w

200 zł za założenie karty kredytowej z 5% moneyback + nawet 360 zł do Konta 360º w Banku Millennium

Bank Millennium ruszył ze świetną promocją karty kredytowej, dzięki której w prosty sposób otrzymamy 200 zł w postaci bonu na empik.com. Wystarczy tylko w okresie promocji złożyć wniosek i następnie podpisać umowę o kartę kredytową.

Co więcej, karta kredytowa będzie prowadzona bezpłatnie po wykonaniu nią 5 płatności miesięcznie.

Nowi klienci Banku Millennium mogą równolegle skorzystać z innej promocij i zyskać nawet 360 zł premii do Konta 360º.

Promocja trwa od 5 września do 31 grudnia 2016 r.

200 zł na empik.com za założenie karty kredytowej

Otrzymanie nagrody, czyli vouchera o wartości 200 zł do sklepu empik.com jest banalnie proste. Wystarczy do 31 grudnia złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową MasterCard Banku Millennium a następnie zawrzeć umowę o kartę.

Ważny jest sposób zawnioskowania o kartę! Musi się to odbyć za pomocą kanału bankowości elektronicznej Millenet.

Nagroda zostanie wysłana SMS-em do 20. dnia kalendarzowego miesiąca następującego po złożeniu wniosku o kartę.

Wyłączenia:

Z udziału w Promocji wyłączeni są Klienci, którzy:
1) w trakcie trwania Promocji dokonają zamiany aktualnie posiadanej głównej karty kredytowej Banku na Kartę, o którą zawnioskowali w trakcie trwania Promocji,
2) w okresie trwania Promocji, wskazanym w § 3, złożyli w Banku wniosek dotyczący rezygnacji z jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku (tj. odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy) lub z którymi została rozwiązana za porozumieniem stron lub też którym została wypowiedziana przez Bank umowa jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku, bez względu na to, czy karta ta została wydana przed rozpoczęciem Promocji czy w trakcie jej trwania.

Zalety karty Millennium MasterCard Impresja:

 • Do 5% zwrotu w 20 sklepach:
  • Apart, empik, Carrefour, Piotr i Paweł, Travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, Pennyblack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home.
 • Wygodne raty 0% nawet 2 razy w roku
 • Program rabatowy „Stylowe Zakupy”

Uwaga: Po założeniu karty warto sprawdzić, czy nie mamy aktywowanych jakiś płatnych ubezpieczeń. Czasem może być aktywny pakiet bezpieczna karta (pierwszy miesiąc za darmo, potem 3,99 zł).


Zyskaj 360 zł do Konta 360
º w Banku Millennium

Jeśli nie macie jeszcze konta w Banku Millennium to możecie skorzystać z promocji „Zyskaj 360 zł”.

Tym samym uzyskacie dostęp do systemu Millenet i będziecie mogli złożyć wniosek o kartę kredytową z premią 200 zł. Łączna premia może zatem wynieść aż 560 zł.

W ramach promocji można otrzymać 60 zł premii miesięcznie: 30 zł w postaci 2% cashback’u od płatności kartą oraz 30 zł jako 5% moneyback od płatności BLIK.

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie są posiadaczami konta w Millennium od 31 sierpnia 2015 roku.
Po więcej informacji na temat samego konta zapraszam do prześwietlenia promocji.

Aby otrzymać 360 zł należy:

 • Do 5 grudnia 2015 r. otwórz Konto 360º wraz kartą debetową
  • Aktywuj konto poprzez przelew autoryzujący, kuriera lub w oddziale banku.
  • Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych Banku i jednostek współpracujących drogą elektroniczną
 • W każdym z 6 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • Płać kartą w sklepach stacjonarnych i / lub przez Internet
   • Otrzymasz 2% zwrotu za płatności kartą do konta (maksymalnie 30 zł miesięcznie)
  • Płać BLIKiem w sklepach stacjonarnych i przez Internet.
   • Otrzymasz 5% zwrotu za płatności BLIK (maksymalnie 30 zł miesięcznie)
  • Zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł (dotyczy tylko Konta 360º, studenci zwolnieni są z tego punktu)
  • Zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej
Premia zwolniona jest z podatku dochodowego i będzie przekazana na aktywne konto w Banku Millennium do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Darmowa legitymacja ISIC na 2 lata dla studentów

To jeszcze nie wszystko co przygotował Bank Millennium. Studenci mogą dodatkowo skorzystać ze zwrotu za kupno legitymacji ISIC na okres 2 lat.

Maksymalny zwrot wynosi 79 zł / rocznie, czyli 158 zł przez cały okres promocji.

Zwrot nastąpi w okresach:

 • 1 września 2016 r. – 31 stycznia 2017 r. za zakup legitymacji
 • po roku za odnowienie legitymacji

Warunkiem otrzymania zwrotu jest wyrażenie zgód marketingowych podczas wypełniania wniosku o kartę ISIC oraz wykonanie min. 1 płatności kartą lub BLIKiem w ciągu 2 miesięcy do wypełnienia wniosku o kartę.

Konto 360º i Konto 360º student: szczegóły i opłaty

Konto 360º będzie prowadzone BEZPŁATNIE wraz z kartą i bankomatami po spełnieniu dwóch banalnie prostych warunków: wpływu min. 1000 zł oraz jednej płatności kartą na dowolną kwotę.

Konto 360º to również bardzo dobre miejsce miejsce do ulokowania swoich oszczędności. Korzystając z aplikacji mobilnej (funkcji wirtualna rzeczywistość) można założyć lokatę odnawialną na 3,25% w skali roku.

Cały czas trwa też promocja na ulokowanie nowych oszczędności na koncie oszczędnościowym na 2,7% w skali roku do 100 tys. zł.

Konto 360° to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu wpływów w wysokości min. 1000 zł
  • bezpłatne bezwarunkowo dla Konta 360º Student
 • 0 zł za kartę do konta (Visa PayWave) w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą w miesiące
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za BLIK’a (płatności i wypłaty z bankomatów przez telefon
 • 0 zł za „Pakiet Bardzo Pomocny” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta
  • 4,99 zł od drugiego roku, przy czym istnieje możliwość rezygnacji z pakietu ubezpieczeń i zalecam od razu ustawić sobie stosowne przypomnienie w kalendarzu
 • 3,25% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie mobilnej
 • 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czyli jeśli dobrze rozumiem: loguję się do systemu bankowosci online (mam rachunek Dobre Konto) wnioskuję o kartę kredytową millennium MASTERCARD przy użyciu systemu Millenet, podpisuję umowę o kartę kredytową, nie robię żadnych transakcji, bo np. mi się nie chce (opłata 4,99 zł miesięcznie razy 2-4 miesiące), zgarniam voucher 200 zł, zamykam kartę 2 stycznia 2017r. bez żadnych opłat i koniec historii?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

I jeszcze jedna kwestia: dziś składam wniosek (wrzesień), kupon ma przyjść zgodnie z regulaminem 20 października, a nigdzie nie ma słowa o karze umownej za zerwanie przed czasem itp. Ogólnie fajna promo – podobna do citibanku i nawet łatwiejsze warunki, ale tam było 400 zł 🙂

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Do tego dochodzi również ubezpieczenie karty (tzw. Pakiet Bezpieczeństwa) w kwocie 3,99 zl miesięcznie (1 miesiąc za free), potem trzeba zrezygnować telefonicznie.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Zgadza się, Bank często aktywuje to ubezpieczenie z automatu. Warto sprawdzić i wyłączyć. Choćby przez wiadomość wysłaną przez Millenet (za free) lub telefonicznie jak ktoś ma nielimitowane rozmowy.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

UWAGA!

PROMOCJA DLA WYBRANYCH PRZEZ BANK

Bank Millennium karta kredytowa

karta kredytowa

2016-10-02, 16:08

Szanowny Panie Kacprze,

Może Pan skorzystać z promocji, jeżeli dostępna będzie dla Pana oferta karty kredytowej w Millenet na podstawie współpracy z Bankiem.

Na chwilę obecną nie ma przygotowanej dla Pana oferty dotyczącej możliwości uzyskania karty kredytowej na podstawie współpracy z Bankiem. Jednocześnie informuję, że oferty takie przygotowywane są indywidualnie i nie jestem w stanie udzielić Panu informacji kiedy taka oferta będzie dostępna dla Pana.

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Osoby, które zakładały konto przez Internet i podpisały umowę poprzez przelew muszą udać się do oddziału w celu weryfikacji tożsamości – inaczej nie ma możliwości składania wniosku poprzez MilleNet o żadne produkty kredytowe, w tym karty. Sprawdzone na własnym przykładzie…

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Z przelewami tak może być w związku z nowymi wytycznymi KNF (sprawy bezpieczeństwa, żeby przypadkiem ktoś na Ciebie nie wziął kredytu). Moim zdaniem to logiczne ograniczenie.

imqerator
imqerator
7 lat temu

Najciekawsze, ze jako pracownik banku dowiedzialem sie o tej promocji rowniez dopiero 30 wrzesnia 🙂 Wyjatkowo utajona byla, hehe. Jesli chodzi o najwazniejsze rzeczy to po otrzymaniu karty wylaczcie pakiet bezpieczenstwa i pakiet assistance, ktory tez jest z automatu aktywowany. Od dzisiaj pakiet bezpieczenstwa nie jest wlaczany automatycznie, chyba, ze tak zaznaczycie we wniosku, assistance jest wciaz obowiazkowy, natomiast przez 1 miesiac i tak jest bezplatny. Zrezygnowac mozna z niego przez call center 801331331 lub 225984040 albo w oddziale. Karta wg mnie jest bardzo spoko, poza tym skladajac pozniej wniosek o zamkniecie i tak zadzwonia do Was z banku i w razie czego moga zdjac ten warunek 5 transakcji miesiecznie na okres roku, a 5% w aparcie albo travelplanecie nie jest zle 🙂 Jak macie jakies watpliwosci to piszcie, postaram sie pomoc.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Ja otrzymałam taką odpowiedź w sprawie braku możliwości zamówienia KK z voucherem 200 zł. Uważam że podawanie informacji że ta oferta dotyczy wszystkich klientów mających aktywne konto w tym zbójeckim banku jest sporym nadużyciem.

Szanowna Pani Katarzyno,

Zgodnie z Regulaminem promocji „Promocja kart kredytowych MasterCard Banku Millennium otwartych za pośrednictwem Kanału Bankowości Elektronicznej Millenet”, wniosek o kartę należy złożyć za pośrednictwem Millenetu.

Złożenie wniosku telefonicznie lub w oddziale Banku nie zagwarantuje Pani udziału w Promocji.

Dodatkowo informuję, że Promocja skierowana jest do osób, które posiadają ofertę kredytową przygotowaną ze strony Banku na podstawie historii współpracy.

Niestety nie ma Pani przygotowanej takiej propozycji dlatego nie będzie Pani mogła otrzymać voucher-a elektronicznego na zakupy w sklepie internetowym empik.com, o wartości 200 PLN.

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem
Departament Bankowości Bezpośredniej

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Nie pierwszy raz regulamin swoje a bank swoje …

fredzio
fredzio
7 lat temu

Czy zastrzegając kartę debetową, czyli mając tylko Konto 360 + kartę Impresja konto i kk będą darmowe? (oczywiście po wpływie 1tys i 5operacjach kk)?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Nie, musisz mieć kartę debetową i wykonać nią 1 płatność miesięcznie na dowolną kwotę.

imqerator
imqerator
7 lat temu

Lub ewentualnie wykonać transakcję BLIKiem (ona jest równoważna z wykonaniem transakcji kartą, jeśli chodzi o warunki do spełnienia przy Dobrym Koncie/Koncie 360).

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Drugi tydzień walczę o kartę kredytową w Millenium:( 4 listopada złożyłem wniosek, 5 listopada otrzymałem telefon z infolini w celu sprawdzenia moich danych wprowadzonych do wniosku. Decyzja pozytywna została podtrzymana ale dopiero po dostarczeniu wyciąg otrzymam oficjalną informację.Tego samego dnia chciałem dostarczyć wyciąg. Niestety doradca w systemie nie miał takiej informacji. Konsultantka zapomniała poinformować mnie że mogę zrobić to najwcześniej następnego dni. Straciłem tylko 30 min, jednak ta sytuacja mnie nie zniechęciła. Następnego dnia poszedłem dostarczyć wyciąg. Pracownik banku poinformował mnie że wszystko w porządku i teraz muszę czekać na informację telefoniczną. Minęło już kilka dni i zero odzewu. Zadzwoniłem więc na infolinię i powiedzieli że muszę dostarczyć wyciąg. Wtf?! Zrobiłem to 3 dni temu. Czy to normalne w tym banku??

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Są banki, w których jest jeszcze gorzej. Niestety w dużych korporacjach, często procesy nie działają tak jak powinny.

imqerator
imqerator
7 lat temu

Co do aplikacji kredytowych to wierzcie mi, dzialaja one w Millennium bardzo sprawnie. Skladajac wniosek utworzona zostala aplikacja. Bedac w oddziale pracownik powinien zalogowac sie z Toba do Twojego konta na komputerze oddzialowym i podlaczyc wyciagi do utworzonej wczesniej aplikacji. Sa od razu widoczne w aplikacji kredytowej. Natomiast co dalej call center robi z przygotowana umowa tego juz nie wiem 🙂 Mam nadzieje, ze ostatecznie sie udalo, bo to jeden z najprostszych bonusow, jakie widzialem 🙂

Co myślisz?

Bonusy za rejestrację numeru prepaid, przegląd ofert (500 zł, 100 GB i inne)

Lokata z premią 100 zł w Toyota Bank (nawet 5,96% w skali roku) + do 250 zł za polecanie (przedłużona do 9 października)