w

Nawet 300 zł za zamknięcie karty kredytowej w innym banku od BZ WBK

Bank Zachodni WBK prowadzi świetną promocję dla swoich klientów posiadających już kartę kredytową.

Do zgarnięcia jest nawet 300 zł premii za spełnienie niezbyt wygórowanych warunków. Przed skorzystaniem z promocji zachęcam do przeczytania poradnika dotyczącego kart kredytowych.

Do promocji można przystąpić do 31 stycznia 2017 roku.

Nawet 300 zł za zamknięcie karty kredytowej

Promocja „Nowy początek z Bankiem Zachodnim WBK” to świetna okazja do zamknięcia niepotrzebnej karty i zgarnięcia przy tym 300 zł premii.

Promocja nagradza za zamknięcie karty kredytowej w innym banku i aktywność na karcie kredytowej BZ WBK.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które posiadają tylko jedną kartę kredytową Banku Zachodniego WBK wydaną nie później niż do 31 sierpnia 2016 r. oraz kartę kredytową w innym banku.

Aby otrzymać 300 zł:
  • Do 31 stycznia 2017 r. zamknij kartę kredytową w innym banku
  • Złóż w dowolnym oddziale BZWBK potwierdzenie zamknięcia karty kredytowej z innego banku.
  • Od dnia przystąpienia do promocji do dnia 30 kwietnia 2017 roku zapłać kartą kredytową BZ WBK łącznie co najmniej 2500 zł
    • Liczą się tylko płatności główną kartą jeśli posiadasz dodatkowe

Za płatności na niższą kwotę otrzymamy odpowiednio niższą premię:

  • 100 zł za wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę od 500 do 1499 zł
  • 200 zł za transakcje na kwotę od 1500 do 2499 zł
  • 300 zł za transakcje na kwotę od 2500 zł

Nagroda zostanie wypłacona do 31 maja 2017 roku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

26 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

trzeba do dowolnego oddzialu BZWBK doniesc zaswiadczenie o zamknieciu karty z innego banku. niektore banki za wydanie takiego zaswiadczenia chca nawet 50zlotych 🙁

Błażej Stefański
Błażej Stefański
7 lat temu

jak zdobyć darmowe potwierdzenie zamknięcia karty

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Jak zdobyć potwierdzenie zamkniecie kiedy do zamkniecia pełnego potrzebne są zazwyczaj dwa zerowe okresy rozliczeniowe?

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

Najgorsze, że ja właśnie zamknąłem kartę w Millennium. Ciekawe czy będzie się jeszcze liczyła.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

nie mam karty w bzwbk, czy mogę najpierw założyć kartę w wbk a potem zamknąć inną i skorzystać z promocji czy musiałem mieć kartę wbk w chwili wprowadzenia promocji ?

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

Jak nie masz karty, to może skusi Cię jakaś promocja dla osób nie posiadających karty kredytowej w WBK :

Z tej promocji niestety nie możesz skorzystać, patrz opisane warunki.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Ja kartę w TMOBILE zamknąłem w grudniu. Czytam, że promocja WBK trwa od 30.11. Jak będę miał potwierdzenie to załapie się?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Rachunek karty kredytowej (inna niż w BZ WBK) można zamknąć w oddziale banku BZ WBK, tym samym nie pomniejszając wysokości uzyskanej promocji, a tym samym dając bankowi pracę.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Z kartą w T-mobile chyba nic się nie ugra. Ja właśnie złożyłem dyspozycję zamknięcia (przez telefon) ale zaświadczenie czy jak oni to nazywają (opinia o posiadanym produkcie) będzie można otrzymać po dwóch "zerowych" okresach rozliczeniowych. W moim przypadku ma to być 21.03.2016r. czyli za 3 miesiące! A nawet potwierdzenia złożenia dyspozycji zamknięcia karty kredytowej u nich się nie dostanie bo nie wystawiają i już. Jednym słowem kaszana…

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Też mnie tmobile wycmokał w tym temacie, nie dość że nie dostałem premii (wniosek za długo otwarty a konsultant zapewniał, ze w promocji mimo wszystko jestem/reklamacja odrzucona dwa razy) to teraz jeszcze ten zonk. Eh. Macie jakiś pomysł, żeby założyć kartę i ją zamknąć skutecznie do końca stycznia? Ja dzwoniłem do Eurobanku, decyzja w 15 min, ale karta do 21 dni przychodzi..a wypowiedzenie 30 dni …więc nie ten bank tutaj nie pomoże 🙁

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

Bank Millennium z kolei za taki dokument chce 50 zł.

Co ciekawe, na infolinii powiedziono mi o dodatkowym warunku nie dokonania kartą kredytową WBK 6 płatności w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Czyli promocja tylko dla martwych kart. Ciekawe czy jest gdzieś ten regulamin dostępny w banku.

Jutro postaram sie podejść do oddziału zapytać o wymagany dokument.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Dobrze widzieć, bo już kombinowałem jak tu zdobyć i zamknąć kartę. Skorzystałem z poprzedniej promocji mobilnej karty kredytowej w wbk więc płatności mam zrobione. Co ciekawe zwykle karta jest płatna ok 10 zł jak się nie zrobi min 5 płatności w miesiącu. Muszą to być wyjątkowo martwe karty i mam nadzieję, że nie ich właściciele..

Krzysztof
Krzysztof
7 lat temu

Darek "Co ciekawe, na infolinii powiedziono mi o dodatkowym warunku nie dokonania kartą kredytową WBK 6 płatności w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Czyli promocja tylko dla martwych kart. Ciekawe czy jest gdzieś ten regulamin dostępny w banku."

W regulaminie nie ma o tym mowy. Pani na infolinii to se może…obowiązuje regulamin.
W ING potwierdzenie zamknięcia karty dostaje się od razu(oczywiście bez opłat). Trzeba na nim złożyć swój podpis. Karta jest blokowana natychmiast. Po zamknięciu trzeba oczywiście spłacić całość zadłużenia. W BZ trzeba złożyć potwierdzenie zamknięcia karty. Planuję zamknąć posiadaną w ING kartę na potrzeby obecnej promocji i natychmiast złożyć wniosek o nową kartę.Mam nadzieję, że nie wykluczy mnie z tej promocji.

Krzysztof
Krzysztof
7 lat temu

Promocja trwa już od 30 listopada. Szkoda, że nie napisałeś o niej wcześniej. Teraz, żeby spełnić warunki i otrzymać maksymalną premię trzeba będzie wydawać kartą ponad 600 zł. Biorę jeszcze udział w promocji mBanku. Ciężko będzie to wszystko obstawić…

Darek M.
Darek M.
7 lat temu
Reply to  Krzysztof

Bank jakoś się nią nie chwalił. Z niektórymi akcjami wbk tak jest.

Z tym regulaminem to wyglądało to tak, jakby w banku mieli inna wersję. Dziwna sprawa. Jutro w oddziale się dowiem.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Witam,
ktoś na górze napisał, że w banku BZ można bez problemu zamknąć rachunek innego banku oczywiście po jego wcześniejszym spłaceniu. czy to prawda? ktoś już tak robił ?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Kartę w tmobile zamknąłem 26 listopada. Nie widzę w regumalninie, żeby było coś na temat zamknięcia karty(co ciekawe wtedy kwalifikowałby się karty sprzed lat). Chcę pójść do Aliro Bank i poprosić o potwierdzenie dyspozycji zamknięcia i taki dokument dać w WBK. Druga opcja to założenie karty w eurobank, otrzymanie jej do 21 stycznia i zamknięcie tydzień później i taka sama opcja – dostarczenie do WBK potwierdzenia złożenia dyspozycji. Jest sens próbować? Będę wdzięczny za opinie. Podejrzewam, że WBK zmieni regulamin i przedłuży promocję..bo..realnie patrząc warunki są aywkonalne (jeśli chodzi o przestawienie ostatecznego zamknięcia karty) – prawie zawsze to będzie 30 dni na wypowiedzenie i kolejne 30 dni jak nie 60 na zamknięcie rachunku karty. Ktoś nie przemyślał regulaminu…powinno być jasno napisane, że dyspozycje składa się przez upoważnienie WBK do zamknięcia tej karty i problem by zniknął. Będę wdzięczny za odpowiedź czy jest sens się bawić z Tmobile i ew Eurobankiem.

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

Ciężko powiedzieć, jak to będzie w Twoim wypadku. Niestety nie dałem rady pójść do banku przed Świętami. Będę próbowałem we wtorek czegoś więcej się dowiedzieć.

nowicjusz
nowicjusz
7 lat temu

Regulamin promocji jasno precyzuje, że aby przystąpić do promocji trzeba m.in. zamkniąć rachunek innej karty kredytowej do 31.01.2017 r. Pozostaje pytanie od kiedy? Bo jeśli od 30 listopada to faktycznie dobrze byłoby zrobić aneks do regulaminu!

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

bzwbk rozsyła informacje o jakiejś promocji do końca kwietnia na darmowe kody sms. Czyżby od maja trzeba było płacić za te kody?

Joanna
Joanna
7 lat temu

Ja tylko boję się, że będzie ciężko zamknąć to konto i naliczą mi jakieś odsetki.

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

@up
Akurat promocja dotyczy karty a nie konta 😉

@up up
To już jakiś czas temu było w platformie BZWBK24 Internet. Pewnie obroty spadły w banku, mniej transakcji ludzie robili, itp. i zmiany postanowili nieco przesunąć w czasie.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

No tak tylko że te kody są potrzebne do potwierdzania przelewów. Czyli bank wprowadza opłaty za przelewy bo płatne kody = płatne przelewy.

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Tak, pamiętam ten wpis tylko są nieścisłości. Opłaty są w końcu od kwietnia czy od sierpnia tak jak napisałeś i dotyczą wszystkich czy tylko szóstego i następnego kodu.

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

Zostały wprowadzone w listopadzie 2016 r., ale teraz bank część opłat zawiesił do kwietnia 2017 r.

Co myślisz?

Do 20 zł znizki z BLIKIEM w cdp.pl

Red Bull po przejechaniu 100 km z Yanosikiem