w

HIT! Rekordowe 750 zł bonusu za konto BNP Paribas w akcji „Złote szaleństwo”!

BNP Paribas kolejny raz nas zaskoczył! Właśnie ruszyła rekordowa akcja podstawowa z premią 550 zł za otwarcie konta osobistego, którą można połączyć z akcją programu Mastercard Bezcenne Chwile z nagrodą 200 zł. Łącznie daje nam to aż 750 zł premii!

W przypadku tych rekordowych promocji warto się spieszyć, bowiem poprzednie akcje kończyły się przed czasem. Aktualna promocja potrwa do 26 listopada 2023 r. lub co bardziej prawdopodobne do wyczerpania puli 2000 rejestracji.

Po tym czasie strona przestanie działać i nie będzie możliwości wypełnienia wniosku.

Promocja została zakończona przed czasem.

Aktualna promocja:

600 zł GIGA PREMII za konto BNP Paribas tylko do 24.04.2024 r.

Rekordowe 750 zł w gotówce za konto BNP Paribas

W ramach promocji „Złote szaleństwo” oraz „Mobilni zyskują z BNP Paribas” otrzymamy aż 510 zł premii gotówkowej oraz 240 zł w voucherach w zamian za otwarcie konta osobistego BNP Paribas i spełnienie kilku niewygórowanych warunków.

 • 510 zł przelewem na konto
 • 240 zł w voucherach (40 zł na Allegro i 200 zł w Mastercard Bezcenne Chwile)
Kto może otrzymać 550 zł w akcji „Złote szaleństwo” oraz 200 zł w akcji „Mobilni zyskują z BNP Paribas”?

Akcja „Złote szaleństwo” to rekordowa nagroda w wysokości 550 zł, która zostanie przekazana dla osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy. Jeśli więc nie posiadasz konta w tym banku od listopada 2022 roku, to możesz złożyć wniosek w promocji i zyskać łatwą premię na start.

Posiadanie innych produktów banku, takich jak karta kredytowa, kredyt, pożyczka, lokata, itd. nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

Dodatkowe 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile może otrzymać osoba, która przed 9.10.2023 r. nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile dla karty wydanej przez BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji „Złote szaleństwo”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając krótki formularz i zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia (strona będzie działała do momentu wyczerpania puli 2000 wniosków lub do 26.11.2023 r.)
 • Następnie klikając w wygenerowany dla Ciebie link promocyjny na tej samej stronie, nie później niż do 26.11.2023 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową zaznaczając już tylko wymagane zgody i podpisz umowę
  • Polecam wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, prowadzonej za 0 zł po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę, 1 logowanie do bankowości miesięcznie i wyrażeniu zgód marketingowych
  • Konto najlepiej założyć tradycyjnie wypełniając wniosek online, a następnie potwierdzając go po pośrednictwem kuriera (który przywiezie od razu kartę debetową)
 • Nie później niż do 10.12.2023 r. aktywuj konto nadając kod PIN do karty

Po spełnieniu powyższych prostych kroków przejdź do prostych kroków, za które otrzymasz kolejne nagrody o łącznej wartości 550 zł + 200 zł w Bezcennych Chwilach wymienne na vouchery do wielu sklepów.

Za co otrzymam 550 zł w akcji „Złote szaleństwo” + 200 zł w „Mobilni zyskują z BNP Paribas”?

 • I nagrodę, 100 zł (40 zł na Allegro + 60 zł przelewem na konto) otrzymasz za otwarcie konta, nadanie kodu PIN do karty do 10.12.2023 r.
 • II nagrodę, 450 zł podzielone na trzy nagrody po 150 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunku do otrzymania poprzedniej nagrody oraz dwóch warunków w każdym z miesięcy (grudzień 2023 r., styczeń 2024 r. oraz luty 2024 r):
  • zapewnienie wpływów na łączną kwotę 1000 zł (może to być zwykły przelew z Twojego konta w innym banku)
  • wykonanie min. 4 płatności kartą na dowolną kwotę
 • Nagrodę specjalną: 200 zł (16.000 pkt) w programie Bezcenne Chwile otrzymasz za:
  • Rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile (na 7 dni przed końcem promocji na stronie pojawi się stosowna informacja)
  • W terminie 30 dni od rejestracji w programie pięć razy zapłać telefonem lub zegarkiem za zakupy na łączną kwotę min. 500 zł

To wszystko! Teraz wystarczy odebrać nagrodę od Organizatora promocji.

Odbiór i przekazanie nagród

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody – 100 zł (40 zł na Allegro + 60 zł w gotówce) otrzymasz do 22 grudnia 2023 roku wiadomością mailową z adresu z zloteszalenstwo@promocja.bnpparibas.pl wraz z instrukcją odbioru nagrody.

Aby odebrać wszystkie nagrody, wystarczy do 26 grudnia 2023 roku zalogować się za pomocą otrzymanych danych i uzupełnić numer konta założonego w promocji (bez spacji). Jeśli zapomnisz o tym kroku, to będzie można te uzupełnić dane w późniejszym czasie otrzymując jednak nagrodę w późniejszym czasie.

Nagrody zostaną przekazane kolejno do:

 • 100 zł za otwarcie konta i wpływ wynagrodzenia w listopadzie otrzymasz do końca grudnia 2023 r.
 • Punkty programu Bezcenne Chwile (16.000 wymienne na vouchery o wartości 200 zł) zostaną przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia warunków i zachowają ważność przez okres 6 miesięcy od momentu zasilenia rachunku punktowego w programie
 • 150 zł zł przelewem na konto za warunki aktywności w grudniu 2023 r. otrzymasz do końca stycznia 2024 r.
 • 150 zł premii pieniężnej za ponowne spełnienie warunków aktywności w styczniu 2024 t. otrzymasz do końca lutego 2024 roku
 • 150 zł premii pieniężnej za spełnienie warunków w lutym 2024 r. otrzymasz do końca marca 2024 roku

Jak widzisz, zasady promocji są niesamowicie proste. Jest to jedna z najłatwiejszych promocji BNP Paribas jakie kiedykolwiek miały miejsce.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Karta Otwarta na Dzisiaj BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.

Do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych (kartę Otwartą na Dzisiaj, Otwartą na eŚwiat oraz Otwartą na Świat). Polecam kartę Otwartą na Dzisiaj, która będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę miesięcznie, min. jedno logowanie miesięcznie w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej oraz posiadaniu wyrażonych zgód marketingowych do końca 2023 roku.

Pozostaje dwie karty wiążą się już z opłatą, jednak w zamian dają dodatkowe korzyści takie jak nielimitowane wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą, darmowe ubezpieczenie czy kosztów przewalutowania transakcji.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł bezwarunkowo za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 transakcji miesięcznie na dowolną kwotę, logowanie w bankowości oraz zgody marketingowe
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
 • 0 zł za pierwszą wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
Dokumenty:

Regulamin promocji „Złote szaleństwo”

Regulamin promocji „Mobilni zyskują z BNP Paribas”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

750 zł premii za VeloKonto w VeloBank [+ 7% dla oszczędności dla chętnych]

HIT! Aż 650 zł premii za konto w Santander Bank Polska [+ 150 zł dla dzieci i do 300 zł zwrotu za rachunki!]