w

Nowy rekord! Aż 600 zł za Konto Millennium 360° + 6,25% dla oszczędności

Premia za konto Millennium kwiecień 2024

Bank Millennium zaskoczył nas nową rekordową promocją konta osobistego z premią 600 zł w gotówce za spełnienie niewygórowanych warunków. Z promocji możesz skorzystać, jeśli od 1.01.2020 roku nie posiadasz konta w tym banku.

Dodatkowo oszczędzający mogą tu ulokować oszczędności na 6,25% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Możesz też założyć kartę kredytową zyskując kolejne 300 zł do sklepów Biedronka, co da łącznie aż 900 zł premii.

Konto Millennium 360° to 0 zł za prowadzenie rachunku, karty debetowej i bankomatów po spełnieniu łatwego warunku wykonania pięciu płatności kartą miesięcznie na dowolną kwotę.

Promocja będzie trwała do 25 czerwca 2024 roku.

→ Odbierz rekordowe 600 zł za konto Millennium 360°

600 zł premii gotówkowej za konto Millennium 360°

W ramach akcji „Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta” Bank Millennium przekaże premię nowym i powracającym klientom w zamian za otwarcie rachunku i spełnienie warunków akcji. Nagroda została podzielona na trzy części: 100 zł + 200 zł + 300 zł.

Konto Millennium 360° to brak ryzyka w związku z tym, że będzie ono prowadzone za 0 zł po spełnieniu prostego warunku aktywności – wykonania min. 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie.

Dla kogo 600 zł za konto Millennium 360°?

Promocja podobnie jak poprzednie akcje konta osobistego Millennium dostępna jest dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają żadnego rachunku w Banku Millennium i nie są w trakcie wnioskowania o taki rachunek.

Jak otrzymać 600 zł za konto Millennium 360°?

 • Złóż promocyjny wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową nie później niż do 25.06.2024 roku akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych (możesz je wycofać po otrzymaniu wszystkich premii):
  • przez kanały elektroniczne, przez telefon dotyczące produktów i usług firm współpracujących z bankiem
  • zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o. we współpracy z Bankiem usługi „Zwroty za zakupy” – programu Moneyback, na którym będziesz dodatkowo zarabiać
  • zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celu przedstawienia ofert dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem
 • Podpisz umowę nie później niż do 25.06 korzystając z weryfikacji na selfie lub logowaniem do konta w innym banku (jeśli te opcje się nie powiodą bank zaproponuje inne opcje, w tym otwarcie konta w placówce banku)
 • Nagrodę I: 100 zł premii przelewem na konto otrzymasz za spełnienie trzech warunków w ciągu 14 dni od otwarcia konta:
  • Pobierzesz aplikację mobilną Banku Millennium i przynajmniej raz się w niej zalogujesz
  • Zasilisz konto osobiste na min. 1000 zł
  • Zapłacisz co najmniej raz kartą do konta (w tym przez Google Pay / Apple Pay) lub BLIKIEM
 • Nagrodę II: 200 zł premii przelewem na konto otrzymasz jeśli w każdym z sześciu miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • co najmniej raz zalogujesz się w aplikacji mobilnej
  • wykonasz płatności kartą debetową / BLIKIEM na łączną kwotę min. 500 zł
 • Nagrodę III: 300 zł przelewem na konto otrzymasz za:
  • zapewnisz wpływ z tytułu wynagrodzenia (lub jakikolwiek wpływ jeśli masz < 26 lat) w trzech spośród 6 miesięcy po miesiącu otwarcia konta
Przykład:

Harmonogram promocji przedstawia poniższa grafika:

jak otrzymać premię za konto Millennium 2024
Co jeszcze musisz wiedzieć?

Płatności wykonane w promocji nie mogą być zapłatą za usługi hazardowe, transakcjami zwróconymi oraz transakcjami niebędącymi zapłatą za towary i usługi, czyli np. doładowaniami portfeli elektronicznych (np. SkyCash, Revolut, itp.).

Prześwietlenie Konta Millennium 360°

Konto Millennium 360° to 0 zł za: prowadzenie rachunku, przelewy, wpłaty we wpłatomatach Millennium, zlecenia stałe i polecenia zapłaty).

Natomiast karta debetowa i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą będą za 0 zł po wykonaniu min. 5 płatności miesięcznie (kartą lub BLIKIEM) na dowolną kwotę (uwaga na kwotę płatności na łączną kwotę 360 zł przez 4 miesiące po miesiącu otwarcia konta, aby otrzymać premię). W miesiącu otwarcia konta nie musisz spełniać tego warunku.

Blik Zbliżeniowy będzie prowadzony za darmo po spełnieniu tego samego warunku co do zwolnienia z opłaty za kartę.

Posiadając Konto Millennium 360° możesz skorzystać z Konta Oszczędnościowego Profit na 6,25% w skali roku dla kwoty do 100 tys. zł dla nowych środków na okres do 91 dni (z możliwością przedłużania tego okresu).

Za darmo na okres 3 miesięcy otrzymasz do Konta Millennium 360° Pakiet Bardzo Pomocny (po tym czasie jego koszt to 4,98 zł miesięcznie).

W ramach pakietu można aż 7 razy w roku skorzystać z pomocy specjalistów (wizyty lekarza lub pielęgniarki, infolinii medycznej, transportu do szpitala, transportu leków, korepetycji dla dzieci, assistance domowego, tj. pokrycie kosztów usługi elektryka, hydraulika, szklarza, technika urządzeń, dekarza, ślusarza, murarza, czy też zwrotu za skradziony z domu sprzęt w razie włamania).

Konto Millennium° to:

 • 600 zł premii na start + opcjonalnie 300 zł za kartę kredytową
 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową po spełnieniu warunku aktywności (5 płatności kartą lub 1 płatność do 26 roku życia)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce (po wykonaniu 5 płatności miesięcznie)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą (jw.)
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach
 • 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez 3 miesiące
  • 4,98 zł po tym okresie (można z niej zrezygnować bez ponoszenia opłat)
 • 6,25% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit
 • Zwroty za zakupy dzięki integracji usługi Goodie
 • Darmowe przewalutowanie do 1000 zł miesięcznie
  • Nielimitowane transakcje walutowego bez prowizji po aktywowaniu Pakietu Walutowego w cenie 9,90 zł / tydzień.
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
1 miesiąc temu

off top.
Jeżeli ktoś ma konto i nie używa to przy próbie zamknięcia proponują 30zł co miesiąc przez rok za wpływ 1k zł i 1 płatność na 2 zł 😉

trackback

[…] → Prześwietlenie: Aż 600 zł za konto w Banku Millennium […]

trackback

[…] → Prześwietlenie: Rekordowe 600 zł za konto w Banku Millennium […]

trackback

[…] 100 tys. zł dla nowych środków na 90 dni. Więcej natomiast zyskają nowi klienci zakładający konto osobiste z rekordową premią 600 zł na start + dla chętnych kolejne 300 zł za kartę […]

Co myślisz?

Znów podwojenie premii! Aż 500 zł na start za konto w ING Banku Śląskim [+5,5% dla chętnych]

300 zł do Biedronki za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium [+ 600 zł za konto]