w

150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z konta w BGŻ BNP Paribas na Groupon.pl

Na Grouponie ponownie pojawiła się promocja BGŻ BNP Paribas z premią 150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z konta o dziwacznie brzmiącej nazwie iKontoaktywator.

Promocja trwa od 25 stycznia do 7 lutego 2016 r. lub do wyczerpania 1000 kuponów.

iKontoaktywator z premią 150 zł i 4% na grouponie

W ramach promocji „Konto plus Bonus” do zdobycia jest 150 zł podzielone na trzy premie po 50 zł każda. Otrzymana jest zwolniona z podatku dochodowego.
Promocja przeznaczona jest osób, które nie nigdy nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas (lub przed połączeniem w banku BGŻ lub BNP Paribas). Warunki uległy więc zaostrzeniu.

150 zł premii otrzymamy za:

 • Kupno kodu groupon w cenie 5 zł do dnia 7.02.2016 r.
 • Dokonanie zgłoszenia w promocji na dedykowanej stronie do dnia 8.02.2016 r.
  • Niezbędne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz upoważnieniu Banku do przekazania informacji w ww. zakresie Organizatorowi
 • Zawarcie umowy ramowej oraz umowy o konto osobiste wraz z kartą w ramach promocji „iKontoaktywator”  do dnia 14 lutego 2016 r. poprzez link dostępny na stronie promocji
 • Zasilenie rachunku kwotą min. 1000 zł i wykonanie płatności kartą na min. 300 zł
  • W dniach 15.02.2016 – 31.03.2016 r.
  • W dniach 1.04.2016 – 30.04.2016 r.
 • Posiadanie konta wraz z kartą na dzień wypłaty premii

Powyższe warunki kwalifikują do wypłaty wszystkich trzech części premii.

I premia 50 zł

Pierwsze 50 zł zostanie wypłacone za otwarcie konta iKontoaktywator wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej do dnia 14.02.2016 r. oraz utrzymanie go do dnia wypłaty nagrody.

Nagroda zostanie przekazana do 8 marca 2016 r. a wcześniej do 19 lutego 2016 r. zostaniemy poinformowani e-mailem o zakwalifikowaniu się do jej otrzymania.

II premia 50 zł


Kolejne 50 zł otrzymamy za spełnienie warunków otrzymania I premii oraz dodatkowo w terminie 15.02 – 31.03.2016 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł oraz zapewnienie łącznych wpływów na min. 1000 zł.

II nagroda zostanie przekazana do 31 maja 2016 r. Do 13 maja 2016 r. zostaniemy natomiast poinformowani e-mailem o zakwalifikowaniu się do jej otrzymania.

III premia 50 zł

Ostatnia część premii – 50 zł otrzymamy za spełnienie warunków otrzymania I premii oraz dodatkowo w terminie 1.04 – 30.04.2016 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł oraz zapewnienie łącznych wpływów na min. 1000 zł.

III nagroda, podobnie jak II, zostanie przekazana do 31 maja 2016 r. Do 13 maja 2016 r. zostaniemy natomiast poinformowani e-mailem o zakwalifikowaniu się do jej otrzymania.

iKontoaktywator – szczegóły i opłaty

iKontoaktywator to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
  • Zwolnienie obowiązuje przez okres 12 miesięcy od otwarcia. Po tym czasie należy zapewnić wpływ z rachunku innej osoby na min. 1000 zł
 • 0 zł za kartę debetową do konta po wykonaniu transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie
  • 0 zł za zlecenia stałe
  • 0 zł za polecenia zapłaty
  • 4% do kwoty wpływu wynagrodzenia lub darmowy debet w koncie

  Newsletter  Zapisz się na newsletter „Jak oszczędzić.pl” i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

  Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

  #mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:680px;}
  /* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
  We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

  Zapisz się na newsletter już teraz:

  * wymagane
  Adres e-mail *

  Imię

  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest

  37 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  A konkurencja opisuje promocję, na której sama zarobia 🙂 Dzięki Darek, że opisujesz jako jedyny tą lepszą dla nas. Może dla porównania dorzucisz też opis tej drugiej?

  Anna
  Anna
  8 lat temu

  Jeżeli posiadam konto BGŻ Optima nie mogę brać udziału w promocji ?

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  @up Anna
  Jak najbardziej lapiesz sie na promocje i mozesz wypelniac wniosek (sprawdzone z autopsji + potwierdzone na infolini)

  sojer
  sojer
  8 lat temu

  No to nas wyrolowali. Poprzednio łapali się dawni klienci BGŻ i BNP. Optima nie oferuje kont osobistych, więc nie łamie to regulaminu.

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Czy za pierwszy niepełny miesiąc posiadania karty również trzeba dokonać płatności na kwotę 300zł aby uniknąć opłaty za kartę?

  Darek M.
  Darek M.
  8 lat temu

  Z informacji uzyskanej na infolinii wynika, że pierwszy, niepełny miesiąc karta prowadzona jest za darmo. Konsultantka powiedziała też, że gdyby opłata została naliczona to należy złożyć reklamację i zostanie ona zwrócona.

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Dla bylych klientow jest oferta za 120zl, ale tylko tych ktorzy zamkneli konto 6mscy temu.

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  "Promocja przeznaczona jest osób, które nie nigdy nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas (lub przed połączeniem w banku BGŻ lub BNP Paribas)" czy aby na pewno?
  z regulaminu promocji
  § 4. Warunki Promocji
  pkt2 . 2 nie był posiadaczem ani współposiadaczem konta
  osobistego (rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego)
  w Banku przez okres 6 miesięcy poprzedzający
  otwarcie Konta

  pasikonik119
  pasikonik119
  8 lat temu

  a czy mogę wziąć udział w tej promocji jak w poprzedniej przed kilkoma tygodniami wykupiłem groupon i złozyłem wniosek który nie przeszedł (dane na wniosku nie pokrywały się z danymi banku z którego robiłem przelew).

  Darek M.
  Darek M.
  8 lat temu

  Tak, bo nie posiadałeś nigdy konta.

  Do wyboru masz teraz dwie promocje, albo z łatwiejszą premią 120 zł (bez groupona), albo 145 zł z dodatkowym miesiącem płatności 300 zł.

  Darek M.
  Darek M.
  8 lat temu

  Aha, odnośnie warunku nowego klienta, to zacytowałeś regulamin nie tej promocji 🙂

  W regulaminie "Konta z Bonusem" mamy:
  "2) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku oraz, przed połączeniem BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A., nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego zarówno w BGŻ S.A. oraz w BNP Paribas Bank Polska S.A.;
  3) nie przystąpili do promocji Banku na podstawie „Regulaminu promocji Konto Aktywna Pensja w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.” oraz „Regulaminu promocji Kontoaktywator w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.”;"

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Jeżeli w dniu wypłaty premii należy posiadać konto i aktywną kartę, mam przez to rozumieć że mogę ją zastrzec dopiero 1.06.2016? Jak będzie naliczana opłata za kartę? Proporcjonalnie za ilość dni kiedy była aktywna, czy za cały miesiąc. Trochę szkoda wydawać w czerwcu 300zł kartą aby za nią nie zapłacić 7zł.

  Darek M.
  Darek M.
  8 lat temu

  Hmm, takie warunki brzegowej to zawsze ciężki temat. Np. co jak zastrzeżemy o godzinie 23?:) wydaje mi się, że nie płaciłem za kartę po jej zastrzeżeniu.

  anonymous
  anonymous
  8 lat temu

  Mam wątpliwości:
  1) Czy po spełnieniu warunków promocji można mieć konto bez karty i korzystać z oprocentowania 4%?
  2) Czy konieczny jest wpływ wynagrodzenia?
  3) I jest on oprocentowany na 4%?
  4) Czy też wystarczy przelew na 5000 na początku miesiąca?

  Darek M.
  Darek M.
  8 lat temu

  Warunkiem promocji iKontoaktywator 4% jest posiadanie aktywnej karty do konta.

  Wystarczy przelew z innego banku na 5000 zł (bezpiecznie w tytule napisać wynagrodzenie …) i potem przelew z powrotem jeżeli masz więcej niż 5000 zł.

  anonymous
  anonymous
  8 lat temu

  Dzięki Darek 🙂

  W zasadzie poza promocyjną wisienką konta nie opłaca się mieć na dłużej, ponieważ większość z oprocentowania pochłoną opłaty za kartę :-

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Czy 4% na koncie obowiązuje już od początku lutego, tzn. jak np. jutro przeleję 5 tys.zł to będą % na te 4%?

  Darek M.
  Darek M.
  8 lat temu

  Jeżeli spełniasz warunki tej promocji, czyli m.in.:
  – zapewnisz wpływ, o którym sam pisałeś
  – na min. 6 miesięcy przed założeniem konta nie byłeś posiadaczem konta w BGŻ BNP Paribas
  – wybrałeś wyciągi elektroniczne
  – wyraziłeś zgody marketingowe

  To korzystasz z promocyjnego oprocentowania w wysokości 4, 00 % w stosunku rocznym przez okres 12 miesięcy od otwarcia Konta. Czyli już w lutym.

  Nemesis
  Nemesis
  8 lat temu

  Mam problem z aktywacja tego rachunku. Wpisuje login, a hasla niestety na sms nie otrzymuje. Na infolini nie umia mi pomoc. Login wpisywany prawidlowy i poprawnie, z malej litery w jednym ciagu. Telefon podany poprawnie. 2 razy mnie przelaczali do kogos kto mial sprawdzic, czy sms wyszedl, ale za pierwszym razem musialem gadac jakies babce wszystko od nowa, a za drugim razem zostalem przelaczony chyba na ….fax i rozlaczony.

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Ten cały BGŻ BNP Paribas to chyba jakiś parabank. Założyłam konto i podałam numer konta do przelewu. 4 lutego zlecono mi przelew a tu dostaje maila, że bank zamknął koto bo podobno podałam inną datę ważności dowodu osobistego we wniosku niż jest w dowodzie. Konto zamknęli natychmiastowo, chociaż umowa tego nie przewiduje (więc niezgodnie z prawem) a pieniądze zniknęły. Nie trafiły ani na moje konto, z którego wykonałam przelew inicjujący ani do nadawcy. Bank milczy a kasy nie ma.

  tonii
  tonii
  8 lat temu

  Proszę o wyjaśnienie odnośnie płatności kartą. W regulaminie promocji jest że płatność kartą na sumę 300 PLN mam wykonać w dniach 15.02 do 31.03.2016r. Moje pytanie- czy jak w lutym 2016r. nie wykonam żadnej płatności a całość ( 300 PLN ) wykonam w marcu 2016r. to czy za kartę będę miał pobraną opłatę w wysokości 7 PLN

  Darek M.
  Darek M.
  8 lat temu

  A kiedy założyłeś konto?

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Dziś 19 luty, dostał już ktoś maila o zakwalifikowaniu się do otrzymania nagrody?

  tonii
  tonii
  8 lat temu

  Konto założyłem 29 styczeń a karta przyszła pocztą 8 luty.

  Markx Markx
  Markx Markx
  8 lat temu

  Pytanie
  W regulaminie

  "Wpływy – wpływ na Konto Osobiste, z wyłączeniem:

  a) wpływów z rachunków własnych Uczestnika, prowadzonych w Banku,"

  Chodzi o wew. przelew czy ogolnie o banki?
  Inaczej mowiac, czy przelewajac z ING swojego na BGŻ BNP swoj ten 1000 zl spelnimy warunki promocji?

  Darek M.
  Darek M.
  8 lat temu

  Musisz zrobić przelew z konta np. kogoś z rodziny. Bo Ty jesteś Uczestnikiem, więc nie możesz ze swojego konta w innym banku.

  Anna
  Anna
  8 lat temu

  Premia 50 zł (w gotówce a nie w środkach Groupon) już jest na koncie.

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Dostalem 50 zl, ale pobrali 7 zl za karte. Na karcie data 03/20. Nadaje sie to do reklamacji?

  bankier
  bankier
  8 lat temu

  Jak pobrali za pierwszy miesiąc lub kolejny, ale wydałaś kartą 300 zł to możesz składać reklamację.

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Dzwonilem na infolinie.
  Sytuacja wyglada tak
  Karta wydana w lutym, oplata pobrana w marcu. Na pytanie czy oplata jest pobierana za pierwszy niepelny miesiac zostalem skierowany do regulaminu
  http://www.bgzbnpparibas.pl/files/Taryfa_exBNPP_28122015.pdf

  punkt 16, ktory mowi w jakich sytuacjach oplata nie jest pobierana. Jako iż nie ma tam zadnego podpunktu o pierwszym niepelnym miesiacu, jak najbardziej oplata moze byc naliczona.

  W praktyce oznacza to, ze jak ktos dostanie karte w OSTATNIM dniu miesiaca to ma pecha, albo musi leciec szybko na zakupy wydac 3 stowy. Chore.

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Jeszcze spytam czy ktos mial taka sama sytuacje, czy moze jednak konsultant cos tam NADinterpretuje?

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Mi powiedzieli, że za pierwszy miesiąc nie będzie pobrana. Może być, ale wtedy wystarczy wysłać reklamację.

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Do 13 maja miał być e-mail o przyznaniu premii, a ja go nie otrzymałam, mimo spełnionych warunków. Czy pisać Reklamację, czy jeszcze poczekać?

  Darek M.
  Darek M.
  8 lat temu

  Nie zaszkodzi napisać reklamację. Czasem są po prostu problemy ze skrzynkami pocztowymi i masowymi wysyłkami maili.

  Zgred
  Zgred
  8 lat temu

  jest i mail:

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że z powodów technicznych nagrody w promocji „Konto plus Bonus” zostaną wypłacone w dniu dzisiejszym. Oznacza to, że powinny one trafić na Państwa konta najpóźniej jutro.

  Przepraszamy za powstałe niedogodności.

  Z poważaniem
  Zespół promocji „Konto plus Bonus”

  Zgred
  Zgred
  8 lat temu

  jest już kasa na koncie…
  można zamykać…

  Anonimowy
  Anonimowy
  8 lat temu

  Premia weszła i współpraca z tym dziadowskim bankiem zakończona.

  Co myślisz?

  ING Bank Śląski: Jeszcze łatwiejsze zgarniecie 100 zł + ostatni tydzień promocji

  120 zł za otwarcie konta iKontoaktywator 4% w BGŻ BNP Paribas