w

7% do 100 tys. zł i 6,5% do 300 tys. zł w VeloBank (+ 650 zł premii na start!)

VeloBank konto oszczędnościowe 7% maj 2024

VeloBank w kolejnej odsłonie akcji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” utrzymał oprocentowanie 7% w skali roku a jednocześnie podwyższył kwotę maksymalną do 100 tys. zł. Dla nadwyżki od 100 do 400 tys. zł nowi klienci otrzymają 6,5% w skali roku. Obecni klienci otrzymają 6,5% w skali roku do 400 tys. zł.

To jeszcze nie wszystko! Nowi lub powracający klienci VeloBank zyskać mogą łatwą premię 650 zł na start za otwarcie VeloKonta (600 zł w promocji moneyback + 50 zł w programie poleceń).

Promocja konta oszczędnościowego potrwa do 28 maja 2024 roku. Do tego dnia należy wpłacić nowe środki, aby cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem.

→ Prześwietlenie promocji: 650 zł na start za VeloKonto + 7% dla oszczędności

Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 7% do 100 tys. zł oraz 6,5% do 300 tys. zł

VeloBank ruszył z kolejną edycją promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” (edycja 5/2024) w której warunki uległy poprawie dla nowych klientów, którzy będą mogli ulokować oszczędności w kwocie do 100 tys. zł na 7% w skali roku oraz 6,5% dla nadwyżki od 100 tys. zł do 400 tys. zł. Obecni klienci również ulokować mogą wyższą kwotę do 400 tys. zł na 6,5% w skali roku dla nowych środków.

Oprocentowanie w Ofercie „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”:

Jeśli potrzebujecie ulokować wyższe kwoty, to w pierwszej kolejności polecam założenie drugiego konta dla małżonka (650 zł premii na start za VeloKonto w VeloBank).

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec dnia, a nasze środki możemy wpłacać i wypłacać w każdym momencie bez utraty odsetek, co jest dużą zaletą kont oszczędnościowych.

Do promocji możesz przystąpić do 28 maja 2024 roku, wpłacając nowe środki do tego dnia.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać 7% na EKO?

Promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym przeznaczone jest dla nowych klientów, którzy dodatkowo posiadają wyrażone zgody marketingowe wobec działalności banku (z kolei zgody na marketing dla firm powiązanych kapitałowo / współpracujących nie są wymagane i polecam zostawić je odznaczone, aby nie otrzymywać niepotrzebnych ofert). Zgody marketingowe wobec banku możesz z kolei wycofać po zakończeniu promocji.

Promocja dostępna jest dla wszystkich: zarówno dla obecnych jak i nowych klientów VeloBanku, którzy posiadają lub założą VeloKonto i Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO), a następnie ulokują na nim środki do 28.05.2024 roku. Obecni klienci muszą spełnić warunek wpłaty nowych środków będących nadwyżką ponad saldo ulokowane w VeloBank na dzień 20.04.2024 r.

Aby ulokować oszczędności na 7% w skali roku:

 • Złóż wniosek online o VeloKonto z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym na 7% [jeśli jeszcze go nie posiadasz] podając kod polecający otrzymany od znajomego za co otrzymasz dodatkowe 50 zł premii (możesz użyć naszego pewnego kodu: RZ1G2B)
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
Kod polecający VeloBank - kwiecień 2024
 • Wpłać nowe środki do VeloBanku na Elastyczne Konto Oszczędnościowe 7% nie później niż do 28.05.2024 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowezostaną automatycznie objęte promocyjnym oprocentowaniem 7%/6,5% w skali roku na okres 92 dni od dnia wpłaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to:

 • Oprocentowanie / kwota maksymalna dla nowych klientów:
  • 7% w skali roku do 100 tys. zł
  • 6,5% w skali roku dla nadwyżki od 100 do 400 tys. zł
 • Oprocentowanie / kwota maksymalna dla obecnych klientów:
  • 6,5% w skali roku do 400 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Dodatkowe warunki: nowe środki na dzień 24.04.2024 r.
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w VeloBank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 7% w skali roku w VeloBank

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki 7% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – edycja 5/2024”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] → Aktualna promocja: 7% dla oszczędności + 650 zł na start za VeloKonto […]

Andzia
Andzia
4 dni temu

Zdecydowałam się i otworzyłam VeloKonto, Elastyczne Konto Oszczędnościowe faktycznie na 7% i Konto Oszczędnościowe VeloSkarbonkę. Super płacić kartą lub blikiem i dostawać za to zwrot na VeloSkarbonkę. Brak prowizji. Za wpłatę jedynie zapłaciłam. Dodatkowo za polecenie po spełnieniu warunków tj. zasilenie min. 2 000,00 zł przez 3 kolejne miesiące i wyrażenie zgód marketingowych prowizja 50,00 zł dla nowego klienta na start przy wpisaniu kodu polecenia.

Co myślisz?

VeloBank konto z premią maj 2024

650 zł premii za VeloKonto w VeloBank [+ 7% dla oszczędności dla chętnych]

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Bank maj czerwiec lipiec 2024

Konto Mega Oszczędnościowe 7% do 100 tys. zł w Alior Bank [+ do 500 zł premii za konto]