w

690 zł premii z kontem BNP Paribas [440 zł w gotówce + 250 zł w bonach]

W BNP Paribas ruszyła nowa promocja konta osobistego i jednocześnie kumulacja promocji w ramach której zyskamy łącznie aż 690 zł premii: 490 zł z akcji „Projekt: Walentynki” + 200 zł w akcji „Punktuj na start” za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile.

Premia została podzielona w następujący sposób: 440 zł premii będzie wypłacone przelewem na konto, 50 zł w bonie Allegro oraz 200 zł na dowolne vouchery m.in. w Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD, Empik i wiele innych.

Konto Otwarte na Ciebie otwierane w promocji to 0 zł za prowadzenie rachunku, wybrane bankomaty oraz prowadzenie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj” po wykonaniu min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę (nawet na kilka złotych), co najmniej jedno logowanie w bankowości oraz posiadanie wyrażonych zgód marketingowych.

Aktualna promocja:

→ Odbierz 530 zł premii za konto BNP Paribas

690 zł od BNP Paribas: 440 zł premii gotówkowej + 250 zł w bonach

BNP Paribas w nowej promocji „Projekt: Walentynki” oraz „Punktuj na start” przekaże nowym i powracającym klientom 450 zł premii gotówkowej + 240 zł w bonach za założenie konta osobistego.

Nagroda 690 zł została podzielona na cztery części:

 • 50 zł w bonie Allegro oraz 40 zł przelewem na konto za zawarcie umowy i aktywację karty do dnia 29.02.2024 r.
 • 200 zł w bonach programu Mastercard Bezcenne Chwile za płatności kartą
 • 200 zł przelewem na konto za aktywności wykonane w marcu 2024 r.
 • 200 zł w gotówce przelewem na konto za ponowne wykonanie tych samych aktywności w kwietniu 2024 r.

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku w celu otrzymania pełnej premii 690 zł.

Promocja będzie trwała do 14.02.2024 roku lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji (po tym okresie strona promocji przestanie działać).

Dla kogo łatwe 690 zł w akcji „Projekt: Walentynki” oraz „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”?

Akcja „Projekt: Walentynki” dostępna jest dla osób, które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas. Okres karencji jest więc ponownie bardzo krótki jak na promocje bankowe i daje możliwość zyskania kolejnej premii dla dawnych klientów banku.

Z kolei z promocji 200 zł na start w programie Mastercard Bezcenne Chwile skorzystać mogą osoby, które wcześniej nie rejestrowały karty BNP Paribas w tym programie.

Jak przystąpić do akcji „Projekt: Walentynki” i „Punktuj na start”?

 • Zarejestruj swój udział na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 14 lutego 2024 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
 • Również do 14.02.2024 r. z wygenerowanego na tej stronie linka złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie i 1 logowaniu) zaznaczając już tylko wymagane zgody
  • Samo konto założysz poprzez prosty wniosek online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier
 • Do 29.02.2024 r. podpisz umowę o konto oraz nadaj kod PIN do karty – otrzymasz ją od kuriera. Jest to ważny krok, dlatego najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty
 • Po otrzymaniu karty zarejestruj ją też w programie Mastercard Bezcenne Chwile, aby otrzymać 200 zł w promocji dodatkowej

Teraz możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Jak odebrać 690 zł premii w akcji „Projekt Walentynki” i „Punktuj na start”?

 • Nagrodę I: 90 zł (50 zł w eKodzie Allegro + 40 zł przelewem na konto) otrzymasz już za samo aktywowanie konta (tj. nadanie kodu PIN do karty do 29.02.2024 roku)
 • Nagrodę II: 200 zł przelewem na konto otrzymasz za spełnienie trzech warunków w marcu 2024 roku:
  • Otrzymanie wpływu/ów na konto na łączoną kwotę min. 1100 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
  • Wykonanie zwykłego przelewu z konta na kwotę min. 500 zł (może to być przelew na Twoje konto w innym banku)
  • Wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 500 zł (wyłączone są tutaj płatności quasi-cash, tj. doładowania portfeli elektronicznych, itp.)
 • Nagrodę specjalną: 200 zł w programie Bezcenne Chwile otrzymasz w zamian za wykonanie min 4 transakcji bezgotówkowych kartą Mastercard na łączną kwotę min. 1000 zł w terminie 30 dni od uruchomienia rachunku w programie Bezcenne Chwile (który zostanie otwarty w terminie maksymalnie do 14 dni roboczych od daty zawarcia umowy pomiędzy Uczestnikiem a Mastercard), (sprawdź warunki i wykluczenia w prześwietleniu tej promocji)
 • Nagrodę III: 200 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania Nagrody II oraz ponowne spełnienie tych samych trzech warunków w kwietniu 2024 roku:
  • Zapewnienie wpływu/ów na konto na łączoną kwotę min. 1100 zł
  • Wykonanie min. 1 przelewu z konta na kwotę min. 500 zł
  • Wykonanie min. 3 płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 500 zł
Przekazanie nagród

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymasz za pomocą wiadomości przesłanej z adresu projektwalentynki@promocja.bnpparibas.pl na Twój adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym do 20 marca 2024 r. wraz z eKodem o wartości 50 zł do Allegro oraz informacją o uzupełnieniu numeru konta do przelewu nagrody pieniężnej.

Ważne! Do 26 marca 2024 r. za pomocą otrzymanego mailem linku, uzupełnij dane do przekazania nagrody.

Nagroda I trafi do Ciebie do 30 marca 2024 r., nagroda II do 26 kwietnia 2024 r., natomiast nagroda III trafi do końca 27 maja 2024 roku.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać trzy pojęcia odpowiadające aktywnością, które należy wykonać w celu otrzymania nagrody.

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK

Wpływ – każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów pochodzących z własnych rachunków czy też pożyczek, kredytów w BNP Paribas (przelewy z własnego konta w innym banku są OK), wpłat gotówkowych

Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w których akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay,

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bez karty. Do konta zamówić możemy jedną z trzech kart debetowych. Polecam tutaj Kartę Otwartą na Dzisiaj, prowadzoną za 0 zł po wykonaniu min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę, 1 logowanie do bankowości oraz wyrażone zgody marketingowe
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Projekt: Walentynki”

Regulamin promocji “Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Paribas oprócz świetnej promocji konta osobistego z kartą Mastercard z łączną premią 690 zł, prowadzi też akcję karty kredytowej z premią 300 zł do sklepów Biedronka oraz brakiem opłaty […]

Co myślisz?

300 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas za 0 zł przez rok [+ 650 zł premii za konto osobiste]

VeloKonto VeloBank premia kod polecający marzec 2024

Ponownie 650 zł premii za VeloKonto w VeloBank [+ 7% dla oszczędności dla chętnych]