w ,

7% w skali roku do 400 tys. zł: Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim [+ 250 zł na start]

Otwarte Konto Oszczędnościowe 7 procent w ING czerwiec 2023

ING Bank Śląski kolejny raz przedłużył promocję Otwartego Konta Oszczędnościowego na 7% w skali roku dla środków do 200 tys. zł dla obecnych klientów lub do 400 tys. zł dla nowych klientów banku. Nowa edycja promocji potrwa do 18 lipca 2023 roku, a samo oprocentowanie promocyjne będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od wpłaty środków

Nowi klienci banku mogą dodatkowo zyskać 250 zł premii na start za otwarcie konta osobistego Direct lub 300 zł za Konto Mobi (do 26. roku życia), które i tak jest wymagane do skorzystania z promocyjnego oprocentowania 7% w skali roku na Otwartym Koncie Oszczędnościowym.

Aktualna edycja promocji konta oszczędnościowego będzie trwała do 18 lipca 2023 roku.

→ Prześwietlenie promocji Konta z premią 250 zł lub 300 zł w ING Banku Śląskim

7% w skali roku: Otwarte Konto Oszczędnościowe

Jak już wspomniałem na wstępie, ING Bank Śląski ma w ofercie dwie promocje konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 7% w skali roku. Pierwsza z nich dostępna jest dla nowych klientów, a druga dla klientów nie wykazujących aktywności na rachunkach oszczędnościowych.

I PROMOCJA: Otwarte Konto Oszczędnościowe w akcji „Bonus na start” jest propozycją dla nowych lub nieaktywnych klientów, którzy otrzymają 7% w skali roku do kwoty 200 tys. zł na okres 3 miesięcy.

II PROMOCJA: Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7% w skali roku do 200 tys. zł dla nowych środków na okres 3 miesięcy dla wszystkich klientów ING Banku Śląskiego, zarówno tych nowych jak i obecnych.

Zobacz TOP 3 promocji bankowych:

Rekordowe 900 zł za założenie karty kredytowej Citibank i krótki okres karencji!

650 zł zwrotu do VeloKonta w VeloBank + 8% dla oszczędności

400 zł za bezwarunkowo darmowe CitiKonto w Citibank

I Otwarte Konto Oszczędnościowe „Bonus na start” na 7%

Zacznę od propozycji ING Banku Śląskiego dla nowych lub obecnych nieaktywnych klientów, czyli ofercie Otwartego Konta Oszczędnościowego w ofercie „Bonus na start”:

 • nowi klienci, którzy w czasie trwania Oferty, tj. do 18.07.2023 r. zawrą pierwszą umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i od 27.06.2023 roku nie są i nie były posiadaczami OKO lub
 • obecnych klientów, którzy do 18.07.2023 r. zawrą kolejną umowę o OKO oraz od 27.06.2022 roku do dnia otwarcia nowego rachunku OKO nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty z OKO i miały średnie saldo nie większe niż 10 zł od 27.06.2022 r.

7% w skali roku dla środków do salda w wysokości 300 tys. zł. będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od założenia konta. Co miesiąc ING wypłaci standardowe odsetki w wysokości 1,5% w skali roku na OKO, natomiast bonusowe odsetki w wysokości 5,5% przekaże po zakończeniu promocji, tj. po 3 miesiącach od założenia konta oszczędnościowego.

W promocji „Bonus na start” może wziąć udział tylko jedno Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Uwaga! Po jej zakończeniu OKO będzie oprocentowane na standardowe 1,5% w skali roku.

II Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7%

Promocja „Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus” na 7% w skali roku dostępna jest z kolei dla wszystkich klientów ING Banku Śląskiego którzy otworzą taki rachunek do 18 lipca 2023 roku.

Umowa o OKO Bonus jest zawierana na czas określony 3 miesięcy i przez ten okres możemy dopłacać środki na konto oszczędnościowe. Po upływie tego okresu środki zostaną automatycznie przelane na wskazane konto (najpewniej na ROR w ING), a konto oszczędnościowe OKO Bonus zostanie zamknięte.

Oprocentowanie 7% w skali roku zostanie przyznane dla nowych środków, tj. takich będących nadwyżką ponad saldo początkowe obliczone na koniec 18 maja 2023 r.

Warunki naliczenia promocyjnego oprocentowania na OKO Bonus to:

 • zgromadzenie na OKO Bonus nowych środków względem salda na 18.05.2023 r.
 • posiadanie OKO Bonus przez okres 3 miesięcy
 • posiadanie wyższego salda końcowego niż saldo początkowe

Odsetki promocyjne zostaną naliczone po zakończeniu trwania umowy o OKO Bonus, tj. po 3 miesiącach. Możliwe jest posiadanie tylko jednego rachunku OKO Bonus.

250 zł w gotówce za założenie konta ING

Jeśli nie posiadasz konta osobistego w ING od 1.01.2022 roku to możesz dodatkowo zyskać 250 zł premii na start w promocji Kont Direct i/lub Mobi.

Osoby do 26 lat otrzymają premię już za samo wykonanie 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK-iem oraz założenie celu oszczędnościowego na koncie oszczędnościowym i odłożenie na nim min. 100 zł.

Osoby starsze otrzymają nagrodę po wykonaniu płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do 30 czerwca 2023 roku.

Zapraszam do osobnego wpisu, gdzie znajdziesz prześwietlenie krok po kroku promocji 250 zł za konto osobiste ING.

Konto Direct: krótkie prześwietlenie

Konto Direct jest podstawowym rachunkiem bankowym w ING Banku Śląskim, które będzie prowadzone za 0 zł bez karty debetowej.

Karta debetowa będzie z kolei prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym trwającym od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca.

Konto Direct ING to:

 • 250 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 7% do 200 tys. zł lub 400 tys. zł na OKO i OKO Bonus
Dokumenty:

Regulamin promocji „OKO Bonus na 7%”

Regulamin promocji „OKO Bonus 7% na start”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł (8000 punktów) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart Citibank

VeloKonto VeloBank premia lipiec 2023

650 zł premii za założenie VeloKonta w VeloBank + 8% dla oszczędności!