w

650 zł premii z kontem BNP Paribas w akcji „Skocz w nowy Rok” [edit: +200 zł za rejestrację karty]

Konto BNP Paribas promocja z premią 450 zł styczeń 2024

BNP Paribas ruszył z akcją „Skocz w nowy Rok”, w której za założenie konta osobistego i spełnienie warunków przekaże nowym i powracającym klientom łatwe 450 zł premii, z czego aż 400 zł przelewem na konto oraz 50 zł do wykorzystania w sklepach Żabka.

Edit. Teraz dodatkowo za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile otrzymamy kolejne 200 zł w akcji „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas” wymienne na vouchery u wielu partnerów programu.

Konto Otwarte na Ciebie otwierane w promocji to 0 zł za prowadzenie rachunku, wybrane bankomaty oraz prowadzenie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj” po wykonaniu min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę (nawet na kilka złotych), co najmniej jedno logowanie w bankowości oraz posiadanie wyrażonych zgód marketingowych.

Promocja będzie trwała do 29.01.2024 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji (po tym okresie strona promocji przestanie działać).

→ Aktualna promocja: 530 zł premii gotówkowej za konto BNP Paribas

650 zł premii gotówkowej od BNP Paribas

BNP Paribas w nowej promocji „Skocz w nowy rok” przekaże nowym i powracającym klientom 450 zł premii za założenie konta osobistego.

Nagroda została podzielona na trzy części:

 • 50 zł w e-bonach do sklepów Żabka za zawarcie umowy i aktywację karty do 11.02.2024 r.
 • 200 zł przelewem na konto za aktywności wykonane w lutym 2024 r.
 • 200 zł w gotówce przelewem na konto za ponowne wykonanie tych samych aktywności w marcu 2024 r.
 • 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku w celu otrzymania pełnej premii 450 zł.

Dla kogo łatwe 450 zł w akcji „Skocz w nowy Rok” + 200 zł w programie Bezcenne Chwile?

Promocja „Powrót z wakacji” dostępna jest dla osób, które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas.

Okres karencji jest krótki jak na promocje bankowe i daje możliwość zyskania kolejnej premii dla dawnych klientów banku.

Jak przystąpić do akcji „Skocz w nowy rok”?

 • Zarejestruj swój udział na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 29 stycznia 2024 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
 • Z wygenerowanego na tej stronie linka złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie i 1 logowaniu) zaznaczając już tylko wymagane zgody
  • Samo konto założysz poprzez prosty wniosek online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier
 • Podpisz umowę o konto oraz nadaj kod PIN do karty nie później niż do 11.02.2024 r. – otrzymasz ją od kuriera. Jest to ważny krok, dlatego najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty

Teraz możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Jak odebrać 450 zł premii w akcji „Skocz w nowy rok” + 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile?

 • Nagroda specjalna: 200 zł w voucherach patrz prześwietlenie promocji „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”
 • Nagrodę I: 50 zł w e-bonach Żabki otrzymasz już za samo aktywowanie konta (tj. nadanie kodu PIN do karty do 11.02.2024 roku)
 • Nagrodę II: 200 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie trzech warunków w lutym 2024 roku:
  • Zapewnij wpływ na konto na łączoną kwotę min. 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
  • Wykonanie min. 1 przelewu Elixir z konta na rachunek w innym banku na dowolną kwotę (może to być przelew zwrotny na Twoje konto w innym banku)
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł (wyłączone są tutaj płatności quasi-cash, tj. doładowania portfeli elektronicznych, itp.)
 • Nagrodę III: 200 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania Nagrody II oraz ponowne spełnienie tych samych trzech warunków w marcu 2024 roku:
  • Zapewnienie wpływów na konto na łączoną kwotę min. 1000 zł
  • Wykonanie min. 1 przelewu z konta na rachunek innej osoby
  • Wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
Przykładowy harmonogram promocji dla konta otwartego w kwietniu 2023 roku:

Przekazanie nagród

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymasz za pomocą wiadomości przesłanej z adresu skoczwnowyrok@promocja.bnpparibas.pl na Twój adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym do 26 lutego 2024 r. wraz z e-kodami o wartości 50 zł do sklepów Żabka. Z kolei do 20 marca 2024 roku otrzymasz informację o otrzymaniu pierwszej nagrody pieniężnej.

Ważne! Do 26 marca 2024 r. za pomocą otrzymanego mailem linku, uzupełnij dane do przekazania nagrody.

Pierwsza nagroda trafi do Ciebie do 26 lutego 2024 r. (kody 50 zł do Żabki), druga nagroda zostanie przekazana do 30 marca 2024 r., natomiast nagroda III trafi do końca kwietnia 2024 roku.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać trzy pojęcia odpowiadające aktywnością, które należy wykonać w celu otrzymania nagrody.

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK

Wpływ – każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów pochodzących z własnych rachunków czy też pożyczek, kredytów w BNP Paribas (przelewy z własnego konta w innym banku są OK), wpłat gotówkowych

Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w których akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay,

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bez karty. Do konta zamówić możemy jedną z trzech kart debetowych. Polecam tutaj Kartę Otwartą na Dzisiaj, prowadzoną za 0 zł po wykonaniu min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę, 1 logowanie do bankowości oraz wyrażone zgody marketingowe
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Skocz w nowy Rok”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto Pekao premia 200 zł marzec 2024

7% do 100 tys. zł + 200 zł premii na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA

7% do 100 tys. zł i 6,5% do 250/300 tys. zł w VeloBank (+ 650 zł premii na start!)