w

400 zł na start za Konto Millennium 360° [+ opcjonalnie 7,5% dla oszczędności]

Konto Millennium 360 z premią 400 zł - czerwiec 2023

Bank Millennium ruszył z „Wakacyjną promocją” Konta Millennium 360° z premią w wysokości 400 zł na start możliwości ulokowania swoich oszczędności na 7% do 200 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Konta Millennium 360° to 0 zł za prowadzenie rachunku, karty debetowej i bankomatów po spełnieniu prostego warunku wykonania 5 płatności kartą miesięcznie.

Do promocji przystąpić można do 31 lipca 2023 r.

→ Odbierz łatwe 400 zł za konto Millennium 360°

400 zł na start za konto Millennium 360°

„400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°” to niezmiennie wysoka premia gotówkowa jaką bank przekażę nam za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków (wpływ + płatności kartą za codzienne zakupy).

Zakładając Konto Millennium 360° nic nie ryzykujesz, bowiem jest ono prowadzone za 0 zł po spełnieniu prostego warunku aktywności – wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie. Więcej informacji na temat rachunku znajdziesz na koniec wpisu.

Zobacz też:

650 zł łatwej premii za VeloKonto w VeloBank + 8% dla oszczędzających

Dla kogo 400 zł za konto Millennium 360°?

Uczestnikiem akcji „Wakacyjnej promocji z premią 400 zł” zostać może osoba, która od 1 stycznia 2020 roku nie posiadała żadnego rachunku w Banku Millennium i aktualnie nie jest w trakcie wnioskowania o taki rachunek. Tym samym warunki pozostały bez zmian.

Jak otrzymać 400 zł za konto Millennium 360° + 100 zł za każde konto dziecka?

 • Złóż promocyjny wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową nie później niż do 31.07.2023 roku
  • Zaakceptuj przy tym regulamin promocji oraz wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne, przez telefon oraz dotyczące produktów i usług firm współpracujących z bankiem oraz zgody na usługę „Zwroty za zakupy” (możesz je wycofać po otrzymaniu wszystkich premii)
 • Podpisz umowę o konto również do 31 lipca 2023 r. Najszybszą metodą jest tutaj wykonanie przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku
 • W przypadku założenia konta na selfie należy dodatkowo złożyć wzór podpisu w placówce banku do:
  • końca października 2023 r. dla konta założonego w czerwcu 2023
  • końca listopada 2023 r. dla konta założonego w lipcu 2023
 • Pierwsze 100 zł nagrody w gotówce otrzymasz za spełnienie trzech warunków:
  • zasilenie nowo założonego konta kwotą min. 1000 zł w ciągu 14 dni od jego założenia
  • pobranie, aktywację aplikacji mobilnej Banku Millennium oraz zalogowanie się w niej nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • wykonanie co najmniej 5 płatności na łączną kwotę min. 360 zł kartą lub BLIKIEM również do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta
 • Kolejne 300 zł premii w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody oraz za spełnienie trzech warunków aktywności w trzech kolejnych miesiącach (w drugim, trzecim i czwartym miesiącu po miesiącu otwarcia konta):
  • zalogowanie się w aplikacji mobilnej przynajmniej 1 raz
  • zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (może to być kilka mniejszych wpływów z własnego konta w innym banku, a pieniądze mogą zostać wypłacone zaraz po wpływie)
  • wykonanie co najmniej 5 płatności kartą debetową lub BLIKIEM na łączną kwotę 360 zł miesięcznie
Przykład:

Harmonogram promocji dla kont otwartych w czerwcu oraz w lipcu przedstawia poniższa grafika:

Millennium harmonogram promocji czerwiec lipiec 2023

Na przykład dla konta otwartego w czerwcu 2023 r. warunki do otrzymania pierwszej premii 100 zł spełniamy do końca lipca 2023 r. i pierwszą nagrodę otrzymasz w sierpniu 2023 r.

Z kolei warunki do otrzymania drugiej nagrody – 300 zł w gotówce spełniamy w sierpniu, we wrześniu oraz w październiku 2023 roku, a nagrodę otrzymujemy do końca listopada 2023 r.

Po otrzymaniu nagrody możesz wycofać wymagane zgody.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Płatności wykonane w promocji nie mogą być zapłatą za usługi hazardowe, transakcjami zwróconymi oraz transakcjami niebędącymi zapłatą za towary i usługi, czyli np. doładowaniami portfeli elektronicznych (np. SkyCash, Revolut, itp.).

Prześwietlenie Konta Millennium 360°

Konto Millennium 360° to 0 zł za: prowadzenie rachunku, przelewy, wpłaty we wpłatomatach Millennium, zlecenia stałe i polecenia zapłaty).

Natomiast karta debetowa i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą otrzymamy za 0 zł po wykonaniu min. 5 płatności miesięcznie (kartą lub BLIKIEM). W miesiącu otwarcia konta nie musisz spełniać tego warunku.

Posiadając Konto Millennium 360° możesz skorzystać z Konta Oszczędnościowego Profit na 7,5% w skali roku dla kwoty do 200 tys. zł dla nowych środków na okres do 90 dni (z możliwością przedłużania tego okresu).

Za darmo na okres 3 miesięcy otrzymasz do Konta Millennium 360° Pakiet Bardzo Pomocny (po tym czasie jego koszt to 4,98 zł miesięcznie. W ramach pakietu można aż 7 razy w roku skorzystać z pomocy specjalistów (wizyty lekarza lub pielęgniarki, infolinii medycznej, transportu do szpitala, transportu leków, korepetycji dla dzieci, assistance domowego, tj. pokrycie kosztów usługi elektryka, hydraulika, szklarza, technika urządzeń, dekarza, ślusarza, murarza, czy też zwrotu za skradziony z domu sprzęt w razie włamania).

Konto Millennium° to:

 • 400 zł premii za konto osobiste
 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową po spełnieniu warunku aktywności (5 płatności kartą lub 1 płatność do 26 roku życia)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce (po wykonaniu 5 płatności miesięcznie)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą (jw.)
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach
 • 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez 3 miesiące
  • 4,98 zł po tym okresie (można z niej zrezygnować bez ponoszenia opłat)
 • 7,5% do 200 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit
 • Zwroty za zakupy dzięki integracji usługi Goodie
 • Darmowe przewalutowanie do 1000 zł miesięcznie
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pablo
Pablo
11 miesięcy temu

Czy działa
Kod polecenia

Co myślisz?

HIT! Opaska Xiaomi Smart Band 7 NFC o wartości 299 zł za konto dla nastolatka w Alior Bank [+ do 690 zł dla dorosłego]

Konto Citigold premia i lokata

500 zł premii za konto Citigold + lokata na 7,4% do 400 tys. zł w Citibank