w

Łatwe 430 zł premii w promocji darmowego konta osobistego BNP Paribas

Konto BNP Paribas z premią 430 zł na start - promocja Mobilni wiosną

BNP Paribas ruszył z nową promocją „Mobilni wiosną” w której rozda 430 zł łatwej premii dla nowych lub powracających klientów za otwarcie Darmowego konta osobistego i spełnienie warunków promocji.

Konto Otwarte na Ciebie otwierane w promocji to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie z kolei prowadzona za 0 zł wraz z wybranymi bankomatami w Polsce i za granicą po wykonaniu nią 3 płatności na dowolną kwotę miesięcznie.

Zatem uczestnicząc w promocji nic nie ryzykujesz, a możesz zyskać łatwe 430 zł premii gotówkowej poświęcając nieco czasu i wykonując kilka prostych czynności.

Aktualna, jeszcze lepsza promocja konta BNP Paribas:

→ 500 zł w gotówce + 200 zł w bonach za konto BNP Paribas

400 zł premii gotówkowej w akcji „Mobilni wiosną”

„Mobilni wiosną” to 430 zł premii gotówkowej w promocji BNP Paribas, który poprzez organizatora akcji przekaże premię w zamian za założenie darmowego Konta dla Ciebie i spełnienie niewygórowanych warunków promocji opisanych poniżej.

Nagroda gotówkowa w wysokości 430 zł w gotówce została podzielona na 4 części opisane krok po kroku poniżej.

Do promocji można przystąpić do 19 marca 2023 roku.

Dla kogo 430 zł premii w akcji „Mobilni wiosną”?

Z akcji „Mobilni wiosną” z premią gotówkową w wysokości 430 zł na start skorzystać mogą osoby, które od min. 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie posiadały rachunku osobistego w BNP Paribas.

Okres karencji jest więc bardzo krótki jak na promocje bankowe i daje możliwość zyskania kolejnych premii dawnym klientom banku.

Jak otrzymać 430 zł w akcji „Mobilni wiosną”?

 • Zarejestruj swój udział na dedykowanej stronie promocji „Mobilni wiosną” zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia nie później niż do 19 marca 2023 roku
 • Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla Ciebie na tej stronie linka (polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj darmową po dokonaniu nią 3 płatności / mc) zaznaczając już tylko wymagane oświadczenia
  • Konto otwórz za pomocą aplikacji mobilnej banku GOmobile, aby otrzymać pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł lub normalnie w przeglądarce internetowej zyskując o 50 zł niższą premię
 • NAGRODĘ 1: 40 zł premii pieniężnej otrzymasz za samo zawarcie umowy przez aplikację mobilną GOmobile oraz nadanie kodu PIN do karty nie później niż do 2.04.2023 roku
 • NAGRODĘ 2: 50 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie min. 1 przelewu zewnętrznego przez bankowość internetową lub aplikację mobilną w kwietniu 2023 roku
 • NAGRODĘ 3: 180 zł w gotówce otrzymasz jeśli dodatkowo w kwietniu 2023 roku wykonasz dwie czynności:
  • min. 4 Transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę w sklepach stacjonarnych / internetowych. Najlepiej będzie wykonać płatności telefonem poprzez Google Pay / Apple Pay (wyłączone są jedynie tzw. „ułatwiacze”)
  • Transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł (online lub w sklepach stacjonarnych, np. w supermarkecie, na stacji paliwo, itd.)
 • NAGRODĘ 4: 160 zł premii gotówkowej otrzymasz za spełnienie wcześniejszych warunków oraz dodatkowo za powtórzenie powyższych 2 warunków w maju 2023 roku, tj.:
  • Minimum 4 płatności bezgotówkowe kartą debetową do konta
  • Transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł

To wszystko, teraz możesz już przejść do uzupełnienia danych do wykonania przelewu przez Organizatora promocji, który zgodnie z RODO musi od Ciebie otrzymać informację o numerze konta otwartego w promocji (patrz dalej).

Przekazanie nagród

Wiadomość mailową o otrzymaniu pierwszej nagrody otrzymasz do 20 kwietnia 2023 roku z adresu mobilniwiosna@promocja.bnpparibas.pl. Wiadomość dotycząca dwóch kolejnych nagród zostanie przesłana do 22 maja 2023 roku, a czwartej nagrody do 26 czerwca 2023 roku.

W celu odbioru pierwszej nagród należy do 26-go kwietnia 2023 roku zalogować się na stronie promocji, do której link znajdzie się w otrzymanym mailu i uzupełnić numer konta otwartego w promocji, na które to organizator przeleje środki.

W regulaminie mamy zapis, aby to samo wykonać jeszcze raz do 26 maja 2023 roku po otrzymaniu maila w sprawie przyznania kolejnej nagrody. Ale możesz spać spokojnie. Jeśli zapomnisz uzupełnić numer konta na czas, to spokojnie możesz to zrobić później, otrzymując nagrodę też w odpowiednio późniejszym czasie.

Nagroda I i II zostaną przekazana do końca kwietnia 2023 roku po uzupełnieniu danych do jej przekazania.

Nagroda III zostanie przekazana do końca maja 2023 roku, a nagroda IV do końca czerwca 2023 roku.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać trzy pojęcia odpowiadające aktywnościom, które uczestnik promocji musi wykonać w celu odbioru nagród (w razie wątpliwości zachęcam do komentowania, a na bieżąco rozwiejemy wszelkie wątpliwości).

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK;

Transakcja bezgotówkowa – operacja bezgotówkowa wykonana przez Uczestnika za pomocą Karty, polegająca na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w ty m: Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu (tzw. „ułatwiacze”);

Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wspomnianych powyżej

Konto Otwarte na Ciebie + Karta Otwarta na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to Bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie bez karty debetowej.

Do konta możesz wybrać jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli nie masz specjalnych wymagań, co do konta, to polecam Ci wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, która będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu co najmniej trzech płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Mobilni wiosną”

Tabela opłat i prowizji od 1 marca 2023

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ilona
Ilona
1 rok temu

Weryfikacja niepoprawna i blokada na próbę ponownego wyoełnienia formularza. Co moze buc powodem? Fakt,iz juz miałam tam konto? Kiedysssssd

Marcin
Marcin
1 rok temu
Reply to  Ilona

Ja bym zadzwonił do banku. Zakładałem tam już trzy razy konto, ale obecnie czekam na minięcie okresu karencji 😀

Co myślisz?

Pekao SA: 300 zł na start za Konto Przekorzystne z kartą Mastercard [+ 8% dla oszczędności i 150 zł dla dziecka]

100 zł lub 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart kredytowych w mBank