w

80 zł za zakup opon na Allegro! (kupony 2 x 40 zł)

Ruszyła kolejna akcja z kuponami Allegro. Tym razem można otrzymać kupony zniżkowe o łącznej wartości aż 80 zł!

Warunkiem jest zakup opon za minimum 600 zł i zapłacenie za nie przez PayU.W ciągu 24 godzin otrzymamy maila z dwoma kuponami po 40 zł każdy.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2016 r.

Kupony o łącznej wartości 80 zł za zakup opon na Allegro

Aby otrzymać dwa kupony po 40 zł:

 • Na początek sprawdź czy macie włączone zgody na otrzymywanie informacji handlowych “Promocje Allegro” w zakładce powiadomienia.
 • Do 30 kwietnia 2016 r. dokonaj do zakupu opon w kategorii “Motoryzacja -> Opony” za min. 600 zł (bez kosztów dostawy)
 • Za opony zapłać korzystając z płatności PayU (szybki przelew, karta)
 • W ciągu 48 godzin od zakupu, allegro wyśle maila, w który trzeba kliknąć przycisk “Odbierz kupon”

Kupony będą widoczne w aplikacji mobilnej połączonej z kontem, z którego dokonano zakupu opon. Zachowują one ważność do 8 maja 2016 roku (jeżeli nie określono inaczej).

Dwa kupony o wartości 40 zł każdy ważne są przy zakupach przez aplikację mobilną na min. 100 zł (bez kosztów wysyłki) i płatności z góry przez PayU.

22 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Te kupony się sumują? Np. kupuję coś za 105zł i wykorzystuję 2 na raz czy trzeba 2 transakcje po 101zł i wtedy po 40zł wracają?
  Pytam tak z ciekawości nigdy z tego nie korzystałem 🙂

 2. Czyli chodzi jedynie o zakup opon z kategorii opony za min 600 zl i to wszystko ? Nie jest wyszczegolnione od jakiej osoby/sklepu/firmy ma byc dokonany zakup?

 3. Promocja niespodziewanie podobno się zakończyła – regulamin na stronie kupony.allegro.pl został dziś nagle przeniesiony do "Zakończone akcje promocyjne". Bardzo dziwne… Współczuć tym , którzy o tym nie wiedzą i kupią opony na Allegro dla tych 2 kuponów, bo wychodzi, że ich nie dostaną.

 4. Akcja trwa do końca miesiąca, w linku powyżej właśnie ta akcja jest jako jedyna aktywna, a pozostałe masz pod linkiem zakończone 🙂

  Zresztą na wielu podstronach allegro można zobaczyć reklamę tej akcji.

 5. Czy można kupić produkty od różnych sprzedawców na łączną kwotę minimum 100zł? Czy musi to być u jednego sprzedawcy? Jest możliwość płatności łączonej, tylko czy wtedy kupon zadziała?

 6. W tytule promocji kuponowej allegro jak byk pisze " "nowe opony" ale w regulaminie juz nie wspomina nic o tym – jak to zinterpretować? czy tkos juz kupił opony używane i otrzymał kupony ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Bilet do kina za płatność BLIK na Multikino.pl

Kupony Sodexo o wartości 200 zł do darmowej karty Citi Simplicity