w

100 zł premii za Konto Direct w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski kolejny raz ruszył z akcją “100 zł za otwarcie Konta Direct”. W zamian za spełnienie niezbyt wygórowanych warunków promocji zgarniemy 100 zł premii.

Z promocji skorzystać mogą osoby, które w terminie od 1 kwietnia 2015 r. do 31 sierpnia 2016 r. nie posiadały konta w ING Bank Śląski.

Do akcji przystąpić można do 30 listopada 2016 r.

→ Przejdź na stronę aktualnej promocji konto ING + konto oszczędnościowe ING

100 zł za otwarcie konta ING

Zasady promocji są niezwykle proste. Na wstępie trzeba jednak zaznaczyć, że warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez ING Bank Śląski.

Jest to standardowy warunek w każdej niemal akcji. Mimo tego, że zawsze o tym piszę, niezwykle często pojawiają się komentarze, że ktoś o tym warunku zapomniał.

Jak już wspomniałem na wstępie, obecna edycja akcji przeznaczona jest dla osób, które od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadały konta osobistego w ING Banku Śląskim (Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, Premium). Tym samym okres karencji został przesunięty o kolejne 4 miesiące 🙂


Aby otrzymać 100 zł premii:
 • Do 30 listopada 2016 r. poprzez stronę promocji złóż wniosek o Konto z Lwem Direct wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym
 • Do 31 marca 2017 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą do konta na łączną kwotę min. 1 000 zł
 • Utrzymaj konto wraz z kartą do dnia wypłaty premii, tj. do 30 kwietnia 2017 r.
Premia zostanie przekazana na Otwarte Konto Oszczędnościowe do 30.04.2017 r. i zwolniona jest z podatku dochodowego.
Uwaga: Jeżeli posiadasz już dostęp do bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego to procedura wygląda nieco inaczej. Konto trzeba założyć po zalogowaniu w bankowości.

Konto z Lwem Direct: szczegóły i opłaty

Konto z Lwem Direct to bardzo dobra opcja dla osób, które miesięcznie są w stanie zapłacić kartą 300 zł miesięcznie (okres rozliczeniowy trwa od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca).

Konto z Lwem Direct to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta po wykonaniu płatności na min. 300 zł
  • 7 zł opłaty za kartę w przypadku nie wykonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie w okresie rozliczeniowych trwającym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash oraz jedną wypłatę w okresie rozliczeniowym w dowolnym bankomacie. 2,50 zł za kolejne wypłaty z pozostałych bankomatów.
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 2% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji “Bonus na Start”
 • 15% zniżki na ubezpieczenie OC/AC w Liberty Direct
 • program lojalnościowy bankujesz-zyskujesz

33 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Haha, brałem chyba udział w jednej z pierwszej akcji ING. Kasa trafiła na konto, które ostatecznie mam do dzisiaj (prowadzone za darmo bez karty). Czasem się przydaje do otrzymywania przelewu za towar.

 2. W opis promocji wkradł się błąd:
  "Do 31 marca 2016 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą do konta na łączną kwotę min. 1 000 zł"
  Może być ciężko, do 31 marca 2016 r. spełnić wymóg :).

 3. Oj z takim warunkiem mogło być ciężko 🙂

  Nie mogę się przestawić, że warunki obejmują już 2017 rok. Dopiero co zaczynał się 2016 …

 4. Czy jest mozliwość załatwienia sprawy w placówce banku, czy trzeba koniecznie przez kuriera? Jakoś nie mam zaufania do takiej formy kontaktu. Bank to bank. :))

 5. a czy te 100 zł i zalozenie konta łaczy sie z tą akcja poleceń w ing? czyli mozemy dostać 100 zł za zalozenie i 50 zł że ktoś mi polecił ? Łaczy sie to ze sobą ?

 6. tak zgodze sie tu jest opisane jak zalozyć konto i dostać 100 zł ale czy mozna tą promocję połączyć z programem poleceń ing teraz tj. w pażdzierniku czy w listopadzie?

 7. Ale już któryś raz piszę, że teraz nie ma promocji z programem polecającym. Daj linka do strony banku, gdzie widnieje informacja o aktywnej promocji. Wczoraj szukałem i nic nie znalazłem.

 8. Właśnie o to pytałem od początku, jakoś bank ukrywa ten program na swojej stronie 🙂

  Z regulaminu nic nie wynika, także trzeba posłużyć się pomocą konsultantów banku a z ich rzetelnością różnie bywa 🙂

 9. Właśnie wypełniłem formularz o konto w tej promocji. Formularz zawiera rubrykę na wpisanie kodu polecającego, więc mam nadzieję że otrzymam obie premie także, za promocję Poleć konto znajomemu.

 10. Myślę, że nie powinno być problemu, jeżeli takie pole jest we wniosku i zgadzam się z komentarzem powyżej. W takich sytuacjach najlepiej nie kontaktować się z bankiem. Dobrze pokazuje to przykład mBanku, gdzie wiele osób dzwoniło i w końcu zmieniono zapis mówiący o definicji nowego klienta. Wszyscy dawni klienci co w I edycji założyli konta swoje premie dostali 🙂 Tak jak zresztą pisałem.

 11. "Uwaga: Jeżeli posiadasz już dostęp do bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego to procedura wygląda nieco inaczej. Konto trzeba założyć po zalogowaniu w bankowości, po czym należy wypełnić formularz."

  Niestety formularz nie działa …

 12. mam pytanie, czy jak juz wykonałem platnosci ponad 1000 zł to moge oddac karte i nie robic obrotu 300 / miesiąc a dostane premię 100 zł do 30.04 ?

 13. Dzięki za ten komentarz. Dla uściślenia dodałem informację do wpisu. Niestety, ale do 30.04 trzeba utrzymać konto wraz z kartą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Czas na odbiór 100 zł w Comperia Bonus 6 + wyniki konkursu

Ranking promocji bankowych, wrzesień 2016 roku