w

Revolut: 150 zł premii do podziału w programie poleceń [korzystna wymiana walut / wypłata gotówki za granicą]

Program poleceń Revolut premia 150 zł lipiec 2023

Revolut nadal promuje swoje usługi wśród obecnych klientów zachęcająch ich do polecania swoich znajomych. W zamian za polecenie przekaże super łatwe 150 zł premii do podziału za otwarcie konta z polecenia i wykonanie 3 płatności kartą (fizyczną lub wirtualną) na min. 15 zł każda.

Revolut to świetna usługa dla podróżujących, dzięki świetnym kursom walut oraz darmowymi wypłatami gotówki za granicą jak również doładowaniami konta za pomocą kart debetowych, kart kredytowych lub przelewów.

Korzystnie z Revolut w planie Standard jest całkowicie bezpłatne i umożliwia ono darmową wypłatę gotówki do 800 zł miesięcznie lub równowartości tej kwoty za granicą po korzystnych kursach.

Zobacz też najlepsze promocje:

Program poleceń Revolut: 150 zł premii do podziału

W aktualnej promocji programu poleceń Revolut można zyskać 150 zł łatwej premii do podziału pomiędzy polecającego i poleconego. Warunki program poleceń mogą się różnić między użytkownikami. Osobiście posiadam właśnie takie warunki aż do 1 sierpnia 2023 roku.

Konto można polecić tylko całkowicie nowym klientom Revolut. Dawni klienci Revolut są wykluczeni z programu poleceń.

Dodatkowo wymagane jest rozpoczęcie wnioskowania o otwarcie konta poprzez dedykowany promocyjny link (jeśli chcesz założyć konto z polecenia to napisz do mnie).

Jak odebrać 150 zł premii od Revolut?

 • Do 1 sierpnia 2023 roku utwórz konto Revolut za pośrednictwem linka polecającego i dokonaj pozytywnej weryfikacji tożsamości
  • Czytelnicy bloga JakOszczedzic.pl mogą otrzymać wysoką premię na start po założeniu konta z otrzymanego przeze mnie linku pisząc do mnie wiadomość na Facebooku, poprzez formularz kontaktowy lub maila jakoszczedzic.pl[et]gmail.com
 • Zasil konto Revolut kwotą min. 50 zł (tak, aby wystarczyło Ci na wykonanie min. trzech płatności po min. 15 zł każda)
  • konto doładujesz natychmiastowo przy użyciu dowolnej karty bankowe (z wyłączeniem kart Citibanku, który pobiera prowizję) lub za pomocą przelewu z konta bankowego / BLIKA
 • Zamów kartę fizyczną Revolut (tutaj może wystąpić jednorazowa opłata za wysyłkę karty. Po odnowieniu karty wysyłane są już za darmo – jest to jedyny, jednorazowy koszt jaki poniesiesz za używanie konta Revolut)
 • Wykonaj min. 3 płatności kartą fizyczną lub wirtualną Revolut na kwotę min. 15 zł każda (obie karty możesz używać od razu dodając je do Google Pay / Apple Pay)
  • Muszą to być rzeczywiste zakupy z wyłączeniem gier losowych, przelewów, gier hazardowych, kart podarunkowych, itp.). Najłatwiej będzie zrobić zakupy spożywcze podzielone na trzy części

To już wszystko!

Nagroda w wysokości 150 zł zostanie przekazana niemal natychmiast po spełnieniu w/w warunków polecającemu, który powinien się nią sprawiedliwie podzielić z osobą zakładającą konto.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana otwarciem konta Revolut z premią na start to napisz do mnie: poprzez Facebooka, poprzez formularz kontaktowy lub maila jakoszczedzic.pl[et]gmail.com

Revolut: zalety i opłaty

karta fizyczna Revolut Visa

Z usług Revolut korzystam już od stycznia 2018 roku. Początkowo była to prosta aplikacja oferująca bezspreadowe płatności kartą wielowalutową wraz z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów w Polsce i za granicą oraz bezpłatnymi zasileniami kartami debetowymi i kredytowymi.

Obecnie Revolut stał się pełnoprawnym bankiem, a jego aplikacja jest prawdziwy kombajn oferujący wiele usług dodatkowych, w tym lokaty, karty kredytowe, ubezpieczenia, akcje zagraniczne i kryptowaluty.

Osobiście nadal korzystam z usług Revolut tak jak na początku, tj. używam go do wymiany walut, przetrzymywania walut m.in. na zagraniczne zakupy i wyjazdy, do darmowych przelewów międzynarodowych oraz zasileń kartami, dzięki czemu zapewnione mam darmowe prowadzenie kont bankowych otwieranych w opisywanych na blogu promocjach.

Revolut jest również niezwykle pomocny przy korzystaniu z promocji bankowych, dzięki temu, że umożliwia on doładowanie konta za pomocą kart debetowych, kart kredytowych, BLIK’a oraz Google Pay / Apple Pay. Nie wszędzie to działa z uwagi na wyłączenia w regulaminach poszczególnych promocji, niemniej bardzo często jest pomocny w uzyskaniu wymaganych obrotów kartami.

Revolut to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty wirtualnej i fizycznej
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł (max. 5 wypłat miesięcznie)
 • 0 zł za prowadzenie nawet kilkudziesięciu kont walutowych
 • 0 zł za przelewy międzynarodowe
 • 0 zł za przelewy na polskie konta
 • korzystne kursy walutowe
 • płatności Google Pay / Apple Pay
 • dodatkowe usługi (ubezpieczenia, karty kredytowe, lokaty, inwestycje)


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
10 miesięcy temu

REVOLUT 
Otrzymujesz najlepsze kursy wymiany walut, konta bankowego, karty kredytowej, portfela inwestycyjnego i nie tylko. (tak, sam też to napisałem)

gość
gość
9 miesięcy temu

witam. mam pytanie czy w revoult są jakieś opłaty, prowizje itp od płatności bezgotówkowych w zł na terenie Polski? i czy są jakieś limity kwotowe, miesięczne itp dotyczące takich płatności?

Marcin
Marcin
9 miesięcy temu
Reply to  gość

Revolut mam od samego początku i przez te jakieś 5 lat ?! nie zapłaciłem ani grosza opłaty. Teraz zdaje się jedyną opłatą w planie standard jest opłata za pierwszą wysyłkę karty.

gość
gość
9 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Dziękuję, ale nie wiem czy dobrze rozumiem- czy płatności bezgótowkowe bez prowizji są tylko do 800 zł miesięcznie czy bez 'górnego’ limitu?
i przy okazji jeszcze pytanie czy jest opcja otrzymanie przelewu blik na telefon na konto w revoult?
Z góry dziękuję za inf.

Co myślisz?

300 zł lub 250 zł a start za konto w ING Banku Śląskim [+ 100 zł za płatności Visa Mobile i do 7,9% dla oszczędzających]

Ranking kont oszczędnościowych

Ranking kont oszczędnościowych – lipiec 2023 r.