w

100 zł zwrotu za rachunki domowe płacone kartą przez Robot Finansowy Blue Media

Często pytaliście mnie, jak sobie pomóc przy spełnianiu warunków płatności kartą. Najbardziej wymagające promocje wymagają miesięcznego obrotu kartą w wysokości 1000 zł!

Wczoraj ruszyła ciekawa promocja Robota Finansowego Blue Media, która nam w tym pomoże 😉


Co więcej, do zgarnięcia jest 100 zł premii w zamian za … opłacenie rachunków domowych kartą!

Jest to świetny sposób na obniżenie comiesięcznych rachunków za czynsz, prąd, gaz, wodę, internet, telewizję i telefon.

Robot Finansowy Blue Media

Robot Finansowy bm.pl to rozwiązanie do automatycznych płatności za rachunki domowe. Pieniądze będą pobierane z połączonej i zweryfikowanej karty.

Co więcej, robot zwalnia nas z konieczności sprawdzania kwoty rachunków. Automat pobierze kwotę bezpośrednio od usługodawców.

Rozwiązanie Robota Finansowego Blue Media, przewijało się dotąd wyłącznie w komentarzach. Pora naprawić ten błąd 😉

Daje ono bowiem możliwość zapłacenia rachunków domowych za pomocą karty płatniczej (debetowej lub kredytowej). Tym samym pomoże przy spełnieniu warunków wielu promocji bankowych.

Na razie, korzystanie z Robota Finansowego bm.pl nic nie kosztuje. Do końca stycznia 2016 r. trwa promocja, która do tej pory była przedłużana kilkukrotnie. Warto jednak mieć na uwadze, że za jakiś czas może się to zmienić.

100 zł zwrotu pieniędzy za rachunki

Robot finansowy Blue Media - do 100 zl zwrotu

Promocja “100 PLN zwrotu pieniędzy za rachunki” polega na przekazaniu równowartości 5% zapłaconych rachunków / faktur na indywidualne saldo użytkownika.

Z pojedynczej płatności możemy otrzymać maksymalnie 25 zł zwrotu. Zwrot zostanie przyznany za płatność przelewem, płatność z salda lub płatność przy użyciu karty płatniczej.

Warunkiem otrzymania zwrotu jest opłacenie faktury, która uprzednio zostanie pobrana z EBOK przez Organizatora. Faktura nie może być przekazana ręcznie.

Niezbędne jest też aktywowanie salda w serwisie bm.pl w czasie trwania promocji, tj. od 25 stycznia 2016 r. do odwołania.

Uwaga: Jeżeli korzystaliście z poprzednich promocji Robota Finansowego, to łącznie możecie otrzymać maksymalnie 100 zł zwrotu.

Więcej informacji:

 • Robot Finansowy bm.pl

NewsletterZapisz się na newsletter “Jak oszczędzić.pl” i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

#mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:680px;}
/* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail *

Imię

23 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Obawiam się, że swój, skoro weryfikują w ten sposób. Chyba, że dodanie ręczne, ale wtedy nie kwalifikuje się na wypłatę premii.

 2. Mam lekkie opory do założenia tutaj konta. W końcu Blue Media będzie pobierało dane z EBOK dostawców usług.
  Skąd wiemy, jakie dane Blue Media zaciągnie i ile zapłacimy rzeczywiście za daną fakturę/rachunek?!

 3. Korzystając z opisywanej tutaj promocji T-Mobile można zgarnąć 10% zwrotu za rachunki.
  5% od bm.pl praz 5% do T-Mobile konta lub innej karty z moneyback.

 4. Ja korzystam od lipca i sobie chwalę. Rachunek za telefon zapłaciłem (można ręcznie albo z automatu), dostałem potwierdzenie od BM że kwota została przekazana na konto Orange a potem przychodził sms od Orange z info że wystawiono rachunek ! Wg cennika opłata za taką operację wynosi 1zł. W tej chwili jest promocja do konca stycznia (do tej pory przedłużali co miesiąc)-nie ma opłaty. Do zwrotu 5% wliczają się doładowania telefonów, bez opłat.

 5. Darku, piszesz te artykuły "pod siebie". Wiele osób wynajmuje mieszkania i rachunki nie są wystawione na nich, więc pisanie że coś jest łatwe do spełnienia jest bardzo stronnicze. O tak ważnym fakcie że rachunek musi być wystawiony na osobę która bierze udział w promocji już nie wspominasz.

 6. @up up
  Nie piszę pod siebie, dopiero co ruszyła dobra promocja, to ją opisałem. Przecież nic nie poradzę na takie czy inne warunki. Skoro wynajmujecie to nadal możecie opłacać czynsz na rzecz właściciela w Żabce. Ja tak robiłem mieszkając na wynajmowanym. Możesz też opłacić swój rachunek za telefon jak wyżej jest napisane.

  Można też wziąć udział w promocji jako firma (w regulaminie jest to nawet napisane, że wtedy trzeba uwzględnić premię jak dochód i zapłacić podatek).

  A co do przekazywania danych, to Blue Media ma odpowiednie pozwolenia. Jakby nie patrzeć obsługuje standard przelewów ekspresowych używany m.in. w Alior Banku.

 7. ja uzywam bm.pl od pol roku. Zwrat jaki juz otrzymalem to ok70zl. Placic karta mozna tylko za rachunki do ktrych podamy dostep do ebok. Mozna oplacac w ten spoob rachunki wystawione na inne dane.

 8. na drugi dzien zazwyczaj. Najpierw trzeba podac nr konta bankowego w swoim ptofilu. Pieniadze trafiaja na saldo na profilu. W kazdym dowolnym momencie mozna je wyplacic.

 9. Darku, napisałeś: "Skoro wynajmujecie to nadal możecie opłacać czynsz na rzecz właściciela w Żabce. Ja tak robiłem mieszkając na wynajmowanym."

  Powiedz czy jako odbiorce podawałeś prawdziwe dane osobowe właściciela? Bo w regulaminie znalazłem że nie można robić płatności na rzecz innych osób fizycznych.

 10. w ciągu tego samego dnia dostaje na maila potwierdzenie wysłania przelewu, ale np. CyfrowyPolsat pokazuje wplaty dokonane tylko do 3 dni wcześniej.

  Mam pytanie jeszcze do płatności w żabce. Jak wygląda potwierdzenie płatności? Dostaję pieczątkę, czy jakiś wydruk?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

120 zł za otwarcie konta iKontoaktywator 4% w BGŻ BNP Paribas

300 zł za otwarcie Konta Direct dla Firmy w ING Bank Śląski