w

150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z konta w BGŻ BNP Paribas na Groupon.pl

Na Grouponie ponownie pojawiła się promocja BGŻ BNP Paribas z premią 150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z konta o dziwacznie brzmiącej nazwie iKontoaktywator.

Promocja trwa od 25 stycznia do 7 lutego 2016 r. lub do wyczerpania 1000 kuponów.

iKontoaktywator z premią 150 zł i 4% na grouponie

W ramach promocji “Konto plus Bonus” do zdobycia jest 150 zł podzielone na trzy premie po 50 zł każda. Otrzymana jest zwolniona z podatku dochodowego.
Promocja przeznaczona jest osób, które nie nigdy nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas (lub przed połączeniem w banku BGŻ lub BNP Paribas). Warunki uległy więc zaostrzeniu.

150 zł premii otrzymamy za:

 • Kupno kodu groupon w cenie 5 zł do dnia 7.02.2016 r.
 • Dokonanie zgłoszenia w promocji na dedykowanej stronie do dnia 8.02.2016 r.
  • Niezbędne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz upoważnieniu Banku do przekazania informacji w ww. zakresie Organizatorowi
 • Zawarcie umowy ramowej oraz umowy o konto osobiste wraz z kartą w ramach promocji “iKontoaktywator”  do dnia 14 lutego 2016 r. poprzez link dostępny na stronie promocji
 • Zasilenie rachunku kwotą min. 1000 zł i wykonanie płatności kartą na min. 300 zł
  • W dniach 15.02.2016 – 31.03.2016 r.
  • W dniach 1.04.2016 – 30.04.2016 r.
 • Posiadanie konta wraz z kartą na dzień wypłaty premii

Powyższe warunki kwalifikują do wypłaty wszystkich trzech części premii.

I premia 50 zł

Pierwsze 50 zł zostanie wypłacone za otwarcie konta iKontoaktywator wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej do dnia 14.02.2016 r. oraz utrzymanie go do dnia wypłaty nagrody.

Nagroda zostanie przekazana do 8 marca 2016 r. a wcześniej do 19 lutego 2016 r. zostaniemy poinformowani e-mailem o zakwalifikowaniu się do jej otrzymania.

II premia 50 zł


Kolejne 50 zł otrzymamy za spełnienie warunków otrzymania I premii oraz dodatkowo w terminie 15.02 – 31.03.2016 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł oraz zapewnienie łącznych wpływów na min. 1000 zł.

II nagroda zostanie przekazana do 31 maja 2016 r. Do 13 maja 2016 r. zostaniemy natomiast poinformowani e-mailem o zakwalifikowaniu się do jej otrzymania.

III premia 50 zł

Ostatnia część premii – 50 zł otrzymamy za spełnienie warunków otrzymania I premii oraz dodatkowo w terminie 1.04 – 30.04.2016 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł oraz zapewnienie łącznych wpływów na min. 1000 zł.

III nagroda, podobnie jak II, zostanie przekazana do 31 maja 2016 r. Do 13 maja 2016 r. zostaniemy natomiast poinformowani e-mailem o zakwalifikowaniu się do jej otrzymania.

iKontoaktywator – szczegóły i opłaty

iKontoaktywator to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
  • Zwolnienie obowiązuje przez okres 12 miesięcy od otwarcia. Po tym czasie należy zapewnić wpływ z rachunku innej osoby na min. 1000 zł
 • 0 zł za kartę debetową do konta po wykonaniu transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie
  • 0 zł za zlecenia stałe
  • 0 zł za polecenia zapłaty
  • 4% do kwoty wpływu wynagrodzenia lub darmowy debet w koncie

  Newsletter  Zapisz się na newsletter “Jak oszczędzić.pl” i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

  Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

  #mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:680px;}
  /* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
  We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

  Zapisz się na newsletter już teraz:

  * wymagane
  Adres e-mail *

  Imię

  37 komentarzy

  Dodaj odpowiedź
  1. A konkurencja opisuje promocję, na której sama zarobia 🙂 Dzięki Darek, że opisujesz jako jedyny tą lepszą dla nas. Może dla porównania dorzucisz też opis tej drugiej?

  2. No to nas wyrolowali. Poprzednio łapali się dawni klienci BGŻ i BNP. Optima nie oferuje kont osobistych, więc nie łamie to regulaminu.

  3. Czy za pierwszy niepełny miesiąc posiadania karty również trzeba dokonać płatności na kwotę 300zł aby uniknąć opłaty za kartę?

  4. Z informacji uzyskanej na infolinii wynika, że pierwszy, niepełny miesiąc karta prowadzona jest za darmo. Konsultantka powiedziała też, że gdyby opłata została naliczona to należy złożyć reklamację i zostanie ona zwrócona.

  5. "Promocja przeznaczona jest osób, które nie nigdy nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas (lub przed połączeniem w banku BGŻ lub BNP Paribas)" czy aby na pewno?
   z regulaminu promocji
   § 4. Warunki Promocji
   pkt2 . 2 nie był posiadaczem ani współposiadaczem konta
   osobistego (rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego)
   w Banku przez okres 6 miesięcy poprzedzający
   otwarcie Konta

  6. a czy mogę wziąć udział w tej promocji jak w poprzedniej przed kilkoma tygodniami wykupiłem groupon i złozyłem wniosek który nie przeszedł (dane na wniosku nie pokrywały się z danymi banku z którego robiłem przelew).

  7. Tak, bo nie posiadałeś nigdy konta.

   Do wyboru masz teraz dwie promocje, albo z łatwiejszą premią 120 zł (bez groupona), albo 145 zł z dodatkowym miesiącem płatności 300 zł.

  8. Aha, odnośnie warunku nowego klienta, to zacytowałeś regulamin nie tej promocji 🙂

   W regulaminie "Konta z Bonusem" mamy:
   "2) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku oraz, przed połączeniem BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A., nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego zarówno w BGŻ S.A. oraz w BNP Paribas Bank Polska S.A.;
   3) nie przystąpili do promocji Banku na podstawie „Regulaminu promocji Konto Aktywna Pensja w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.” oraz „Regulaminu promocji Kontoaktywator w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.”;"

  9. Jeżeli w dniu wypłaty premii należy posiadać konto i aktywną kartę, mam przez to rozumieć że mogę ją zastrzec dopiero 1.06.2016? Jak będzie naliczana opłata za kartę? Proporcjonalnie za ilość dni kiedy była aktywna, czy za cały miesiąc. Trochę szkoda wydawać w czerwcu 300zł kartą aby za nią nie zapłacić 7zł.

  10. Hmm, takie warunki brzegowej to zawsze ciężki temat. Np. co jak zastrzeżemy o godzinie 23?:) wydaje mi się, że nie płaciłem za kartę po jej zastrzeżeniu.

  11. Mam wątpliwości:
   1) Czy po spełnieniu warunków promocji można mieć konto bez karty i korzystać z oprocentowania 4%?
   2) Czy konieczny jest wpływ wynagrodzenia?
   3) I jest on oprocentowany na 4%?
   4) Czy też wystarczy przelew na 5000 na początku miesiąca?

  12. Warunkiem promocji iKontoaktywator 4% jest posiadanie aktywnej karty do konta.

   Wystarczy przelew z innego banku na 5000 zł (bezpiecznie w tytule napisać wynagrodzenie …) i potem przelew z powrotem jeżeli masz więcej niż 5000 zł.

  13. Dzięki Darek 🙂

   W zasadzie poza promocyjną wisienką konta nie opłaca się mieć na dłużej, ponieważ większość z oprocentowania pochłoną opłaty za kartę :-

  14. Jeżeli spełniasz warunki tej promocji, czyli m.in.:
   – zapewnisz wpływ, o którym sam pisałeś
   – na min. 6 miesięcy przed założeniem konta nie byłeś posiadaczem konta w BGŻ BNP Paribas
   – wybrałeś wyciągi elektroniczne
   – wyraziłeś zgody marketingowe

   To korzystasz z promocyjnego oprocentowania w wysokości 4, 00 % w stosunku rocznym przez okres 12 miesięcy od otwarcia Konta. Czyli już w lutym.

  15. Mam problem z aktywacja tego rachunku. Wpisuje login, a hasla niestety na sms nie otrzymuje. Na infolini nie umia mi pomoc. Login wpisywany prawidlowy i poprawnie, z malej litery w jednym ciagu. Telefon podany poprawnie. 2 razy mnie przelaczali do kogos kto mial sprawdzic, czy sms wyszedl, ale za pierwszym razem musialem gadac jakies babce wszystko od nowa, a za drugim razem zostalem przelaczony chyba na ….fax i rozlaczony.

  16. Ten cały BGŻ BNP Paribas to chyba jakiś parabank. Założyłam konto i podałam numer konta do przelewu. 4 lutego zlecono mi przelew a tu dostaje maila, że bank zamknął koto bo podobno podałam inną datę ważności dowodu osobistego we wniosku niż jest w dowodzie. Konto zamknęli natychmiastowo, chociaż umowa tego nie przewiduje (więc niezgodnie z prawem) a pieniądze zniknęły. Nie trafiły ani na moje konto, z którego wykonałam przelew inicjujący ani do nadawcy. Bank milczy a kasy nie ma.

  17. Proszę o wyjaśnienie odnośnie płatności kartą. W regulaminie promocji jest że płatność kartą na sumę 300 PLN mam wykonać w dniach 15.02 do 31.03.2016r. Moje pytanie- czy jak w lutym 2016r. nie wykonam żadnej płatności a całość ( 300 PLN ) wykonam w marcu 2016r. to czy za kartę będę miał pobraną opłatę w wysokości 7 PLN

  18. Pytanie
   W regulaminie

   "Wpływy – wpływ na Konto Osobiste, z wyłączeniem:

   a) wpływów z rachunków własnych Uczestnika, prowadzonych w Banku,"

   Chodzi o wew. przelew czy ogolnie o banki?
   Inaczej mowiac, czy przelewajac z ING swojego na BGŻ BNP swoj ten 1000 zl spelnimy warunki promocji?

  19. Musisz zrobić przelew z konta np. kogoś z rodziny. Bo Ty jesteś Uczestnikiem, więc nie możesz ze swojego konta w innym banku.

  20. Dzwonilem na infolinie.
   Sytuacja wyglada tak
   Karta wydana w lutym, oplata pobrana w marcu. Na pytanie czy oplata jest pobierana za pierwszy niepelny miesiac zostalem skierowany do regulaminu
   http://www.bgzbnpparibas.pl/files/Taryfa_exBNPP_28122015.pdf

   punkt 16, ktory mowi w jakich sytuacjach oplata nie jest pobierana. Jako iż nie ma tam zadnego podpunktu o pierwszym niepelnym miesiacu, jak najbardziej oplata moze byc naliczona.

   W praktyce oznacza to, ze jak ktos dostanie karte w OSTATNIM dniu miesiaca to ma pecha, albo musi leciec szybko na zakupy wydac 3 stowy. Chore.

  21. Nie zaszkodzi napisać reklamację. Czasem są po prostu problemy ze skrzynkami pocztowymi i masowymi wysyłkami maili.

  22. Do 13 maja miał być e-mail o przyznaniu premii, a ja go nie otrzymałam, mimo spełnionych warunków. Czy pisać Reklamację, czy jeszcze poczekać?

  23. jest i mail:

   Szanowni Państwo,

   Informujemy, że z powodów technicznych nagrody w promocji „Konto plus Bonus” zostaną wypłacone w dniu dzisiejszym. Oznacza to, że powinny one trafić na Państwa konta najpóźniej jutro.

   Przepraszamy za powstałe niedogodności.

   Z poważaniem
   Zespół promocji „Konto plus Bonus”

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Ładowanie…

  ING Bank Śląski: Jeszcze łatwiejsze zgarniecie 100 zł + ostatni tydzień promocji

  120 zł za otwarcie konta iKontoaktywator 4% w BGŻ BNP Paribas