w

120 zł za otwarcie konta iKontoaktywator 4% w BGŻ BNP Paribas

Jak ktoś już zdążył zauważyć, promocja “Konto plus Premia” występuje w dwóch wariantach. Pierwszy wariant, dostępny na grouponie opisywałem wczoraj.

Dzisiaj przejdziemy do drugiego wariantu, w którym można jeszcze prościej zarobić 120 zł. Premia zostanie wypłacona szybciej i przy mniejszym nakładzie sił niż w promocji na Grouponie.

Głównym wymaganiem będzie otwarcie konta iKontoaktywator w BGŻ BNP Paribas.

Promocja trwa do 10 lutego 2016 r. lub do osiągnięcia liczby 1000 uczestników!

5% moneyback’u do T-Mobile Konta znów dostępny

Do 25 zł zwrotu miesięcznie za płatności kartą do T-Mobile Konta. Konto będzie darmowe wraz z kartą po wykonaniu płatności na min. 200 zł.

Zapisz się do promocji i zgarnij nawet 300 zł w ciągu roku! (również dla obecnych klientów)

iKontoaktywator 4% z premią 120 zł

W ramach promocji “Konto plus Premia” do zdobycia jest 120 zł łatwej premii  podzielonej na dwie premie po 60 zł każda.
Promocja przeznaczona jest osób, które nie nigdy nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas (lub przed połączeniem w banku BGŻ lub BNP Paribas). Warunki są więc naprawdę rygorystyczne!

120 zł premii otrzymamy za:

 • Dokonanie rejestracji w promocji na dedykowanej stronie do dnia 10.02.2016 r.
  • Niezbędne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz upoważnieniu Banku do przekazania informacji w ww. zakresie Organizatorowi
 • Zawarcie umowy ramowej oraz umowy o konto osobiste wraz z kartą w ramach promocji “iKontoaktywator”  do dnia 15 lutego 2016 r. poprzez link dostępny po zalogowaniu na stronie promocji
 • Zasilenie rachunku kwotą min. 1000 zł
  • W dniach 1.02.2016 – 29.02.2016 r.
  • W dniach 1.03.2016 – 31.03.2016 r.
 • Wykonanie płatności kartą na min. 300 zł w terminie od 1 do 31 marca 2016 r.
 • Posiadanie konta wraz z kartą na dzień wypłaty premii

Powyższe warunki kwalifikują do wypłaty wszystkich trzech części premii.

  Dodatkowo:

  • Organizator powiadomi nas o otrzymaniu nagrody do 12 lutego 2016 r. wraz z linkiem i hasłem do zalogowania się na stronie promocji
  • Do 28 lutego 2016 r. należy za pomocą tych danych zalogować się na wskazanej stronie i uzupełnić numer założonego rachunku w BGŻ BNP Paribas w celu przekazania nagrody

  I premia 60 zł

  60 zł zostanie wypłacone za otwarcie i podpisanie umowy konta iKontoaktywator wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej do dnia 15.02.2016 r. oraz zasilenie konta łączną sumą wpływów w wysokości min. 1000 zł do 29.02.2016 r. Rzecz jasna trzeba też utrzymać rachunek do dnia wypłaty nagrody.

  Nagroda zostanie przekazana do 16 marca 2016 r. a wcześniej do 4 marca 2016 r. zostaniemy poinformowani e-mailem o zakwalifikowaniu się do jej otrzymania.

  II premia 60 zł


  Kolejne 50 zł otrzymamy za spełnienie warunków otrzymania I premii oraz dodatkowo w terminie 1.03 – 31.03.2016 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł oraz zapewnienie łącznych wpływów na min. 1000 zł.

  II nagroda zostanie przekazana do 19 kwietnia 2016 r. Do 7 kwietnia 2016 r. zostaniemy natomiast poinformowani e-mailem o zakwalifikowaniu się do jej otrzymania.

  iKontoaktywator – szczegóły i opłaty

  iKontoaktywator to:

  • 0 zł za prowadzenie konta
   • Zwolnienie obowiązuje przez okres 12 miesięcy od otwarcia. Po tym czasie należy zapewnić wpływ z rachunku innej osoby na min. 1000 zł
  • 0 zł za kartę debetową do konta po wykonaniu transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł
   • 7 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie
   • 0 zł za zlecenia stałe
   • 0 zł za polecenia zapłaty
   • 4% do wysokości najwyższego wpływu, max. 5000 zł
    • lub darmowy debet w koncie do wysokości najwyższego wpływu, max. 5000 zł

   Newsletter   Zapisz się na newsletter “Jak oszczędzić.pl” i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

   Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

   #mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:680px;}
   /* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
   We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

   Zapisz się na newsletter już teraz:

   * wymagane
   Adres e-mail *

   Imię

   62 komentarze

   Dodaj odpowiedź
   1. Z informacji uzyskanej na infolinii wynika, że pierwszy, niepełny miesiąc karta prowadzona jest za darmo. Konsultantka powiedziała też, że gdyby opłata została naliczona to należy złożyć reklamację i zostanie ona zwrócona.

   2. Czy za pierwszy niepełny miesiąc posiadania karty również trzeba dokonać płatności na kwotę 300zł aby uniknąć opłaty za kartę?

   3. Teraz mam dylemat, którą promocję wybrać. Poradzicie? Niby różnica tylko 25 zł, a tutaj szybciej kasa i krócej trzeba konto trzymać.

   4. Z tego co czytałem w komentarzach z poprzedniej edycji tej promocji przez Groupona, były problemy z bankiem. Brak premii, naliczanie prowizji, brak odsetek od środków na koncie ….
    Chyba lepiej mniej czyli 120zl zyskać i nie mieć problemów

   5. Konto w BGŻOptima w niczym nie szkodzi, też dlatego, bo nie jest to zwykły ROR a konto oszczędnościowe.

    Niestety, ale wiele osób było wkurzonych po promocji z Grouponem. Jeżeli jednak ktoś mimo wszystko chce związać się z bankiem na nieco dłużej (dodatkowy miesiąc płatności kartą 300 zł) i te problemy nie są mu straszne to może wybrać promocję na Grouponie.

   6. Zamknąć można po otrzymaniu premii. Ostatnio zamknęliśmy konto online poprzez przesłanie wiadomości. Tylko w tym wypadku było to spowodowane wprowadzeniem nowej taryfy opłat i prowizji.

   7. Czy po otrzymaniu premii można zamknąć konto. W jaki sposób można zamknąć konto przez internet listownie czy osobiście w oddziale?

   8. Odnośnie opłaty za kartę za niepełny miesiąc. Ja wkleję tutaj treść korespondencji z bankiem z grudnia 2015r.
    Moje pyt.: 12 grudnia br. otrzymałam kartę debetową. Zgodnie z tabelą opłat zobowiązana jestem dokonać płatności kartą min 300zł/m, bądź uiścić opłatę w wys. 7zł. Czy powyższe zobowiązania dotyczą miesiąca grudnia czy będą obowiązywać od stycznia 2016r.?
    Odp. banku: W nawiązaniu do Pani zapytania uprzejmie informuję, że pierwsza opłata naliczana jest za miesiąc, w którym została wydana karta.
    W celu uniknięcia naliczenia opłaty w styczniu, w grudniu powinna Pani dokonać transakcje bezgotówkowe w minimalnej wysokości 300 zł.

   9. To jakaś bzdura. Mi mówiono coś zupełnie innego. Chociaż konsultant powiedział też że może być potrzeba złożenia reklamacji i zwrócą kasę

   10. Tak to z tymi bankami jest:) Ja reklamacji nie złożę bo wydałam te 300 stówki w grudniu i bank nie pobrał mi 7zł. Poza tym zaraz po tej informacji od banku przelałam 5tys na konto aby mieć 4% za grudzień. A warunkiem tych 4% o ile się nie mylę jest wydanie 300zł kartą.

   11. Na szczęście nie musi to być przelew wynagrodzenia. Wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku. I od razu możesz zrobić przelew zwrotny.

   12. Czy po aktywowaniu konta trzeba jeszcze raz zawnioskować o kartę czy czekać aż Bank sam przyśle? Składałem wniosek o konto wraz z kartą.

   13. Kapitalizacja jest jak najbardziej miesięczna, ale oprocentowanie podane jest w skali roku. Czyli miesięcznie otrzymasz 4%/12 i od tego jeszcze Państwo zabierze podatek.

   14. Przepraszam za zamieszanie. Wczoraj byłem zagłębiony w Excela 🙂

    Oczywiście, do 26. roku życia karta prowadzona jest bezpłatnie o czym mówi tabela opłat i prowizji (punkt 16.):
    "Miesięczna opłata za obsługę Karty Debetowej wydanej dla Posiadacza
    Uwaga I: z opłaty zwolnieni są Posiadacze, którzy nie ukończyli 26. roku życia"

   15. Dario piszesz "Powyższe warunki kwalifikują do wypłaty wszystkich trzech części premii." Czesci sa z tego co rozumiem 2 (2x60zl) 🙂 i dlaej "II premia 60 zł
    Kolejne 50 zł otrzymamy za spełnienie warunków otrzymania I premii…" takze tez zapewne chodzi o 60zł 🙂

   16. Jeżeli spełniasz warunki tej promocji, czyli m.in.:
    – zapewnisz wpływ, o którym sam pisałeś
    – na min. 6 miesięcy przed założeniem konta nie byłeś posiadaczem konta w BGŻ BNP Paribas
    – wybrałeś wyciągi elektroniczne
    – wyraziłeś zgody marketingowe

    To korzystasz z promocyjnego oprocentowania w wysokości 4, 00 % w stosunku rocznym przez okres 12 miesięcy od otwarcia Konta. Czyli już w lutym.

   17. Czy trzeba jakichs specjalnych zabiegów do zamowienia karty po otworzeniu konta? Otworzylem konto, w statusie mam brak posiadanych kart, nic o karctach nie moge sie doczytac..?

   18. BNP ma właśnie jakiś problem systemowy z widocznością kart. Z tego co pamiętam w żona też miała u nich problem z kartą. Tylko tak jakby w drugą stronę, bo po wypełnieniu wniosku przyszły dwie karty 😀

   19. otrzymałem mailem informację, że trzeba się zalogować i podać nr rachunku, na który wypłacą premię jeśli się spełni warunki promocji.
    spotkał się ktoś z tym? ile jest czasu na uzupełnienie? mail przyszedł 12 lutego

   20. też dostałem tego e-maila, wystarczy podać swojego e-maila i hasło które dostaliśmy w wiadomości, a następnie numer konta

   21. Dziś konsulatant poinformował mnie, że oprocentowanie 4% tylko w przypadku wpływu wynagrodzenia lub z konta należącego od innej osoby. Czy to prawda ?

   22. Z regulaminu:

    "Wpływy – wpływ na Konto, z wyłączeniem: wpływów z rachunków własnych Klienta, prowadzonych w Banku, wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu zerwanych/kapitalizowanych depozytów (lokaty i konta oszczędnościowe) w Banku, uruchomienia kredytów (zobowiązań kredytowych) w Banku".

    Czyli konsultant się myli, bo wyraźnie jest napisane, o innych rachunkach w Banku. Jak robisz przelew z innego banku to spełniasz ten warunek.

   23. Przyszedł e-mail potwierdzający zakwalifikowanie się do wypłaty drugiej premii 60 zł. Panie Darku można by było wypowiedzieć teraz konto i czekać na wypłatę premii będąc na okresie wypowiedzenia?

   24. Dostałem pierwszą premię bez maila, teraz wyczekuję drugiej połowy premii , na razie kolejnego powiadomienia nie otrzymałem. Jeszcze 5 dni pozostało do terminu wypłaty.

   25. Pierwsza premia zapowiedziana mailem. Warunki drugiej – spełnione, do tej pory maila z potwierdzeniem zakwalifikowania się brak. Jutro mija termin wypłaty premii. Zobaczymy czy uda się bez pisania reklamacji 🙂

   26. Oczywiście premii brak mimo spełnienia warunków i co teraz Paribas będzie rozpatrywał reklamację 30 dni a klienci nie mogąc zamknąć konta mają wyrabiać kartą 300zł kolejny miesiąc? O to wam chodzi Paribanczku? Najgorszy bank jaki znam!!!

   27. Czy dobrze rozumiem, bo z tym bankiem to same problemy więc chcę mieć pewność 100%, że po 19.04 nie mogę wypowiedzieć konta gdy chcę otrzymać 4% za kwiecień ale mogę już zastrzec kartę, aby nie trzeba było wyrabiać znów 300zł w maju. No i potem w maju po otrzymaniu % składam wypowiedzenie konta?

   Dodaj komentarz

   Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   Ładowanie…

   150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z konta w BGŻ BNP Paribas na Groupon.pl

   100 zł zwrotu za rachunki domowe płacone kartą przez Robot Finansowy Blue Media