytkownika (stara bankowość ING) widnieją zgody dla ING banku:
1) Zgoda na przekazywanie ofert marketingowych z Banku komunikacją tradycyjną
2) Zgoda na przekazywanie ofert marketingowych z Banku komunikacją elektroniczną

Czy trzeba zgodzić się na obie, by otrzymać premie w promocji z funduszem? I czy to te zgody?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Raczej obie, patrzy punkt regulaminu:
"W Promocji mogą wziąć udział klienci, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie ich danych w celach marketingowych oraz do dnia 16.05.2017 nie złożyli sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych. Na podstawie niniejszego Regulaminu dane osobowe Uczestników będą przetwarzane tylko w celu realizacji jego zapisów w terminie do 16.05.2017r."

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy rezygnując z karty debetowej do konta też łapię się na promocję? Chciałbym utrzymać samo konto tylko do wypłaty premii i potem je zamknąć, przez co nie potrzebuję karty, za którą musiałbym płacić albo robić pusty obrót 300zł.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Jak zrezygnujesz z karty to będziesz mógł zgarnąć premie tylko za fundusze. Szkoda tak tracić 100 zł. Lepiej już przez te 4 miesiące zrobić te obroty. Zawsze można coś rodzinie kupić,itp.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Ten obrót już zrobiłem, bo podpisałem wcześniej umowę 🙂 Chodziło mi tylko o to, czy mogę zrezygnować z karty po zgarnięciu stówy za konto, aby została mi wypłacona premia za fundusz. Fundusz zamierzam założyć w marcu i po zgarnięciu premii zamknąć konto.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

No tak, w takim wypadku zaraz po otrzymaniu premii za konto możesz zrezygnować z karty (samo konto będzie darmowe bez warunków), a w międzyczasie korzystać z promocji z funduszami.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Chciałem ustawić regularne inwestowanie w bankowości online i wyskoczył mi taki komunikat: "Nie możesz zawrzeć umów online
Niestety nie możesz zawrzeć wszystkich umów niezbędnych do korzystania z produktów inwestycyjnych online. W tym celu zapraszamy do oddziału." Ktos z Was też tak miał?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

U mnie przeszło gładko. Prawdopodobnie zakładałeś konto przelewem i nie potwierdziłeś swojej tożsamości. Niektóre banki w takich wypadkach stawiają ograniczenia.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Zakładałem kilka dni temu konto przez kuriera, więc nie wiem co jest drane może od 1 marca zmienili zasady :/

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Musisz zadzwonić żeby się dowiedzieć o co chodzi.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Podczas aktywowania opcji 100 zł za regularne inwestowanie.. wyskoczyła opcja "Nie możesz zwierać umów online" umów się na wizyte w oddziale…
Macie podobnie?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Według regulaminu: "Uczestnik korzystający z Promocji deklaruje, że będzie regularnie nabywać jednostki uczestnictwa w ramach Dyspozycji Regularnego Inwestowania otwartej zgodnie z ust.1.3)przez okres 12 miesięcy; począwszy od dnia otwarcia rejestru."

Musimy zadeklarować że będziemy regularnie przez 12 miesięcy inwestować środki. Czyli nie wystarczy tylko raz za 50 zł… i nie wolno zamknąć konta przed tymi 12 miesiącami?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Deklarujesz ale potem wycofujesz się z deklaracji za co nie jest przewidziana żadna kara 🙂

Kolejny źle napisany regulamin do czego już przywykliśmy tutaj 🙂

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Dzwonilem na infolinie wyglada na to, ze taka lipe wprowadzili od marca, zakładałem konto przez kuriera, który weryfikował mi dowód, teraz specjalnie będę musiał lecieć do oddziału tracić czas i pieniądze, a do najbliższego mam ponad 60 km, jeszcze nie może być punkt express w galerii tylko oddział. Konto wygląda całkiem przejrzyście nawet mi się spodobało, ale po tej akcji zamykam je po odbiorze premii, a myślałem, ze zostawię je sobie na dłużej.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Mnie też denerwują sytuację, w których w XXI wieku trzeba lecieć do oddziału załatwiać prostą rzecz.

inoc
inoc
6 lat temu

Ktoś dostał premię już ?

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

Premie już musiały być wręcz wypłacone. jak nie dostałeś, to chyba trzeba złożyć reklamację.

Co myślisz?

400 zł do Douglas za otwarcie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity

Odbiór 100 zł premii w Money Mania 9 (Konto z kartą procentuje na 4% w BZ WBK)