w ,

7% do 400 000 zł na koncie oszczędnościowym w ING Banku Śląskim! [+250 zł na start za konto]

Otwarte Konto Oszczędnościowe 7 procent w ING

Mamy kolejną pozytywną niespodziankę w ING Banku Śląskim! Oszczędzający mogą ulokować tutaj swoje oszczędności aż na 7% w skali roku do 200 tys. zł (obecni klienci) lub aż 400 tys. zł (nowi klienci). Co więcej Ci drudzy mogą otrzymać 200 – 250 zł premii na start za Konto Direct.

7% w skali roku aż do 400 tys. zł podzielone jest na dwie oferty – 200 tys. zł na OKO Bonus oraz 200 tys. na OKO w promocji dla nowych lub nieaktywnych klientów.

→ Aktualna promocja: 250 zł za konto w ING Banku Śląskim

7% w skali roku na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

Nowi klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać z dwóch promocji dotyczących promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego i łącznie można ulokować na nich aż 400 tys. zł.

Pierwsza to Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7% w skali roku do 200 tys. zł dla nowych środków na okres 3 miesięcy.

Druga oferta, Otwarte Konto Oszczędnościowe w ofercie Bonus na start dla nowych lub nieaktywnych klientów to 7% w skali roku do kwoty 200 tys. zł na okres do 3 miesięcy.

Zaletą obu tych rachunków jest możliwość przelewania pieniędzy z konta oszczędnościowego przez Internet za 0 zł na swoje konto osobiste w ING Banku Śląskim.

Promocja będzie trwała do 12 września 2022 roku.

I Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7%

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus to specjalne konto oszczędnościowe, którego umowa zawierana jest czas określony – 3 miesięcy. Po tym okresie zostanie automatycznie zamknięte, a pieniądze trafią na wskazane przez Ciebie konto.

7% w skali roku otrzymamy wyłącznie dla nowych środków, czyli oszczędności zgromadzonych powyżej salda początkowego, obliczonego na koniec 15.08.2022 r.

Promocyjne odsetki zostaną naliczone po spełnieniu trzech warunków:

 • zgromadzenia na OKO Bonus nowych środków względem salda na 15.08.2022 r.
 • posiadania OKO Bonus przez okres 3 miesięcy
 • posiadanie wyższego salda końcowego niż saldo początkowe

W danej chwili można posiadać tylko jeden rachunek OKO Bonus.

II Otwarte Konto Oszczędnościowe na 7%

Jak już wspomniałem powyżej, druga oferta dostępna jest dla klientów ING Banku Śląskiego, którzy w czasie trwania Oferty, tj. do 12 września 2022 r. zawarły Umowę o pierwszy rachunek OKO
lub posiadały takie konto, na którym od 28.07.2021 roku nie dokonywały transakcji wpłaty
lub wypłaty i miały średnie saldo nie większe niż 10 zł od 28.07.2021 r. do 17.08.2022 r.

7% w skali roku będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od założenia konta. Co miesiąc na Twoje konto otrzymasz standardowe odsetki w wysokości 1% w skali roku. Odsetki bonusowe (tj. pozostałe 6%) otrzymasz natomiast po zakończeniu oferty specjalnej, czyli po 3 miesiącach od założenia konta oszczędnościowego.

Tutaj również promocja dotyczy wyłącznie jednego konta oszczędnościowego. Po jej zakończeniu obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe (na dzień dzisiejszy jest to 1% w skali roku).

200 – 250 zł w gotówce za założenie konta ING

Osoby nie posiadające konta osobistego w ING od 1 kwietnia 2021 roku mogą dodatkowo zyskać 200 – 250 zł premii na start w promocji Kont Direct i/lub Mobi.

Osoby do 26 lat otrzymają premię już za samo wykonanie 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK-iem oraz założenie celu oszczędnościowego na koncie oszczędnościowym i odłożenie na nim min. 100 zł.

Osoby starsze jako warunek mają do wykonania płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do końca 2022 roku. Zapraszam do osobnego wpisu, gdzie znajdziesz prześwietlenie krok po kroku jak zdobyć 200 – 250 zł za konto osobiste ING.

Konto Direct: krótkie prześwietlenie

Podstawowy rachunek bankowy w ING Banku Śląskim – Konto Direct to 0 zł za prowadzenie konta bez karty debetowej. Karta debetowa będzie z kolei prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym trwającym od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca.

Konto Direct ING to:

 • Nawet 250 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 6,5% do 400 tys. zł na OKO i OKO Bonus


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
villemo09
villemo09
1 rok temu

Prosze o pomoc w temacie Nest banku i Nest Rodzinne Oszczednosci.

Skończył sie mój 5-letni okres oszczędzania z NRO i chyba źle naliczyli mi premię za ostatni rok.
Moj wariant: 600zł / 5 lat/ bez dzieci.
Powinnam otrzymać 432zł premii a dostałam 396zł czemu?
Dziękuje za pomoc.

Marecki
Marecki
1 rok temu

Dzień dobry,
czyli oferta konta oszczędnościowego OKO Bonus jest w zasadzie bardziej lokatą, bo aby otrzymać odsetki trzeba „posiadać wyższe saldo końcowe niż saldo początkowe” – wniosek z tego taki, że pieniędzy nie można ruszać z konta przez okres 3mcy – jest to więc lokata, bo odsetki są wypłacane po okresie 3 mcy.

Marecki
Marecki
1 rok temu

Czy ktoś może potwierdzić ten mechanizm działania konta oszczędnościowego jak lokatę?

Jerzy
Jerzy
1 rok temu

Potrzebuję kodu polecającego z danymi osoby polecającej do promocji 250 zł z kontem Direct

Marcin
1 rok temu

Nie będzie problemu jeśli przekroczy się kwotę 200 tys. zł na każdym z tych kont? Wiadomo, jakieś tam odsetki po miesiącu wpadną i przekroczymy tą kwotę. Nie ma tutaj haczyka?

Mariusz
Mariusz
1 rok temu

Witam
Chciałbym skorzystać z 7 % ing lokata na 3 mc lokatę już założyłem tylko teraz nie wiem gdzie mam przelać pieniądze z innego Banku aby saldo początkowe było takie jak przeleje, czy mam przelać na ROR a dopiero potem na to oko 7 % ??

Ing pisze ze:
Oprocentowanie 7% dotyczy wyłącznie nowych środków. Nowe środki to nadwyżka nad kwotą, która była na Twoich kontach oszczędnościowych i lokatach (tzw. saldem początkowym) 15 sierpnia 2022 r.

Czyli wychodzi ma to ze nie mogę przelać ich na główne konto ROR ?? Czyli na inne oszczędnościowe a dopiero potem na to 7 % bo już sam nie wiem

Proszę o szybko zrozumiało odpowiedz

Mariusz
Mariusz
1 rok temu
Reply to  Darek

Dzieki za odpowiedz tylko jest problem bo wczoraj na ROR wpłaciłem 2000 zł z samego rana i na chwile obecna nie pokazuje mi że nowe środki to jest to 2000 zł czy napewno tak jest ze ROR wlicza sie do nowych środków ??

Co myślisz?

250 zł na start za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao S.A. [+7% dla oszczędności]

Wielki powrót! Rekordowe 600 zł na Allegro za przetestowanie karty Citi Simplicity