w

Najlepszy moment na udział w promocji i zgarnięcie 100 zł premii w ING Banku Śląskim (+ 100 zł za zainwestowanie 150 zł)

Obiecałem poinformować Was na łamach bloga o najlepszym momencie do złożenia wniosku o konto promocji „100 zł za otwarcie Konta Direct” w ING Banku Śląskim.

Najlepszy okres na przystąpienie do promocji wynika z tego, że opłata za kartę nie jest pobierana przez pierwszy niepełny okres rozliczeniowy i warunki promocji możemy zacząć spełniać dopiero w marcu.

Do akcji przystąpić można do 28 lutego 2017 r.

Zobacz jak obecnie zgarnąć 160 zł za konto ING (Direct lub Mobi)

100 zł za otwarcie konta ING

Zasady promocji są naprawdę proste.

ING Bank Śląski wypłaci 100 zł premii w zamian za założenie konta osobistego Direct wraz z kartą oraz z darmowym kontem oszczędnościowym „Otwarte Konto Oszczędnościowe” do 28 lutego 2017 r. a następnie wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do 30 czerwca 2017 r.

Dodatkowo trzeba wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez ING Bank Śląski (można je wycofać po otrzymaniu premii).

Dla kogo?

Z opisywanej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają konta osobistego w ING Banku Śląskim (Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, Premium) od 1 lipca 2015 roku.

Tym samym okres karencji został przesunięty o kolejne 3 miesiące 🙂


Aby otrzymać 100 zł premii:
 • Do 28 lutego 2016 r. poprzez dedykowaną stronę promocji, złóż wniosek o Konto z Lwem Direct wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym
  • Wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank (możesz je wycofać po otrzymaniu premii)
 • Do 30 czerwca 2017 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą do konta na łączną kwotę min. 1 000 zł
 • Utrzymaj konto wraz z kartą do dnia wypłaty premii, tj. do 31 lipca 2017 r.

Konto z Lwem Direct: szczegóły i opłaty

Konto z Lwem Direct to bardzo dobra opcja dla osób, które miesięcznie są w stanie zapłacić kartą 300 zł miesięcznie (okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca).

Konto z Lwem Direct to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta po wykonaniu płatności na min. 300 zł (200 zł dla osób do 26. roku życia)
  • 7 zł opłaty za kartę w przypadku nie wykonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie w okresie rozliczeniowych trwającym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash oraz jedną wypłatę w okresie rozliczeniowym w dowolnym bankomacie. 2,50 zł za kolejne wypłaty z pozostałych bankomatów.
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 2% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji „Bonus na Start”
 • 15% zniżki na ubezpieczenie OC/AC w Liberty Direct
 • program lojalnościowy bankujesz-zyskujesz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

A z konta oszczednosciowego mozna wyplacac srodki kiedy sie chce bez oplat? I do jakiej max.kwoty jest 2%?:-)

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Można bez opłat przelewać na konto osobiste i stamtąd już gdzie się chce 🙂

2% obowiązuje przez pierwsze 4 miesiące od otwarcia Otwartego Konta Oszczędnościowego dla kwot poniżej 100 000 zł

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

jak zakładamy konto, czy można przelewem z innego banku lub w oddziale, czy w grę wchodzi tylko kurier? Jak to przebiega czy dosyć sprawnie,jakie są Wasze doświadczenia?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Moja strategia:
Konto zakładam na dniach i pierwszy miesiąc mam nadzieję, że nie zapłacę za kartę.
– W kwietniu płacę 333,34 zł kartą
– W maju 333 zł
– W czerwcu 333 zł
– W lipcu 300 zł (opłata za kartę inaczej się naliczy)

Po otrzymaniu premii zastrzegam kartę i zostawiam konto bez karty

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

A jak sprawdzić kiedy konto zostało zamknięte? Próbowałem na infolini i nie wiedzą?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Znalazłem coś takiego
21 mar 2013
ING Bank Śląski wprowadził możliwość otwarcia rachunku dla Klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To szybki i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Co do zamknięcia konta to dziwi mnie, że w banku nie mogli powiedzieć. Jak rozumiem potwierdzenia zamknięcia rachunku nie masz. Może musisz poprosić o ostatni wyciąg z konta?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy zakładanie konta bankowego przez kuriera jest bezpieczne, czy kurier powinien podpisane dokumenty jakos zabezpieczyc, nie wiem zakleic w kopercie i czy banki sprawdzaja takie koperty czy nie byly rozerwane. Chodzi mi o to, ze za jakis czas ktos nie wzial na mnie kredytu. Jak to wygląda w przypadku ING?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu
Reply to  Anonimowy

Zakładałem konta przez kuriera kilka razy. Powinien on przy Tobie zakleić podpisane dokumenty w nowej foliowej kopercie. Ja dodatkowo zawsze na skanie dowodu dodaję znak wodny z tekstem: "kopia dla nazwa banku, data". Wtedy raczej nikt takiej kopii dokumentu nie wykorzysta, a przynajmniej w przypadku wycieku bedzie wiadomo skad wyszło. Do tej pory tylko Citi robił mi problemy ze znakiem wodnym i musialem udać się do oddziału. BZWBK i ING bez problemu.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

czy w ING przy zakładaniu tego konta, trzeba też dodatkowo dawać scan dowodu osobistego? Myślałem, że wystarczy, że okaże dowód kurierowi, on potwierdzi, że ja to ja i na tym koniec. Więc jak jest z tym dowodem trzeba podać scan czy nie?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Mam pytanie co do znaku wodnego, w jakim programie go robisz i czy znak wodny (napis) przechodzi przez zdjęcie dowodu, czy jest obok zdjęcia dowodu?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Jak zakładałem konto w ING w sierpniu to musiałem przekazać kurierowi skan dowodu osobistego. Ale i tak najlepsze było jak zakładałem konto w BZWBK. We wniosku była opcja dołączenia skanu dowodu w pliku lub przekazania kopii kurierowi. Wybrałem pierwszą opcję licząc na to, że kurier nie będzie miał styczności ze skanem mojego dowodu. Jakie było moje zdziwienie, gdy w komplecie dokumentów do podpisania znalazł się wydruk załączonego we wniosku skanu dowodu. Nie wiem po co taka opcja, jeśli dla mnie, jako klienta, jedyna różnica to zaoszczędzona kartka papieru 😉

Jeśli chodzi o program do znaków wodnych to używam "My watermark" (pierwszy wynik w google). Bardzo prosty, bez instalacji. Napis wrzucam osobno na obu stronach dowodu tak aby zajmował jak najwięcej miejsca, ale przezroczystość ustawiam tak, aby nie utrudniał odczytanie żadnych danych.

David Dave
David Dave
7 lat temu

W ING do zgarniecia jest 200 a nie 100. Jedna setka za otwarcie konta i platnosci karta a druga setka jest za wykupienie funduszu inwestycyjnego. Wykupujesz za 100zl inwestujesz raz za 50. Zamykasz fundusz wyplacasz 150 i do 26 maja masz 100 premii. dziecinnie proste

Maro
Maro
7 lat temu

Czy jak założyłem konto w lutym (kurier dzisiaj z kartą) to w marcu muszę płacić 300 aby nie płacić za kartę?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Jak masz już kartę i aktywne konto, to raczej tak. do 28 lutego trwa obecny okres rozliczeniowy. Ale można jeszcze próbować zadzwonić do banku i zapytać, czy może w marcu jeszcze nie musimy 🙂

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Dzwoniłem niestety jeśli założyłeś konto w lutym to w marcu już musisz płacić karta, żeby nie naliczyła się opłata.

Co myślisz?

140 zł premii do dwóch dobrych lokat + do 250 zł za polecanie w Toyota Bank

Walizka + Powerbank do karty kredytowej BGŻ BNP Paribas (0 zł przez pierwszy rok)