w

HIT! 550 zł za bezwarunkowo Darmowe Citikonto w Citibank [+ 700 zł dla chętnych za kartę Citi Simplicity]

CitiKonto premia na start Citi Handlowy

Citibank ruszył z kolejną edycją rekordowej promocji bezwarunkowo darmowego CitiKonta z premią na start w wysokości 550 zł (450 zł w gotówce od banku + 100 zł w bonach od Mastercard).

CitiKonto to całkowity brak opłat za prowadzenie konta, prowadzenie karty debetowej oraz wybrane bankomaty oraz 4 wypłaty z innych bankomatów miesięcznie. Po założeniu konta możesz zyskać kolejne 100 zł moneyback + 900 zł z kartą Citi Simplicity.

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Citikonto Citibank Handlowy zalety

Jak już wspomniałem na wstępie, dzisiejsza promocja jest rewolucyjna w dwóch aspektach. Pierwszy to rekordowa premia, jeszcze nigdy nie można było zyskać więcej niż 370 zł premii (a teraz mamy aż 575 zł!). Drugi to bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta wraz z kartą i wieloma usługami. W innym bankach wiąże się to ze spełnianiem dodatkowych warunków.

Rekordowa promocja Citikonta będzie trwała do 7 listopada 2022 r.

CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 450 zł premii pieniężnej na start
 • 105 zł na start w Programie Mastercard Bezcenne Chwile
550 zł premii za otwarcie Citikonta z kartą Mastercard

Opisywana dzisiaj promocja to ***** w moim rankingu promocji bankowych. To rekordowe 450 zł za Bezwarunkowo darmowe konto + 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów programu wymiennych na bilety do kina, bony do Allegro, RTV Euro AGD, Decathlon, Circle K, Empik i wielu innych sklepów.

Dla kogo 550 zł premii za CitiKonto z kartą Mastercard?

Z promocji możesz skorzystać, jeśli od 1.01.2021 roku nie posiadasz konta osobistego i/lub oszczędnościowego w Citibanku. Okres karencji wynosi więć mniej niż dwa lata.

Posiadanie innych produktów jak np. popularnych kart kredytowych Citi Simplicity, za założenie których do zgarnięcia jest kolejne 550 zł – 700 zł nie wyklucza Cię z promocji.

Jak otrzymać 550 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o CitiKonto nie później niż do 7.11.2022r. udzielając przy tym zgód marketingowych na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych (w tym telefonicznie)
 • Nagroda 1: 50 zł w gotówce zostanie przekazana przez bank, jeśli wnioskując o konto wyrazisz w/w zgody marketingowe i utrzymasz je do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta (po tym czasie możesz je wycofać)
 • Nagroda 2: 150 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie min. 3 Transakcji BLIK (w tym przelewów na telefon! lub płatności BLIK) na łączną kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • Wystarczy, że wykonasz 3 przelewy BLIK na telefon po 100 zł i pierwsza premia jest Twoja
 • Nagroda 3: 150 zł w gotówce otrzymasz za zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub wykonanie zlecenia walutowego w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • Mogą to być dwa przeciwstawne zlecenia: Najpierw PLN->EUR np. na 1030 zł, a następnie drugie zlecenie EUR->PLN. Lepiej tutaj po kilka złotych, ponieważ nie wiemy, jak bank liczy kwotę zlecenia. Wymiany walut dokonuj od poniedziałku do piątku z uwagi na słabe kursy w weekend
 • Nagroda 4: 100 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania dwóch poprzednich nagród 🙂
 • Nagroda od Mastercard: 8000 pkt wymiennych na vouchery o wartości 100 zł
  • Do 9.10.2022 roku zarejestruj swoją kartę Mastercard z logo Citibanku w programie Bezcenne Chwile (np. w bankowości Citi Online) wyrażając przy tym zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i danych dotyczących udziału w programie Bezcenne Chwile przez Mastercard do celów marketingowych za pomocą co najmniej jednego z kanałów (mailowy lub telefoniczny)
  • W ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 50 zł
Kiedy otrzymam nagrody?

Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

150 zł za trzy przelewy BLIK otrzymasz do końca drugiego miesiące po miesiącu otwarcia konta.

150 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe otrzymasz do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta razem z nagrodą dodatkową 100 zł za spełnienie warunków do otrzymania Nagrody 2 i 3.

100 zł w postaci 8000 punktów programu Bezcenne Chwile otrzymasz w ciągu 45 dni roboczych od dnia wykonania wymaganych płatności kartą na łączną kwotę 50 zł. Punkty te możesz wymienić na nagrody, bilety lub vouchery w ciągu 2 miesięcy od ich przyznania.

Z regulaminu:

Wynagrodzenie to suma wpływów z tytułu:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Dodatkowe 100 zł moneyback (1% zwrotu) oraz 600 zł na Allegro z kartą Citi Simplicity

Uczestnicy promocji CitiKonta, którzy od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają karty kredytowej Citibank, mogą po założeniu konta osobistego złożyć także wniosek o kartę kredytową zyskując dodatkowo 100 zł zwrotu za płatności nowo założoną kartą kredytową oraz dodatkową premię w promocji samej karty Citi Simplicity (600 zł lub 400 zł).

Zwrot 1% (max. 25 zł miesięcznie) zostanie przyznany dla pierwszych 1000 osób, które jako pierwsze założą także karty Citi Simplicity w czasie trwania promocji konta osobistego.

Zwrot będzie wypłacany przez okres 4 miesięcy następujących po miesiącu założenia karty kredytowej w wysokości nie większej niż 25 zł miesięcznie.

Łącznie zyskać można jeszcze więcej w promocji karty Citi Simplicity ze smartfonem Motorola Moto e22.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bodzio
Bodzio
1 rok temu

No a jak to jest z Bezcennymi Chwilami ? Jak jest liczony ten czas do 9 października ? Gdy rejestrowalem karty z innych banków w tym programie, to odrazu byly one przyjęte. Teraz 5 października dodawałem kare z Citi do tego programu. Przy rejestracji przenioslo mnie na strone banku by sie zalogować. Po wszystkim był komunikat że rejestracja może potrwać do 5 dni ??? WTF ?? I co teraz, liczy sie data gdy ja zawnioskowałem o rejestracje, czy kiedy oni mnie przyjmą, a może to być 10 października czyli już po !!! Poza tym gdy rejestrowalem karty innych banków w programie BCh, to sam ustawiałem sobie hasło do niego. A w Citi nic takiego nie było ? To jak ja się zaloguje ??? Czy w Citi musi być pid górke, nie może być normalnie ??!

Radek
Radek
1 rok temu

Z tą wymianą w kantorze zamiast przelewu wynagrodzenia to trzeba mieć drugie konto walutowe rozumiem?

Greg_PL
Greg_PL
1 rok temu

Witam,
Mam dwa pytania:

 1. Bezcenne chwile – 09.10 – czyli już po temacie dla tej promocji?
 2. Czy przelew na telefon blik może być na dowolne konto?

Co myślisz?

Rekordowe 650 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank [+ 240 zł zwrotu i 7% dla oszczędności]

Odbierz 450 zł + 100 zł na start + 8% dla oszczędności w mBank