w

Nawet 7% do 100 tys. zł w VeloBank (+ 650 zł premii na start!)

Elastyczne Konto Oszczędnościowe VeloBank czerwiec 2024

VeloBank ruszył z kolejną odsłoną akcji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” w której utrzymał oprocentowanie 7% w skali roku dla nowych klientów do kwoty 100 tys. zł i nieznacznie obniżył oprocentowanie powyżej tej kwoty i dla obecnych klientów. z 6,5% do 6,3% w skali roku do kwoty 400 tys. zł.

Nowi klienci VeloBank zyskują podwójnie, bowiem obok wyższego oprocentowania oszczędności otrzymają do 650 zł premii gotówkowej na start za otwarcie VeloKonta.

→ Prześwietlenie nowej edycji promocji : 650 zł na start za VeloKonto + 7% dla oszczędności

Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 7% do 100 tys. zł oraz 6,3% do 200 tys. zł lub 300 tys. zł

Edycja 6/2024 promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” to nowe, nieco gorsze warunki dla nowych i obecnych klientów. Nowi klienci nadal mogą ulokować oszczędności w kwocie do 100 tys. zł na 7% w skali roku, jednak nadwyżka będzie już oprocentowana na 6,3% (od 100 tys. zł do 300 tys. zł) zamiast 6,5% w poprzedniej edycji.

Z kolei obecni klienci banku mogą ulokować nowe środki na 6,3% w skali roku do 300 tys. zł (pooprzednio było to 6,5% do 400 tys. zł).

Promocja konta oszczędnościowego potrwa od dzisiaj 29 maja do 11 czerwca 2024 roku. Do tego dnia należy wpłacić nowe środki, aby cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem.

Oprocentowanie w Ofercie „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”:

Jeśli potrzebujecie ulokować wyższe kwoty, to w pierwszej kolejności polecam założenie drugiego konta dla małżonka (650 zł premii na start za VeloKonto w VeloBank).

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec dnia, a nasze środki możemy wpłacać i wypłacać w każdym momencie bez utraty odsetek, co jest dużą zaletą kont oszczędnościowych.

Do promocji możesz przystąpić do 11 czerwca 2024 roku, wpłacając nowe środki do tego dnia.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać 7% na EKO?

Promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym przeznaczone jest dla nowych klientów, którzy dodatkowo posiadają wyrażone zgody marketingowe wobec działalności banku (z kolei zgody na marketing dla firm powiązanych kapitałowo / współpracujących nie są wymagane i polecam zostawić je odznaczone, aby nie otrzymywać niepotrzebnych ofert). Zgody marketingowe wobec banku możesz z kolei wycofać po zakończeniu promocji.

Promocja dostępna jest dla wszystkich: zarówno dla obecnych jak i nowych klientów VeloBanku, którzy posiadają lub założą VeloKonto i Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO), a następnie ulokują na nim środki do 11.06.2024 roku. Obecni klienci muszą spełnić warunek wpłaty nowych środków będących nadwyżką ponad saldo ulokowane w VeloBank na dzień 23.05.2024 r.

Aby ulokować oszczędności na 7% w skali roku:

 • Złóż wniosek online o VeloKonto z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym na 7% [jeśli jeszcze go nie posiadasz] podając kod polecający otrzymany od znajomego za co otrzymasz dodatkowe 50 zł premii (możesz użyć naszego pewnego kodu: 95MDAY)
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
kod polecający velobank czerwiec 2024
 • Wpłać nowe środki do VeloBanku na Elastyczne Konto Oszczędnościowe 7% nie później niż do 11 czerwca 2024 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowezostaną automatycznie objęte promocyjnym oprocentowaniem 7%/6,3% w skali roku na okres 92 dni od dnia wpłaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to:

 • Oprocentowanie / kwota maksymalna dla nowych klientów:
  • 7% w skali roku do 100 tys. zł
  • 6,3% w skali roku dla nadwyżki od 100 do 300 tys. zł
 • Oprocentowanie / kwota maksymalna dla obecnych klientów:
  • 6,3% w skali roku do 300 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Dodatkowe warunki: nowe środki na dzień 23.05.2024 r.
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w VeloBank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 7% w skali roku w VeloBank

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki 7% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – edycja 6/2024”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ranking lokat bankowych maj czerwiec 2024

Ranking lokat bankowych / najlepsze lokaty na maj / czerwiec 2024 r.

program poleceń velobank czerwiec 2024

Program poleceń VeloBank „Doceniam Velo – polecam Velo edycja 2/2024”: 50 zł za trzy wpływy + 600 zł premii na start