w

8% bez zakładania konta: Lokata na nowe środki w Getin / VeloBank

Getin Lokata nowe środki listopad 2022

Nowy, bezpieczniejszy Getin Bank (niedługo VeloBank) zaktualizował nieco oprocentowanie lokaty na nowe środki, dzięki czemu ulokować możemy tutaj oszczędności na 8% w skali roku na 2 miesiące lub 7,5% na 3 miesiące praktycznie bez limitów (do granicy gwarancji BFG, której nigdy nie zalecam przekraczać w jednym banku).

Tyle samo, bo 8% w skali roku ulokujemy na koncie oszczędnościowym na okres do 3 miesięcy (tutaj już trzeba założyć konto, ale w zamian uzyskujemy elastyczność i możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie.

Nowy, dokapitalizowany kwotą przeszło 10 mld zł Getin Bank jest całkowicie bezpieczny z uwagi na odcięcie kredytów we frankach oraz to, że właścicielami banków są obecnie BFG oraz 8 największych w banków w Polsce. Niedługo bank przejdzie rebranding na markę VeloBank i docelowo zostanie sprzedany. Sam zresztą trzymam w Getin Bank większość swoich oszczędności i trzymam je tutaj już od kilku miesięcy.

Promocja będzie trwała do 18 listopada 2022 roku.

→ Lokata 8% na nowe środki w Getin / VeloBank

Lokata 8% na nowe środki w Getin Bank

Edycja 17/2022 promocji „Lokaty Na Nowe Środki” to wprowadza kosmetyczne zmiany w oprocentowaniu sztandarowej lokaty w Getin Banku / VeloBanku.

Aktualne oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki wynosi odpowiednio:

 • 8,00% na 2 miesiące
 • 7,50% na 3 miesiące
 • 7,00% na 6 miesięcy

Lokata na nowe środki w Getin Banku jest jedną z bardzo nielicznych lokat oprocentowanych na wyższy procent niż wynosi wysokość stóp procentowych, a dodatkowo z lokaty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci.

Jest to oferta dostępna dla osób, które nie posiadają obecnie oszczędności w Getin Banku lub też planują przynieść do banku nowe środki.

Promocyjne oprocentowanie 8% obowiązuje bowiem dla nowych środków przyniesionych do banku, przez co rozumie się nadwyżkę ponad saldo środków pieniężnych na dzień 1.11.2022 roku.

Na jednej lokacie ulokować można maksymalnie 150 tys. zł, a w sumie można założyć 3 lokaty każdym okresie umownym. Do tego limitu wlicza się lokaty indywidualne i wspólne.

Lokata na nowe środki w Getin Bank to:

 • Oprocentowanie / okres:
  • 8,00% / 2 miesiące
  • 7,50% / 3 miesiące
  • 7,00% / 6 miesięcy
 • Kwota minimalna: 5000 zł
 • Kwota maksymalna: 150 000 zł
 • Dodatkowe warunki: nowe środki względem 1.11.2022 r.

>> Otwórz Lokatę 8,0% na Nowe Środki w Getin Bank

Zobacz też:

8% do 400 000 zł – Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Jeśli interesuje Cię ulokowanie oszczędności na nie dokońca określony czas, to najlepszym wyjściem będzie założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowego na 8% w skali roku dla nowych środków na okres do 3 miesięcy. W tym jednak wypadku niezbędne będzie założenie Konta Proste Zasady

W 16. edycji promocji „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”, do której można przystąpić do 29.09.2022 roku otrzymamy aż 7,5% w skali roku do 200 tys. zł oraz 7,0% dla nadwyżki ponad 200 do 400 tys. zł na okres do 3 miesięcy dla nowych środków ulokowanych w tym banku.

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec każdego dnia, dlatego też dokonując dopłat, nowe środki od razu dadzą dodatkowe odsetki. Taka elastyczność jest bardzo wygodna i korzystna.

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania na nowe środki trzeba mieć wyrażone zgody marketingowe, które można wycofać po zakończeniu promocji.

Promocja dostępna jest dla nowych jak i obecnych klientów Getin Banku, którzy posiadają lub założą konto osobiste Proste Zasady wraz z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym (EKO) a następnie ulokują nowe środki do 20 listopada 2022 roku.

Nowe środki to nadwyżka ponad saldo ulokowane w Getin Banku na dzień 13.10.2022 r. Dla nowych klientów będzie pracować każda złotówka począwszy od tej pierwszej.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy (92 dni) od wpłaty nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 8% w skali roku w Getin Bank

Dokumenty:

Regulamin promocji „Lokata na nowe środki – edycja 17/2022”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lokata 8% bez konta i limitów w Inbank

Apple TV+ za darmo na 2 miesiące dla nowych i powracających klientów