w

Bank Millennium: Lokata mobilna 3,5%, konto oszczędnościowe 3%, bilety do kina i 150 zł dla nowych klientów

Dzisiaj wpis dla osób szukających miejsca do ulokowania oszczędności. Jest to rozwiązanie, które sam używam (obok konta Wymarzony Cel na 4%).

Bank Millennium przygotował prezent świąteczny dla swoich klientów używających aplikacji mobilnej – podwyższone oprocentowanie lokaty mobilnej.

Ale to nie wszystko, w tym wpisie postanowiłem zebrać wszystkie zalety Konta 360º.

5% moneyback’u do T-Mobile Konta znów dostępny

Do 25 zł zwrotu miesięcznie za płatności kartą do T-Mobile Konta. Konto będzie darmowe wraz z kartą po wykonaniu płatności na min. 200 zł.

Zapisz się do promocji i zgarnij nawet 300 zł w ciągu roku! (również dla obecnych klientów)

Zalety Konta 360º w Banku Millennium

Lokata mobilna na 3,5%

W ramach nowej funkcjonalności “Rozszerzona rzeczywistość” otrzymamy podwyższone oprocentowanie do 3,5% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie mobilnej.

Konto oszczędnościowe na 3% do 100 tys. zł.

Oprócz wspomnianej lokaty, Millennium na w ofercie najwyżej oprocentowane na rynku konto oszczędnościowe – 3% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł. Pomijam tutaj konta oszczędnościowe ograniczone do 10 tys. zł. Na rynku znajdziemy konta na 4% – patrz aktualny ranking kont oszczędnościowych.

Najlepiej, gdy dwie osoby z rodziny mają konto w Millennium. Dzięki temu przerzucając środki między kontami zawsze będziemy dysponowali “nowymi środkami” 😉

Bilet do kina za wykonanie przelewu mobilnego

Dzięki innej promocji, osoby posiadające konto i aplikację mobilną, otrzymają bilet do kina w zamian za powiązanie telefonu w aplikacji mobilnej lub za wykonanie przelewu na telefon.

Warunki są naprawdę banalne, sprawdź dokładne prześwietlenie promocji.

Przy okazji warto wspomnieć, że aplikacja Banku Millennium jest jedną z najlepszych na rynku i przydaje się wtedy, gdy nie mamy przy sobie gotówki ani karty płatniczej (dzięki BLIK-owi wypłacimy pieniądze za pomocą telefonu).

3,5% na Lokacie Mobilnej

Podwyższone oprocentowanie lokaty mobilnej otrzymamy dzięki nowemu rozwiązaniu aplikacji mobilnej – “Rozszerzona rzeczywistość”. Rozwiązanie już zdążyłem sam przetestować i działa 😉

Aby założyć lokatę na preferencyjnych warunkach:

 • Zainstaluj aplikację mobilną Banku Millennium
  • Jeżeli nie masz konta, możesz założyć na stronie banku.
 • Zaloguj się i z bocznego menu wybierz zakładkę “Rozszerzona rzeczywistość”
 • Skieruj aparat telefonu na baner na stronie “Lokaty mobilnej”
 • Przy choince pojawi się prezent, z którego po “rozpakowaniu” wyskoczy 3,5% i przycisk kierujący nas do wniosku o promocyjną lokatę.
  • Na 3-miesięcznej lokacie mobilnej można ulokować od 500 zł do 10 000 zł
  • Oprocentowanie 3,5% w skali roku obowiązuje posiadaczy Kont 360º
Jedna osoba może założyć tylko jedną lokatę mobilną.

Uwaga: Opcja dostępna w aplikacjach na iOS od wersji 4.3.0 i na Androida od
wersji 4.3.76 (z wyłączeniem telefonów z procesorami w architekturach
x86 i mips).

23 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Fajne w lokatach mobilnych Millenium jest to, że po zakończeniu jednej, można znowu zakładać kolejną. Czyli można mieć jedną ale dowolną ilość razy razy.

 2. "Najlepiej, gdy dwie osoby z rodziny mają konto w Millennium. Dzięki temu przerzucając środki między kontami zawsze będziemy dysponowali "nowymi środkami" ;-)"

  A nie jest tak, że promocyjne oprocentowanie 3% na KO przysługuje przez 92 dni ale tylko raz po otwarciu konta 360? Można kilka razy korzystać z tej samej promocji?

 3. Nie, po otwarciu konto to w ING tylko raz. W Millennium można tak przerzucać środki, żeby spełniały warunek bycia "nowymi środkami" 😉

 4. Zależy o którą pytasz. Dla nowych jest tylko Money Mania. Reszta tutaj opisywanych dostępna jest dla wszystkich. Zaraz zobaczę, względem jakiego dnia liczone są nowe środki na koncie oszczędnościowym.

 5. hej Darek

  moglys nieco rozwinac kwestie -> W Millennium można tak przerzucać środki, żeby spełniały warunek bycia "nowymi środkami" ?
  jaki to powinien byc takt aby zachowac wzgledna plynnosc?

 6. Obecna promocja 3% obowiązuje dla nowych środków względem 5.12.2015 r. Promocyjne oprocentowanie będzie trwało przez 3 miesiące od wpłaty nowych środków.

  Najlepiej mieć dwa konta (np. mąż i żona) i przerzucać między kontami. Wtedy masz pełną ciągłość). W przeciwnym razie można raz w Millennium a raz w BGŻOptima trzymać.

  Co do promocji Money Mania to polecam przejść do podlinkowanego wpisu, tam wszystko jest wyjaśnione.

 7. To nie jest tak jak opisujecie.W Millennium jest takie coś co się nazywa SALDO PROGOWE.Liczone są wszystkie operacje na rachunku( wpływy,opłaty,zakupy,bankomaty,przelewy itd.)Wpłacając np.10.000 zł na 92 dni a saldo progowe wyniosło np.4.000 zł to tylko 6.000 zł jest oprocentowane na 3% a 4.000 zł jest oprocentowane standardowo 0,80%. O saldo progowe trzeba pytać się w banku,na rachunku po zalogowaniu nie znajdziemy informacji o saldzie.

 8. 1) A jak wpłacę powiedzmy 1000 i nic nie wypłacam tylko leżą na oszczędnościowym – ile wynosi oprocentowanie?

  2) w kolejnym miesiącu wpłacam na oszczędnościowe kolejne 1000 – jak jest z % ?

  3) kolejna miesięczna wpłata 1000 pln – na ile jest oprocentowane?

  4) koleny miesiąc brak wpłaty. Pierwsze 1000 wypada z puli nowych środków. Rozumiem, że pozostałe 2000 są na 3%. Czy jakoś inaczej?

 9. Wszystkie środki będą na 3%. Z tym, że promocyjne oprocentowanie będzie trwało przez trzy miesiące.

  Do tego dochodzi to o czym pisał tonii. Natomiast to dotyczy tego ile środków masz na zwykłym ROR. We wpisie założyłem, że trzymamy tam cały czas stałą kwotę a dodatkowo oszczędności wrzucamy na konto oszczędnościowe. Wtedy całość jest na 4%.

 10. Jak ma się to o czym piszecie w kontekście przerzucania środków między dwoma kontami oszczędnościowymi w sytuacji, gdy ta promocja jest jedynie czasowa – zgodnie z regulaminem: Okres Promocji – okres od 6 grudnia 2015r. do 9 stycznia 2016r., w którym Uczestnik Promocji
  będzie miał możliwość wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe i rozpoczęcia naliczania Oprocentowania promocyjnego ? Skąd wiecie, że po 9 stycznia pojawi się nowa promocja tego typu? Czy pojawiają się one cyklicznie, tylko zmieniają się okresy czasowe?

 11. Uwaga na Millennium, u mnie pojawiła się taka opłata w wyciągu:

  Typ: Opłaty i inne obciążenia
  Tytuł: PROWIZJA – WYPŁATA BLIK Z BANKOMATU
  -9,99 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Bilet do kina za … wykonanie przelewu na telefon w Millennium!

Płać BLIKiem na stacjach Orlen i otrzymuj nagrody: 5 zł za każde 50 zł