w

Konkursy i loterie z nagrodami: 42 x Ford Focus, 3 x 15 tys. zł, 168 x iPad mini 4, 20 kamer GoPro, 50 tabletów oraz 50 książek

Dzisiaj niecodzienny wpis 😉

Osobiście nie przepadam za wszelkiego rodzaju konkursami czy też loteriami. Po prostu wolę tą pewność, że jak spełnię warunki promocji to otrzymam premię / wybrany prezent.

Co prawda, za dzieciaka grałem w Dużego Lotka, trafiając nawet dwukrotnie 4-kę. W tamtych czasach, wygrana nie była oszołamiająca i wyniosła … jakieś 66 zł 🙂

Jak pokazują statystyki, wiele osób lubi jednak ten dreszcz emocji i bierze udział we wszelkiego rodzaju loteriach. Postanowiłem zatem zrobić ukłon w ich stronę i zebrać trzy najlepsze loterie w jeden wpis na blogu.

Przesiądź się na kartę i wygrywaj … Forda Focusa

Największa loteria “przesiądź się na kartę” ma promować płatności kartami MasterCard, Maestro i Visa w wybranych sklepach. Płatności, za które możemy otrzymać dodatkowe 5% zwrotu korzystając z karty T-Mobile. Macie już taką w swoich portfelach, prawda?

Płatności to także warunki otrzymania premii gwarantowanych w wielu promocjach.

Do wygrania są 42 samochody Ford Focus oraz 168 iPadów mini 4.

Liczba nagród naprawdę robi wrażenie. Jest to zdecydowanie lepsza promocja niż dobrze znana Narodowa Loteria Paragonowa.

Partnerzy akcji to sklepy Biedronka, Hebe, Media Markt, Saturn, Lukoil i Selgros. Jak widzicie jest tu wszystkim dobrze znana Biedronka 😉 Na pewno macie jakąś blisko siebie, także zebranie paragonu i zapłacenie kartą nie będzie problemem.

Na uwagę wskazuje jeszcze jeden fakt: im wcześniej zgłosimy swój paragon, tym będziemy mieli większą szansę na wygraną. Wynika to z faktu, że na początku niewiele osób może wiedzieć o promocji oraz dlatego, że w kolejnych losowaniach biorą udział wszystkie wcześniej zgłoszone paragony.

Rzecz jasna, w kolejnych losowaniach będzie brało też udział więcej zgłoszonych przez nas paragonów.

Jak wziąć udział w losowaniu?

1) W okresie trwania promocji, tj. od 29 stycznia do 12 marca 2016 r., dokonaj zakupów w jednym z powyższych sklepów i zapłać kartą.

2) Następnie zarejestruj transakcję na stronie promocji zakupybezgotowki. Na maila otrzymasz potwierdzenie oraz informację o liczbie przyznanych losów.

Pamiętaj, aby zatrzymać dowód zakupu na wypadek wygranej 😉

Uwaga I:

Jeden los przypada w zamian za każde rozpoczęte 10 zł. Tym samym nie do końca jest sens rozbijać zakupy na mniejsze.

Np. W zamian za płatność na kwotę 2 zł otrzymamy 1 los, 10,01 zł otrzymamy 2 losy, 20,01 – 3 losy, 30,01 zł otrzymamy 4 losy, itd.

Uwaga II:

Z loterii wykluczone są zakupy wyrobów tytoniowych, alkoholu, broni palnej, substancji psychotropowych, środków odurzających, leków oraz środków specjalnego przeznaczenia.

Jeśli Transakcja dotyczyła zakupu jakichkolwiek ww. produktów, to Uczestnik powinien podać w formularzu zgłoszeniowym kwotę Transakcji bez uwzględnienia wartości tych produktów.

Konkurs WBK: 3 x 15 tys. zł + 15 x kamera GoPro

Drugi konkurs prowadzony jest przez Bank Zachodni WBK, o którym ostatnio bardzo głośno jest na blogu. Pierwszym powodem jest trzecia już promocja Konta Godnego Polecenia 4% z premią.

W ramach Money Mania 3 do zgarnięcia jest 100 zł premii gwarantowanej za założenie całkowicie darmowego konta wraz z kartą i bankomatami (co najmniej do 30.06.2017 r.) oraz wykonaniu 5 dowolnych płatności kartą.

Drugim powodem jest promocja kart kredytowych BZ WBK, dzięki której kupimy abonament Cinema City Unlimited już za 21 zł miesięcznie. Przypomnę, że uprawnia on do oglądania filmów 2D bez limitów. Do filmów 3D obowiązuje niewielka dopłata.

Dzisiaj przedstawiam Wam kolejny powód, dla które warto posiadać kartę kredytową BZ WBK. Jest to konkurs, w którym do wygrania jest 15 000 zł lub kamera GoPro.

Co więcej, karta kredytowa WBK będzie darmowa przez pierwszy rok, jeśli wykonamy nią zaledwie 5 transakcji bezgotówkowych w okresie 3 miesięcy. Od drugiego roku trzeba wykonać 5 transakcji miesięcznie, aby nie płacić za jej prowadzenie.

Jak zgarnąć jedną z nagród?

Wracając do konkursu. Ten trwa do 29 lutego 2016 roku.

Aby wziąć w nim udział należy posiadać konto, np. wyżej opisywane darmowe KGP 4% oraz kartę kredytową BZ WBK. Jeżeli nie posiadacie karty kredytowej WBK to możecie ją założyć w trakcje trwania konkursu.


Następnie trzeba wykonać 3 transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 20 zł każda oraz udzielić najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Brzmi ono tak: “Jakie funkcje kart kredytowych najbardziej przydają się podczas zimowego wypoczynku?”

Formularz konkursowy znajduje się na stronie.

Uwaga: Niezbędne jest dobrze znane z niemal wszystkich promocji, wyrażenie zgód marketingowych.

Rok Korzyści z Toyota Bank + konkurs

Dzisiaj poznaliśmy szczegóły “konkursu Tankuj Korzyści” w ramach promocji “Rok Korzyści z Toyota Bank”.

Do wygrania jest 5 kamer GoPro Hero, 50 tabletów Acer B1-770 oraz 50 książek “500 zdań” Jerzego Bralczyka.

Do promocji przystąpić możecie na stronie promocji. Już jutro więcej w osobnym wpisie znajdziecie więcej informacji na temat tej promocji i konkursu.

W skrócie: Trzeba wymyślić hasło promujące korzystanie z oferty banku w ramach promocji “Tankuj korzyści z Toyota Bank”.

Zobacz też:

20 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

300 zł za otwarcie Konta Direct dla Firmy w ING Bank Śląski

Tankuj korzyści z Toyota Bank: Nawet 110 zł za otwarcie lokaty 2,75% + do 600 zł zwrotu za paliwo + konkurs z nagrodami