w

750 zł premii za VeloKonto w VeloBank [+ 7% dla oszczędności dla chętnych]

VeloKonto VeloBank premia 750 zł na start

Dzięki kumulacji aż trzech promocji w VeloBanku nowi klienci zyskają do 750 zł premii, z czego 600 zł w postaci 10% moneyback za zakupy, 50 zł z polecenia oraz 100 zł za rejestrację karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile i wydanie 100 zł w okresie 30 dni.

Jest to kolejna promocja VeloKonta w VeloBank, z której sam z żoną skorzystałem i polecam ją wszystkim osobom spełniającym jej warunki oraz osobom, które po prostu chcą ulokować swoje oszczędności na najwyższy procent, na 7% w skali roku do 300 tys. zł.

→ Aktualna promocja: VeloKonto w VeloBank z premią 650 zł i 7% dla oszczędności

750 zł premii za VeloKonto w VeloBank (600 zł zwrotu + 50 zł z polecenia + 100 zł w Bezcennych Chwilach)

VeloBank bez żadnych zmian przedłużył promocję z niesamowicie wysokim zwrotem 600 zł (w postaci 10% moneyback od płatności kartą / BLIKIEM) przez okres 180 dni od otwarcia konta. Żadne inne polskie konto bankowe nie pozwoli nam zarobić tak dużo w tak prosty sposób.

Co miesiąc zyskamy do 100 zł zwrotu za płatności na łączną kwotę min. 1000 zł lub proporcjonalnie niższą kwotę przy niższych wydatkach. Z kolei jeśli nie uda Ci się wydać takiej kwoty, to możesz się wspomóc darmowym doładowaniem konta Revolut kartą VeloBank (z kolei za jego założenie można zyskać super łatwe 100-150 zł premii).

Dodatkowo podając kod polecający w ramach programu poleceń „Doceniam Velo – polecam Velo – edycja 3/2023” otrzymamy kolejne 50 zł premii, co pozwoli Tobie zyskać łącznie 650 zł premii.

Promocja konta ze zwrotem do 600 zł (10% moneyback) oraz programu poleceń z premią 50 zł na start będą trwały do 30.11.2023 roku.

Dla kogo 650 zł premii za VeloKonto w VeloBank?

Promocja ze zwrotem 600 zł za zakupy i 50 zł w programie poleceń dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w VeloBanku od 31.12.2022 r. Tym samym okres karencji jest naprawdę krótki!

Jak otrzymać 750 zł premii za VeloKonto w VeloBank?

 • Wypełnij wniosek online o VeloKonto z VeloSkarbonką i kartą debetową (automatycznie jest zakładana) wyrażając zgody na:
  • użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego
  • otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną
  • możliwość prowadzenia marketingu
 • Aby otrzymać dodatkowe 50 zł premii w programie poleceń podaj we wniosku o konto kod polecający otrzymany od znajomego lub nasz pewny kod RZ1G2B (ważny do 31.05.2024 r.)
Kod polecający VeloBank - kwiecień 2024
 • Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile poprzez formularz online
 • Nagrodę w Bezcennych Chwilach: 100 zł wymienne na vouchery otrzymasz za wykonanie transakcji na łączną kwotę min. 100 zł w terminie 30 dni kalendarzowych od uruchomienia konta Bezcenne Chwile przez Mastercard (pierwsza karta) lub rejestracji kolejnej karty (jeśli już wcześniej miałeś/aś dostęp do programu)
 • Nagrodę w programie poleceń: 50 zł w gotówce otrzymasz z kolei za zapewnienie pojedynczego wpływu na kwotę min. 2000 zł w trzech kolejnych pełnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta
  • Dla konta otwartego w listopadzie, wpływ należy zapewnić w grudniu 2023 r., w styczniu oraz w lutym 2024 roku
 • Nagroda II: 600 zł w postaci 10% moneyback otrzymasz z kolei za płatności kartą i/lub BLIKIEM za codzienne zakupy (pełny zwrot 100 zł miesięcznie otrzymasz wydając łącznie kwotę min. 1000 zł) przez 6 miesięcy od otwarcia konta
  • W każdym 30-dniowym okresie możesz otrzymać 100 zł zwrotu (w postaci 10% moneybacku). Od banku otrzymasz informację o tych okresach, a sam zwrot będzie trafiał na konto VeloSkarbonki zaraz po zaksięgowaniu każdej transakcji
  • Każdy ze zwrotów 10% zostanie przekazany na konto oszczędnościowe VeloSkarbonka w ciągu 2 dni od momentu zaksięgowania danej płatności

To wszystko! Jak widzisz warunki promocji są naprawdę bardzo proste.

Pamiętaj, aby w okresie promocji utrzymać zgody marketingowe aż do dnia przekazania wszystkich nagród. Po ich otrzymaniu możesz je wycofać.

Przykłady – okresy przyznawania nagród:

VeloBank przykład harmonogram promocji
VeloKonto w VeloBank – podstawowe informacje

VeloKonto jest nowym rachunkiem podstawowych w VeloBank prowadzonym bez opłat za wraz z kartą debetową i wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce bez limitów po spełnieniu jednego prostego warunku: wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie na dowolną kwotę, a za ich wykonywanie będziesz wynagradzany/a wysokim zwrotem w wysokości 10%.

Dokładne prześwietlenie rachunku znajdziesz we wpisie: VeloKonto w VeloBank – prześwietlenie rachunku.

Jeśli zaś chodzi o możliwość ulokowania oszczędności, to możemy je ulokować na 7% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, skąd można je wypłacić w dowolnej chwili bez utraty odsetek.

VeloKonto to:

 • do 750 zł premii na start
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (do 26 roku życia lub po wykonaniu min. 5 płatności miesięcznie
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów Planet Cash
 • 0 zł za wypłatę z pozostałych bankomatów po wykonaniu min. 5 płatności kartą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty BLIKIEM
 • 0 zł za wpłatomaty przy oddziałach banku
  • lub 0,8% / min. 1 zł w pozostałych wpłatomatach
 • 0 zł za polecenia zapłaty i zlecenia stałego o jednolitej kwocie
 • 7% do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym na okres 3 miesięcy
Dokumenty:

Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 2/2023”

Regulamin programu poleceń VeloBank – edycja 3/2023

Regulamin promocji „Chwile bardziej Velo”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł (8500 punktów) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart VeloBank [+650 zł na start]

HIT! Rekordowe 750 zł bonusu za konto BNP Paribas w akcji „Złote szaleństwo”!