w

100 zł dla każdego dziecka [0-17] w Banku Pekao [+ 200 zł dla rodzica i 7% dla oszczędności]

Konto dla dziecka Pekao premia 100 zł maj 2024

Bank Pekao SA ruszył z kolejną edycją promocji konta dla dziecka w wieku od 0 do 17 lat z premią na start. Tym razem nasze pociechy otrzymają po 100 zł przelewem na konto na prostych warunkach. Rodzice nie posiadający konta w Pekao SA otrzymają z kolei 200 zł na start.

To jeszcze nie wszystko, bowiem w Pekao SA znajdziemy świetne miejsce dla naszych oszczędności. Dorośli jak i dzieci mogą tutaj ulokować środki na koncie oszczędnościowym na 7% w skali roku na okres do 5 miesięcy (dorośli do 100 tys. zł, a dzieci do 5 tys. zł).

Konto dziecka z premią na start można otworzyć do 20 maja 2024 roku.

→ Prześwietlenie promocji konta rodzica z premią 200 zł w Pekao SA

100 zł za konto dziecka + 7% dla oszczędności

Bank Pekao SA ruszył z 34. edycją akcji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, w ramach której przekaże super łatwe 150 zł premii w gotówce przelewem na nowo otworzone konto dziecka i spełnienie prostej czynności.

Aby skorzystać z promocji, rodzic lub opiekun prawny dziecka musi posiadać lub otworzyć Konto Przekorzystne (teraz dodatkowo z premią 200 zł na start).

Dla kogo 100 zł za konto dziecka od Pekao SA?

Promocja przeznaczona jest dla niepełnoletnich dzieci posiadających polskie obywatelstwo, które od 1 stycznia 2021 r. do 3 kwietnia 2024 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Pekao. Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgody przez rodzica na przetwarzanie danych osobowych w celu wzięcia udziału w Promocji.

Tutaj ważna uwaga. Z promocji wykluczone są osoby, które skorzystały z poprzednich edycji akcji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”.

Jak odebrać 100 zł za konto dziecka?

 • Pierwszym krokiem jest posiadanie lub założenie w promocji 200 zł na start Konta Przekorzystnego przez rodzica
 • Dzieci w wieku poniżej 6 lat otrzymają 100 zł premii na konto za:
  • założenie przez rodzica/ów do dnia 20.05.2024 r. darmowego Konto Przekorzystnego dla młodych i opcjonalnie rachunku oszczędnościowego Mój Skarb na 7% w skali roku składając przy tym wymagane oświadczenia
  • zapewnienie na rachunku dziecka salda w wysokości min. 200 zł na dzień 30 czerwca 2024 roku
 • Dzieci od 6 do 12 lat włącznie otrzymają 100 zł premii za:
  • założenie przez rodziców do dnia 20.05.2024 r. darmowego Konta Przekorzystnego dla młodych, karty PeoPay KIDS do drobnych płatności oraz opcjonalnie rachunku oszczędnościowego Mój Skarb na 7% składając wymagane oświadczenia
  • zalogowanie się do aplikacji PeoPay KIDS przez dziecko do 30 czerwca 2024 roku
  • wykonanie min. 3 Transakcji bezgotówkowych kartą Mastercard PeoPay KIDS lub BLIKIEM w okresie od dnia przystąpienia do 30 czerwca 2024 r.
 • Dzieci od 13 lat otrzymają z kolei 100 zł premii w zamian za:
  • zawarcie umowy o Konto Przekorzystne dla młodych, kartę Mastercard Debit FX i aplikację PeoPay do dnia 20.05.2024 r. składając oświadczenia będące załącznikiem do regulaminu promocji
  • zalogowanie się do aplikacji PeoPay KIDS do 30 czerwca roku
  • wykonanie przez dziecko min. 3 Transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM w okresie od dnia przystąpienia do 30 czerwca 2024 roku

To wszystko!

Teraz można już tylko czekać na nagrody. Te zostaną przekazane przez bank na rachunek osobisty (Konto Przekorzystne dla Młodych) do 31 lipca 2024 roku. Do tego dnia nie możesz wypowiedzieć umowy o żaden z produktów.

Edukacja finansowa dzieci

Przy okazji skorzystania z promocji polecam spróbować nauczyć swoje dziecko oszczędzania dzięki trwającej 6 miesięcy promocji konta oszczędnościowego na 7% w skali roku.

Aplikacja mobilna PeoPay KIDS dla dzieci w wieku do 13 lat jest bardzo prosta w obsłudze i na pewno w tym pomoże.

Dodatkowo Bank Pekao SA przygotował cykl artykułów wyjaśniających w prosty sposób aspekty finansowe.

Edukacja finansowa dzieci z PeoPay KIDS

Rodzic/ce mają dostęp do panelu rodzica poprzez bankowość internetową Pekao24 oraz w aplikacji mobilnej PeoPay. Tam też można uaktywnić funkcje, które będą dostępne dla dziecka oraz mieć dostęp do finansów dziecka.

Konto Przekorzystne dla młodych

Konto Przekorzystne dla dzieci jest prowadzone całkowicie za 0 zł wraz z kartą, wszystkim bankomatami w Polsce oraz rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb (oprocentowanym na 7% gwarantowanym przez okres 183 dni od otwarcia do 5000 zł).

Konto Przekorzystne dla Młodych
Konto Przekorzystne dla Młodych to:

 • 100 zł premii na start
 • 7% do 5000 zł na koncie oszczędnościowym Mój Skarb przez okres 5 miesięcy
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową do konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • Aplikacja mobilna PeoPay KIDS
Dokumenty:

Regulamin promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja XXXV”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Bank Pekao SA ruszył z XII edycją promocji konta osobistego z premią 200 zł na start w gotówce. Dodatkowo da możliwość skorzystania z konta oszczędnościowego na 7% w skali roku do 100 tys. zł gwarantowanego na okres 5 miesięcy oraz założenia kont dla swoich dzieci z premią 100 zł na start. […]

trackback

[…] 200 zł premii na start + 100 zł premii dla każdego dziecka […]

Co myślisz?

200 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 7% dla oszczędności i 100 zł dla dzieci]

7% do 100 tys. zł + 200 zł premii na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA