w ,

8% – Lokata na dzień dobry w PKO BP [+ nawet 250 zł na start!]

Lokata na dzień dobry PKO BP 8 procent

PKO Bank Polski ruszył z promocją dla nowych klientów proponując Lokatę na dzień dobry na 8% w skali roku do 200 000 zł i okres 3 miesięcy. Dodatkowo można skorzystać z konta oszczędnościowego na 7,5% w skali roku oraz kolejnej lokaty na nowe środki na 7% w skali roku.

To jeszcze nie wszystko, bowiem za otwarcie konta osobistego w PKO BP otrzymamy dodatkowo 100 zł, 200 zł lub nawet 250 zł łatwej premii na start za wykonanie 6 transakcji. Po więcej szczegółów na ten temat odsyłam do osobnego prześwietlenia:

→ Przejdź do: Program poleceń PKO BP: Od 100 do 250 zł na start

8% do 200 000 zł: Lokata na dzień dobry

Lokata na dzień dobry na 8% w skali roku na 3 miesiące to nowa propozycja PKO Banku Polskiego dla osób, które założą konto osobiste (Konto dla Młodych, Konto za Zero, Konto bez Granic, Konto Aurum lub Konto Platinium II) i wyrażą zgodę na marketing elektroniczny (na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej).

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2022 roku nie posiadały konta osobistego, oszczędnościowego i/lub lokaty w PKO Banku Polskim.

Lokata zostanie udostępniona 5-go dnia od otwarcia konta i będzie dostępna przez okres do 30 dnia od jego otwarcia. Będzie można ją założyć za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKO (Moje produkty -> Oszczędzanie -> Lokaty).

Lokata na dzień dobry na 8% w skali roku jest odnawialna na warunkach lokaty terminowej. Dlatego też, po jej zakończeniu / odnowieniu trzeba będzie ją zerwać, aby nie tracić na niższym oprocentowaniu.

→ Odbierz nawet 250 zł na start w programie poleceń PKO BP

Lokata IKO
Lokata na dzień dobry (Lokata IKO) na 8% to:

  • Oprocentowanie: 8% w skali roku
  • Kwota maksymalna: 200 000 zł
  • Okres lokaty: 3 miesiące
  • Okres obowiązywania: od 5 do do 30 dni od otwarcia konta
  • Warunki: dostępna dla nowych klientów w aplikacji mobilnej IKO
  • Odnawialność: tak, ta warunkach lokaty terminowej
  • Limit: można założyć tylko 1 lokatę
  • Dodatkowe wymagania: aktywne zgody marketingowe na marketing elektroniczny
Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki na Rachunku Oszczędnościowym Plus”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
Karol
1 rok temu

Nietesty nawet te 5 dni to jest za mało.. z powodu jakiś wewnętrzych problemów dla kont założonych po 18 maja lokata jest dostępna po 10 dniach. Natomiast na stronie nie ma zadnej aktualizacji

Karol
Karol
1 rok temu
Reply to  Darek

Po 12 dniach dostałem możliwość założenia nieszczęsnej lokaty, ale przez to ze liczylem ze bedzie opcja zalozenia jej po 5 dniach, wplacilem na konto bankowe i nie zalapalem sie na konto oszczednosciowe 8,5%, bo wplata poszla zanim weszla promocja i „zalapalem sie” na poprzednia z nizszym oprocentowaniem.
Na infolinii mila pani powiedziala ze kazano im przepraszac i mowic ze to wina systemu, nie dostali zadnej informacji dlaczego takie opoznienie. Bede teraz skladal reklamacje o zwrot utraconych odsetek za 7 dni opoznienia.. czy ktos kiedys skladal podobna reklamacje i udalo mu sie cos ugrac?

Karol
Karol
1 rok temu
Reply to  Darek

Dzięki Darku! Będę próbował 🙂

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

Nie polecam. Konto założyłam 19 maja i nadal nie mam dostępu do lokaty. W kontakcie z BOK otrzymałam informację, że produkt ruszy po 5 dniach, a jeśli nie to mam złożyć reklamację, na której rozpatrzenie mają 30 dni (!).

Co myślisz?

HIT! Karta kredytowa z Żubrem w Pekao z nagrodą 800 zł na start (64.000 punktów Bezcenne Chwile) + do 600 zł moneyback rocznie!

Nawet 580 zł za konto w Santander Bank Polska [+ do 300 zł zwrotu za rachunki]