w

200 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 7% dla oszczędności i 100 zł dla dzieci]

Konto Pekao SA premia 200 zł maj 2024

Bank Pekao SA ruszył z XII edycją promocji konta osobistego z premią 200 zł na start w gotówce. Dodatkowo da możliwość skorzystania z konta oszczędnościowego na 7% w skali roku do 100 tys. zł gwarantowanego na okres 5 miesięcy oraz założenia kont dla swoich dzieci z premią 100 zł na start.

Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie rachunku, karty debetowej i wiele dodatkowych benefitów po spełnieniu dwóch prostych warunków: wykonania 1 płatności kartą i zapewnienia wpływów na min. 500 zł miesięcznie (może to być wpływ z własnego konta w innym banku).

Promocja konta Pekao SA będzie trwała do 13.06.2024 roku.

→ Przejdź do: 200 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA

200 zł premii gotówkowej za Konto Przekorzystne Pekao SA

W ramach akcji „Otwórz konto na selfie i otrzymaj premię” ponownie możemy zgarnąć 200 zł łatwej premii gotówkowej podzielonej na dwie części.

Warunki promocji są niesamowicie proste: Pierwsze 50 zł przelewem na konto otrzymamy za samo otwarcie konta na selfie / online, a kolejne 150 zł otrzymasz za wykonanie 5 transakcji kartą w każdym z trzech kolejnych następujących po sobie miesiącach.

Dla kogo 200 zł premii na start od Pekao SA?

Promocja z premią 200 zł na start za Konto Przekorzystne dostępna jest dla osób, które od 1 listopada 2021 r. do 3 kwietnia 2024 r. nawet przez 1 dzień nie posiadały konta ani lokaty w Banku Pekao SA. Tym samym okres karencji ponownie został przesunięty o 3 miesiące.

Jak otrzymać 200 zł za Konto Przekorzystne Pekao?

 • Złóż dedykowany wniosek online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości elektronicznej i do 3.04.2024 roku podpisz umowę za pomocą weryfikacji online na stronie internetowej lub w aplikacji PeoPay (w razie problemów z tą weryfikacją, możesz umowę zawrzeć w oddziale banku)
  • Zaakceptuj przy tym regulamin promocji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez Bank Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w Promocji oraz otrzymania Nagrody i utrzymaj te zgody do dnia otrzymania nagrody
 • NAGRODA I: 50 zł przelewem na konto zostanie przekazana już za samo otwarcie konta na selfie (lub w oddziale w razie problemów z weryfikacją)
 • NAGRODA II: 150 zł w gotówce zostanie z kolei przekazana w trzech transzach po 50 zł każda w zamian za wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w każdym z 3 pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta
  • Dla konta otwartego w kwietniu 2023 r. będzie to maj, czerwiec oraz lipiec 2024 r.
  • Za wykonanie 5 transakcji kartą w każdym z tych miesięcy otrzymasz po 50 zł premii

To wszystko!

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Z promocji Bank Pekao SA wykluczył transakcje zwrócone oraz tzw. transakcje „quasi cash”, tj.:

 • internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
 • przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051).
Przykład:

Konto przez selfie zakładasz 20.04.2024 r. i w tym miesiącu podpisujesz umowę o rachunek.

Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz za otwarcie konta na selfie otrzymasz do 31 maja 2024 r.

W maju, w czerwcu oraz w lipcu 2024 roku wykonaj po co najmniej 5 płatności kartą, które nie podlegają pod wykluczenia opisane wyżej za co otrzymasz po 50 zł przelewem na konto (łącznie 150 zł) do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonania w/w płatności, tj. do końca czerwca, lipca oraz sierpnia 2024 roku.
Konto oszczędnościowe 7% do 100 tys. zł

Dużą zaletą i jednocześnie zachętą do założenia konta osobistego w Pekao SA jest promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku do 100 tys. zł.

Jednak nie tylko nowi klienci mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 7% w skali roku.

Promocja jest dostępna do 13.06.2024 r. dla nowych Klientów banku, którzy dotychczas nie posiadali żadnych produktów w Pekao S.A. oraz dla obecnych Klientów banku, których suma średniomiesięcznych sald na rachunkach w każdym badanym miesiącu w okresie od 1.07.2023 r. do 03.04.2024 r. nie była wyższa niż 2 000 zł.

Nowi klienci najlepiej jak od razu w promocyjnym wniosku online o Konto Przekorzystne zaznaczą chęć założenia konta oszczędnościowego. W przeciwnym wypadku, trzeba to zrobić w terminie od 3 do 5 dni roboczych od otwarcia konta online.

Promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku będzie obowiązywało przez 5 miesięcy (152 dni) od dnia zawarcia umowy o to konto dla kwoty do 100 tys. zł.

Zaletą konta oszczędnościowego Pekao jest elastyczność, comiesięczna kapitalizacja oraz możliwość wpłat i wypłat w dowolnym momencie.

Konto Przekorzystne: prześwietlenie opłat

Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie rachunku. Wielowalutowa karta debetowa również będzie prowadzona za darmo bez żadnych warunków do 26. roku życia lub dla osób starszych po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie
Konto Przekorzystne to:

 • 200 zł premii na start + po 100 zł dla każdego dziecka
 • 7% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym przez 5 miesięcy
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Visa/Mastercard Debit FX do 26. roku życia lub po spełnieniu warunku aktywności (wpływ 500 zł + 1 płatność miesięcznie)
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych (po spełnieniu warunku aktywności)
 • 0 zł za wypłaty za granicą (po spełnieniu warunku aktywności)
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • Możliwość zbierania mil lotniczych w programie Miles&More do karty kredytowej + 1000 mil na start
Dokumenty:

Regulamin promocji „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – XII edycja”

Regulamin promocji „7% na Koncie Oszczędnościowym w Pekao SA”

Regulamin promocji „Rodzice polecają konto dzieciom – edycja XXXV”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Bank Pekao SA ruszył z kolejną edycją promocji dla nowych i powracających klientów, którzy otrzymuja możliwość skorzystania z konta oszczędnościowego na 7% w skali roku do 100 tys. zł gwarantowanego na okres 5 miesięcy. Dodatkowo bank przekaże na start 200 zł premii gotówkowej za spełnienie warunków promocji (patrz prześwietlenie promocji Konta Przekorzystnego). […]

Co myślisz?

Bezcenne Nagrody Citibank 900 zł kwiecień maj 2024

Aż 900 zł do wielu sklepów (w punktach Bezcenne Chwile) za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibank!

100 zł dla każdego dziecka [0-17] w Banku Pekao [+ 200 zł dla rodzica i 7% dla oszczędności]