w ,

8% na koncie oszczędnościowym w VeloBank! (+ 650 zł premii na start)

Konto Oszczędnościowe VeloBank luty 2023

Niektóre banki zaczęły już obniżać oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych, natomiast VeloBank dosyć nieoczekiwanie podwyższył oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym z 8% na 8,2% w skali roku do 400 tys. zł.

Zobacz nowe VeloKonto w VeloBank, które założysz w świetnej promocji z super łatwą premią 650 zł na start (50 zł w programie poleceń + 600 zł w postaci 10% moneyback, max. 100 zł miesięcznie) i do którego założysz konto oszczędnościowe na 8,2% + szeroką ofertę lokat lokat do 8%.

Edit. Po jednym dniu, VeloBank powrócił do oprocentowania 8% w skali roku.

Promocyjne konto oszczędnościowe na 8% założysz do 9.03.2023 roku.

→ Prześwietlenie promocji: 650 zł na start za VeloKonto + 8% dla oszczędności

8% do 400 000 zł: Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do elastycznego ulokowania swoich oszczędności, to właśnie je znalazłeś/aś. Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 8% w skali roku to obecnie chyba najlepsze miejsce do ulokowania oszczędności na krótki termin.

W ramach edycji 2/2023 akcji „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”, jeszcze do 9.03.2023 roku można wpłacić oszczędności i zapewnić oprocentowanie 8% w skali roku do 400 tys. zł na okres do 3 miesięcy dla nowych środków ulokowanych w VeloBank.

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec każdego dnia, dlatego też do Poi,umykonując dopłat, nowe środki od razu dadzą dodatkowe odsetki. Taka elastyczność jest bardzo wygodna i korzystna.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 3 miesiące (92 dni) od wpłaty nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z oprocentowania 8%?

Promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym na 8% w skali roku otrzymać mogą osoby, posiadające wyrażone zgody marketingowe wobec działalności banku (zgody na marketing dla firm powiązanych kapitałowo / współpracujących nie muszą być udzielone i zalecam aby ich nie udzielać. Te wobec banku możesz z kolei wycofać po zakończeniu promocji).

Promocja dostępna jest dla wszystkich: zarówno dla obecnych jak i nowych klientów VeloBanku, którzy posiadają lub założą VeloKonto i Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO), a następnie ulokują na nim nowe środki do 9.03.2023 roku.

Nowe środki to nadwyżka ponad saldo ulokowane w VeloBank na dzień 1.02.2023 r.

Jak ulokować środki na 8%?

 • Złóż wniosek online o VeloKonto z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym na 8% [jeśli jeszcze go nie posiadasz] podając kod polecający za co otrzymasz dodatkowe 50 zł premii (możesz użyć naszego pewnego kodu: VSD4J7)
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
 • Wpłać nowe środki do VeloBanku na Elastyczne Konto Oszczędnościowe 8% nie później niż do 9.03.2023 roku, które będą nadwyżką ponad saldo z dnia 1.02.2023 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowe do kwoty 400 000 zł zostaną automatycznie objęte oprocentowaniem 8% w skali roku na okres do 92 dni od dnia wpłaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to:

 • Oprocentowanie: 8% w skali roku
 • Kwota maksymalna: 400 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Dodatkowe warunki: nowe środki na dzień 1.02.2023 r.
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w Getin Bank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 8% w skali roku w Getin Bank

Lokata 8% na nowe środki w VeloBank

Jeśli preferujesz lokowanie oszczędności na lokatach bankowych, to w VeloBank znajdziesz lokatę na nowe środki na 8% w skali roku na okres 2 i 3 miesięcy.

Saldo nowych środków wyliczane jest wg salda w VeloBank w dniu 1.02.2023 roku, a lokatę na 8% w skali roku na okres 2 lub 3 miesiące lub 7% na okres 6 miesięcy będzie można założyć do dnia 9.03 2023 roku.

Oprocentowania Lokaty na Nowe Środki wynosi obecnie:

 • 8,00% na 2 miesiące
 • 8,00% na 3 miesiące
 • 7,00% na 6 miesięcy

Można założyć maksymalnie trzy promocyjne lokaty.

>> Otwórz Lokatę 8% na Nowe Środki w VeloBank

VeloKonto w VeloBank

Do skorzystania z Elastycznego Konta Oszczędnościowego należy posiadać VeloKonto (z kolei lokata na nowe środki nie wymaga posiadania konta).

Konto to prowadzone jest całkowicie za darmo, natomiast opcjonalna karta debetowa będzie prowadzona za darmo po wykonaniu min. 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie przy czym płatności te muszą zostać rozliczone w tym miesiącu (dlatego też nie polecam ich wykonywać w trzech ostatnich dniach miesiąca).

VeloKonto w VeloBank to:

 • 650 zł premii: 50 zł w Programie Poleceń + 600 zł zwrotu na start (10% moneyback)!
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego
 • 0 zł za obsługę karty pod warunkiem wykonania min. 5 płatności na dowolną kwotę
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • bezwarunkowe 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce po wykonaniu 5 płatności kartą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK’a
 • 8% na elastycznym koncie oszczędnościowym
 • 8% na lokacie na nowe środki
Dokumenty:

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
1 rok temu

Kampania zakończona 🙁

Adrian
Adrian
1 rok temu

Jeżeli wcześniej nie miałeś podpiętej karty getinbanku lub velobanku do programu bezcenne chwile to śmiało można podpiąć darmową kartę mastercard z velobanku i dostać 8000 pkt = nagroda za 100 zł. Jak założysz konto do 31.03.2023 to nawet załapiesz się na promocję zwrotu 10 % za zakupy kartą lub blikiem (maksymalnie 100 zł miesięcznie przez pół roku)

Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia przy zakładaniu konta w : 3SDJA7
Jeżeli wpiszesz kod polecenia przy zakładaniu konta otrzymasz nagrodę w wysokości 50 zł za otwarcie konta po spełnieniu poniższy:
– Musisz zaakceptować zgody marketingowe i regulamin tej promocji oraz nie możesz złożyć sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych.
– zapewnij wpływ na konto w wysokości minimum 2000 zł co miesiąc przez 3 kolejne miesiące (Może to być przelew z konta indywidualnego w innym banku).
Dziękuję i pozdrawiam Adrian.

Co myślisz?

300 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową w Santander Bank Polska [+ 480 zł za konto]

Ranking lokat bankowych – najlepsze lokaty na luty 2023 roku [zaczynają się spadki]