w ,

Lokata 8% bez zakładania konta na 2 i 3 miesiące w VeloBank

Lokata VeloBank na nowe środki

VeloBank ruszył z kolejną edycją promocji lokaty na nowe środki na 8% w skali roku dla okresu 2 i 3 miesięcy lub 7% na okres 6 miesięcy. Łącznie ulokować możemy aż do 900 tys. zł za 8% (450 tys. zł na 2 miesiące oraz 450 tys. zł na 3 miesiące).

8% w skali roku ulokujemy także na koncie oszczędnościowym na okres do 3 miesięcy (tutaj niezbędne już jednak będzie posiadanie konta osobistego, za założenie którego otrzymamy nawet 650 zł premii na start!

W zamian otrzymujemy elastyczność i możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie.

Promocja będzie trwała do 9 marca 2023 roku.

→ Lokata 8% na nowe środki bez konta w VeloBank

Lokata 8% na nowe środki w VeloBank

„Lokata Na Nowe Środki – edycja 2/2023” to wysokie oprocentowanie 8% w skali roku dla nowych środków ulokowanych w VeloBanku (prześwietlenie nowego banku).

Oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki w VeloBank wynosi 8,00% na 2 i 3 miesiące oraz 7,00% na 6 miesięcy.

Lokata dostępna jest dla osób, które nie posiadają obecnie oszczędności w Getin Banku lub też planują przynieść do banku nowe środki.

Promocyjne oprocentowanie 8% obowiązuje bowiem dla nowych środków przyniesionych do banku, przez co rozumie się nadwyżkę ponad saldo środków pieniężnych na dzień 1.11.2022 roku.

Na jednej lokacie ulokować można maksymalnie 150 tys. zł, a w sumie można założyć 3 lokaty każdym okresie umownym. Do tego limitu wlicza się lokaty indywidualne i wspólne.

Lokata na nowe środki w VeloBank to:

 • Oprocentowanie / okres:
  • 8,00% / 2 miesiące
  • 8,00% / 3 miesiące
  • 7,00% / 6 miesięcy
 • Kwota minimalna: 5000 zł
 • Kwota maksymalna: 150 000 zł
 • Dodatkowe warunki: nowe środki względem 1.02.2023 r.
 • Limit: Można założyć po 3 lokaty na każdy okres (czyli nawet 6 lokat na 8%)

>> Otwórz Lokatę 8,0% na Nowe Środki w VeloBank

Zobacz też:

8% do 400 000 zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Jeśli jesteś w sytuacji, w której w każdym momencie możesz potrzebować skorzystać ze swoich oszczędności, to najlepszym wyjściem będzie dla Ciebie założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowego na 8% w skali roku dla nowych środków na okres do 3 miesięcy.

Uzyskujesz dzięki temu możliwość wpłat i wypłat bez ponoszenia opłat oraz utraty odsetek. Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec każdego dnia, dlatego też dokonując dopłat, nowe środki od razu dadzą dodatkowe odsetki. Taka elastyczność jest bardzo wygodna i korzystna.

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania na nowe środki trzeba posiadać wyrażone zgody marketingowe, które można wycofać po zakończeniu promocji.

Promocja dostępna jest dla nowych jak i obecnych klientów VeloBanku, którzy posiadają lub założą VeloKonto wraz z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym (EKO) a następnie ulokują nowe środki do 9 marca 2023 roku. Przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę ponad saldo na dzień 1.02.2023 r.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy (92 dni) od wpłaty nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 8% w skali roku w VeloBank

Dokumenty:

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Papaj
Papaj
1 rok temu

Jak to jest, że jak dzwoni się na infolinię to wyświetla się zniesławiony Getin Bank. Zamówione ekokonto a kurier wciska umowę do podpisania na zupełnie inne produkty bankowe: skarbonka, velokonto ROR. Miało być otwarte tylko ekokonto na 8%. Naciągacze i oszuści!

trackback

[…] Co więcej, promocja dostępna jest praktycznie bez okresu karencji! Oszczędzający otrzymają tutaj 8% w skali roku na lokacie na nowe środki lub na koncie oszczędnościowym. […]

Co myślisz?

Program poleceń VeloBank „Doceniam Velo – polecam Velo”: 50 zł za trzy wpływy + 600 zł zwrotu za zakupy

Łatwe 100 zł premii za Konto dla Młodych w Alior Bank [+ do 640 zł dla dorosłego]