w

Pekao SA: 300 zł na start za Konto Przekorzystne z kartą Mastercard [+ 8% dla oszczędności i 150 zł dla dziecka]

Dzięki nowej promocji programu Bezcenne Chwile i kumulacji dwóch promocji, otrzymamy obecnie 300 zł premii za Konto Przerzystne otwarte na selfie w Banku Pekao SA. Dodatkowo otrzymamy konto oszczędnościowe na 8% w skali roku na okres 6 miesięcy. Jeśli masz dzieci, to za otwarcie konta dziecku otrzymacie kolejne 150 zł dla każdego z nich.

Konto Przekorzystne otwierane w promocji to 0 zł za prowadzenie konta, karty debetowej i wiele więcej po wykonaniu min. 1 płatności kartą i zapewnienia wpływów na min. 500 zł miesięcznie.

Promocja Pekao SA będzie trwała tylko do 15.03.2023 roku.

→ Aktualna promocja: 250 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA

300 zł na start za Konto Przekorzystne Pekao SA z kartą Mastercard

VII edycja akcji „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” oraz „Punkty na start” z karą Mastercard to łącznie 300 zł premii na start.

Warunki są bardzo proste, pierwsze 50 zł w gotówce otrzymamy już za samo otwarcie konta z aplikacją mobilną na selfie, kolejne 100 zł w bonach do wielu sklepów (m.in. Allegro, Decathlon, Empik, Circle K, RTV Euro AGD) otrzymasz za wydanie kwoty 100 zł kartą w ciągu 30 dni od rejestracji w programie Bezcenne Chwile, a ostatnie 150 zł w gotówce otrzymasz z kolei za wykonanie 5 płatności kartą na dowolną kwotę i jedno logowanie przez 3 kolejne miesiące od otwarcie konta (łącznie 15 płatności i 3 logowania).

Dla kogo 300 zł premii na start z kontem Pekao SA?

Bank Pekao SA przesunął okres karencji dla dawnych klientów, dzięki czemu wystarczy, aby od 1 stycznia 2021 r. do 9 stycznia 2023 r. nie posiadać żadnego konta ani lokaty w Banku Pekao SA.

Dodatkowe 100 zł od Mastercard otrzymasz jeśli wcześniej nie rejestrowałeś/aś karty Banku Pekao SA w programie Bezcenne Chwile. Rejestracja kart innych banków nie jest tutaj przeszkodą.

Jak otrzymać 300 zł za Konto Przekorzystne Pekao?

 • Złóż dedykowany wniosek online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową (polecam Ci kartę Mastercard Debit FX, która w przyszłości da Ci kolejną premię w programie Mastercard Bezcenne Chwile) oraz usługami bankowości elektronicznej
 • Do 15.03.2023 roku podpisz umowę za pomocą weryfikacji online na stronie internetowej lub w aplikacji PeoPay (w razie problemów z tą weryfikacją, możesz umowę zawrzeć w oddziale banku)
  • Zaakceptuj przy tym regulamin promocji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez Bank Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w Promocji oraz otrzymania Nagrody i utrzymaj te zgody do dnia otrzymania nagrody
 • Po otrzymaniu karty debetowej Mastecard zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile
 • Nagroda 50 zł przelewem na konto zostanie przyznana już za samo otwarcie konta na selfie (lub w oddziale w razie problemów z weryfikacją)
 • Nagroda 100 zł od Mastercard zostanie przyznana jeśli w ciągu 30 dni od rejestracji karty wykonasz nią płatności na łączną kwotę min. 100 zł
 • Nagroda 150 zł w gotówce zostanie przyznana w 3 transzach po 50 zł każda za spełnienie dwóch prostych warunków w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta (np. dla konta otworzonego 24.02.2023 r. będą to marzec, kwiecień oraz maj 2023 r):
  • zapłacenie min. 5 razy kartą debetową lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w każdym z w/w miesięcy
  • min. 1 logowanie w aplikacji mobilnej PeoPay w każdym z tych 3 miesięcy

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Bank Pekao SA wyłączył z promocji transakcje zwrócone oraz tzw. transakcje „quasi cash”, tj.:

 • internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
 • przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051).
Przykład:

Konto przez selfie zakładasz 24 lutego 2023 r. i w tym miesiącu podpisujesz umowę o rachunek.

Pierwsze 50 zł w gotówce za otwarcie konta na selfie otrzymasz do 31 marca 2023 r.

W marcu, w kwietniu oraz w maju 2023 roku wykonaj po min. 5 płatności kartą, które nie podlegają pod wykluczenia opisane wyżej oraz zaloguj się co min. 1 raz w aplikacji mobilnej PeoPay.

Po 50 zł nagrody pieniężnej (łącznie 150 zł) otrzymasz do końca każdego miesiąca po miesiącu spełnienia dwóch warunków akcji promocyjnej, tj. do końca marca 2023 roku, kwietnia oraz maja 2023 roku.

8000 punktów Bezcenne Chwile wymiennych na vouchery o wartości 100 zł m.in. na Allegro, Decathlon i wiele innych sklepów otrzymasz w ciągu 30 dni od wykonania płatności na 100 zł i wcześniejszej rejestracji karty w programie. Punkty te możesz wymienić na nagrody w ciągu 3 miesięcy od ich przyznania, a same vouchery lub bilety do kina będą ważne dłużej.

Konto oszczędnościowe 8% do 200 000 zł

Premia 300 zł na start za konto to jeszcze nie wszystko. Osoby, które założą konto w Pekao SA mogą skorzystać z oprocentowania 8% w skali roku do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym, a dzieci z oprocentowania 8% do 5000 zł.

Najlepiej od razu we wniosku online o Konto Przekorzystne zaznaczyć, że chcemy założyć konto oszczędnościowe. W przeciwnym wypadku, musisz założyć konto oszczędnościowe w terminie od 3 do 5 dni roboczych od otwarcia konta online.

8% w skali roku będzie obowiązywało przez okres 6 miesięcy (183 dni) od zawarcia umowy o to konto do kwoty 200 000 zł.

150 zł kieszonkowego za konto dziecka w Pekao SA

Jeśli masz niepełnoletnie dziecko lub dzieci, to za otwarcie konta dla każdego z nich otrzyma ono 150 zł premii w gotówce. Promocja konta dziecka będzie również trwała do 15 marca 2023 roku.

Konto Przekorzystne: prześwietlenie opłat

Konto Przekorzystne to 0 zł prowadzenie rachunku. Wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX otrzymasz za darmo bez żadnych warunków do 26. roku życia lub dla osób starszych po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie
Konto Przekorzystne to:

 • 300 zł premii na start + 150 zł dla Twoich dzieci
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX do 26. roku życia lub po spełnieniu warunku aktywności (wpływ 500 zł + 1 płatność miesięcznie)
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych (po spełnieniu warunku aktywności)
 • 0 zł za wypłaty za granicą (po spełnieniu warunku aktywności)
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • 8% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym przez okres do 183 dni
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto na selfie z nagrodą 200 zł – VII edycja”

Regulamin promocji „Punkty na start”

Regulamin promocji „8% na koncie oszczędnościowym”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
atraks
atraks
1 rok temu

zamówiłem paczkę pobraniową ze sklepu , zapłaciłem na poczcie kartą i okazało się że jest to MCC 4829 i cashbacku nie dostałem , parodia.

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

Ja również nie polecam, posiadalem konto jakies 5 lat temu, chcialem otworzyc w tej promocji, ale jak sie okazalo na czacie maja juz moje dane, kazali sie kontaktowac na infolinii, a na infolinii kazali sie zglosic do placowki

Co myślisz?

Kumulacja! Aż do 840 zł na start za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Łatwe 430 zł premii w promocji darmowego konta osobistego BNP Paribas