w

BNP Paribas – wszyscy otrzymają tablety !!!

Stało się to, co sam przewidywałem, czyli zmiana decyzji i wielkie przeprosiny 🙂

Na temat promocji pisałem na łamach bloga: BNP Paribas – iKonto z tabletem i 3% zwrotu. Po otrzymanych mailach wyglądających jak poniżej, zaczęło się prawdziwe pospolite ruszenie. Kolejny raz okazuje się, że w dzisiejszych czasach nie łatwo zamieść sprawę pod dywan.

Na facebooku banku BNP Paribas pojawiła się następująca informacja:

Szanowni Państwo, 


Sprzedaż premiowa „iKonta BNP Paribas z tabletem” spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, które przerosło nasze oczekiwania. Dla części Klientów zapis dotyczący oferty limitowanej w regulaminie być może nie był wystarczająco precyzyjny, za co przepraszamy. Zarząd Banku podjął decyzję o zniesieniu limitu przyznawanych nagród. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy sprzedaży premiowej, którzy spełnili jej warunki, otrzymają tablet. 

Zapewniamy, że pierwotne założenia sprzedaży premiowej nie wynikały ze złej woli czy intencji Banku. Zrobimy wszystko, aby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Liczymy, że zalety iKonta oraz decyzja o rozszerzeniu puli nagród, spełnią oczekiwania naszych Klientów i pozwolą na budowę trwałej relacji z Bankiem. 

Z poważaniem,
Frederic Amoudru
Prezes Zarządu BNP Paribas Banku Polska

Tablet zdobyty – niesmak pozostał

Po dokładnej analizie regulaminu w zasadzie można było spać spokojnie. Każdy kto założył konto przez wniosek z tabletem (patrz wyżej) i spełnił warunek dokonania płatności na kwotę 400 zł do 30 września 2014 roku miał w zasadzie wg regulaminu zapewniony tablet.

Pytanie, dlaczego bank postanowił się wykpić własny regulamin? Nikt przecież nie kazał go napisać w taki właśnie sposób 🙂

Mimo zmiany przez bank decyzji o przyznaniu tabletów pozostaje duży niesmak i całkowita strata zaufania do BNP Paribas.

Postępowanie banku wywołało u mnie następujące podejście: konto będę trzymał przez 12 miesięcy po czym je zamknę. Nie zamierzam się utożsamiać z bankiem zachowującym się w ten sposób.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Edit: Jest i mail o zniesieniu limitów:

32 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ranking kont oszczędnościowych, październik 2014 r.

Allegro – kupony o wartości 20zł za darmo – 11 i 12 października 2014 r.