w ,

Konto Oszczędnościowe 6% w Banku Millennium [+ rekordowe 600 zł na start za konto osobiste]

Bank Millennium Konto Oszczędnościowe Profit 6 procent lipiec 2024

Bank Millennium ruszył z 60. edycją popularnej promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit w wysokości 6% do 100 tys. zł dla nowych środków na 90 dni. Nowi klienci zakładający konto osobiste otrzymają dodatkowo rekordową premię 600 zł na start + kolejne 300 zł za kartę kredytową dla chętnych.

Warunkiem naliczenia promocyjnego oprocentowania jest wpłata nowych środków ponad saldo znajdujące się w Banku Millennium na dzień 7.06.2024 roku oraz wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM w każdym miesiącu obowiązywania promocji.

Promocja konta oszczędnościowego 6% będzie trwała do 12.07.2024 roku. Do tego dnia należy wpłacić nowe środki, aby uzyskać podwyższone oprocentowanie na 90 dni.

→ Rekordowe 600 zł premii na start + 6% dla oszczędności w Banku Millennium

6% do 100 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit

Bank Millennium już od wielu lat premiuje wpłacanie nowych środków przez swoich klientów. W zamian oferuje podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dla nowych środków. Wiele razy udawało się przewidzieć dzień badania salda przez bank. Obecnie zazwyczaj badanie wykonywane jest na 3 lub 10 dni (obecnie) przed startem nowej edycji akcji.

Stosując zabieg wypłaty środków w odpowiednim momencie, promocyjne oprocentowanie może trwać niemal nieprzerwanie również dla starych środków. Można też środki przerzucać pomiędzy konta oszczędnościowe małżonków i w ten sposób w sposób ciągły uzyskiwać wyższe oprocentowanie.

59. edycja promocji „Na nowe środki” Konta Oszczędnościowego Profit to 6% dla nowych środków do kwoty 100 tys. zł przez okres 90 dni od wpłaty nowych środków pod dodatkowym warunkiem spełnienia dodatkowego warunku wykonania min. 5 płatności kartą lub BLIKIEM w każdym miesiącu trwania promocji. Jeśli nie spełnimy powyższych warunków to zostanie naliczone niższe oprocentowanie 3% w skali roku dla nowych środków lub 1% dla starych środków (do 250 tys. zł i 1,50% dla nadwyżki).

Nowe środki w 60. edycji akcji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” wyliczane są jako nadwyżka ponad saldo wszystkich środków trzymanych w Banku Millennium na dzień 7 czerwca 2024 roku, tj. na 3 dni przed startem aktualnej edycji (zmiana z 10 dni przed startem w poprzedniej edycji).

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium – Oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium posiada ogromną zaletę w postaci możliwości dokonywania dowolnej liczby zasileń powiększających saldo oszczędności, a tym samym wysokości promocyjnych odsetek. W przeciwieństwie do lokat, na które środków już nie dopłacimy.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit w Bank Millennium zależy od warunku „nowych środków” oraz pamiętania o tym, aby w każdym miesiącu wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych (kartą lub BLIKIEM). Nowe saldo wyliczane jest obecnie względem salda na dzień 7.06.2024 roku.

Przykład wyliczania salda nowych środków przez Bank Millennium:

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit:

Kwota na Koncie OszczędnościowymOprocentowanie
„Nowe środki” do 100 tys. zł
+ 5 płatności miesięcznie
6,00%
„Nowe środki do 100 tys. zł2,50%
„Stare” środki do 100 tys. zł1,00%
„Stare” środki od 100 tys. zł do 250 tys. zł1,00%
„Stare” środki od 250 tys. zł1,50%
Konto Oszczędnościowe Profit – opłaty

Konto Oszczędnościowe Profit to 0 zł za prowadzenie rachunku oraz dowolną liczbę wpłat. Z kolei wypłaty oszczędności za 0 zł dokonamy raz w miesiącu na swoje konto osobiste w Banku Millennium.

Przelewy środków na rachunki bankowe w innych bankach są z kolei płatne i wynoszą 7,50 zł lub 9,90 zł w zależności od tego, kiedy zostało założone Konto Oszczędnościowe Profit.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 60”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Aż 500 zł na start za konto w ING Banku Śląskim [+6% dla oszczędności dla chętnych]

BNP Paribas Łap okazję 610 zł lipiec 2024

Łap okazję i 610 zł za konto BNP Paribas na łatwych zasadach