w ,

250 zł na start za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao S.A. [+7% dla oszczędności]

Pekao premia na start za konto

Pekao SA prowadzi świetną promocję Konta Przerzystnego z premią 250 zł na start (200 zł w gotówce + 50 zł w bonach programu Mastercard Bezcenne Chwile). Dodatkowo skorzystać można z konta oszczędnościowego na 7% w skali roku i/lub lokaty na 6%.

Promocja będzie trwała do 31.08.2022 roku.

Aktualna promocja banku:

→ 200 zł + 150 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA

250 zł na start z kontem Pekao SA

Promocję „Otwórz konto na selfie i zyskaj 200 zł” można połączyć z promocją Mastercard z nagrodą 4000 punktów o wartości 50 zł wymiennych na bilety do kina lub vouchery m.in. do Allegro, Circle K, Decathlon, RTV EURO AGD, Empik i wiele innych.

Kto może zyskać 200 zł + 50 zł premii na start?

III edycja akcji „Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i zyskaj 200 zł” przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku do 30.06.2022 r. nie posiadały żadnego konta ani lokaty w Banku Pekao SA. Tym samym okres karencji pozostał niezmienny względem poprzedniej edycji.

Jak otrzymać 200 zł + 50 zł za konto Pekao?

 • Do 31.08.2022 r. złóż dedykowany wniosek online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard Debit FX (aby zyskać też premię od Mastercard) i usługami bankowości elektronicznej oraz podpisz umowę przez weryfikację online na stronie internetowej lub aplikacji PeoPay (w razie problemów z tą weryfikacją, możesz umowę zawrzeć w oddziale banku)
  • Zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez Bank Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w Promocji oraz otrzymania Nagrody
 • Nagrodę 1: 50 zł w gotówce otrzymasz już za samo otwarcie konta na selfie (lub w oddziale w razie problemów)
 • Nagrodę 2: 150 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w każdym z trzech kolejnych miesięcy licząc od pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta, tj. we wrześniu, w październiku oraz w listopadzie (50 zł otrzymasz za każdy z tych trzech miesięcy):
  • wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową na dowolną kwotę
  • min. 1 logowanie w aplikacji mobilnej PeoPay w każdym z tych trzech miesięcy
 • Uwaga! Z promocji wyłączone są transakcje Quasi cash (tj. transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę. W Promocji nie są uwzględniane transakcje zasilenia kart Revolut, konta SkyCash ani BLIK
 • Nagrodę 50 zł od Mastercard (4000 pkt w programie Bezcenne Chwile) otrzymasz za rejestrację karty Mastercard na stronie programu Bezcenne Chwile i następnie w ciągu 30 dni wykonanie płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 50 zł (wykluczone są tutaj „ułatwiacze” i usługi hazardowe). Tutaj masz czas do 30.09.2022 r.
Przykład:

Konto zakładasz przez selfie w sierpniu 2022 r. i do końca miesiąca podpisujesz też umowę.

Pierwsze 50 zł w gotówce za otwarcie konta na selfie otrzymasz do końca sierpnia 2022 r.

We wrześniu, w październiku oraz w listopadzie 2022 r. wykonaj po 5 płatności kartą, które nie podlegają pod wykluczenia opisane poniżej.

Kolejne 150 zł (3 nagrody po 50 zł) w gotówce za płatności wykonane w tych trzech miesiącach otrzymasz odpowiednio do końca października, listopada oraz grudnia 2022 roku.

50 zł od Mastercard (4000 punktów w programie Bezcenne Chwile) otrzymasz w ciągu 60 dni roboczych od dnia wykonania wymaganych płatności kartą na łączną kwotę 50 zł i wcześniejszej rejestracji w programie.

Wykluczenia:

Bank Pekao SA nie zaliczy transakcji zwróconych oraz transakcji dokonanych w punktach handlowo-usługowych prowadzących działalność sklasyfikowaną jako:
a) internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
b) przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
c) przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki
podróżne) (określonych kodem MCC 6051).

Konto oszczędnościowe 7% do 100 000 zł + lokata 6%

Zakładając Konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A. możesz (ale nie musisz) skorzystać z promocyjnego oprocentowania 7% w skali roku dla kwoty do 100 tys. zł na rachunku oszczędnościowym.

Aby z niego skorzystać, należy założyć konto oszczędnościowe od razu z kontem lub maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych po zawarciu umowy o konto.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 6 miesięcy od jego otwarcia dla kwoty do 100 000 zł. Oczywiście środki możesz wypłacić w każdej chwili jako że jest to rachunek oszczędnościowy a kapitalizacja odsetek nastąpi po każdym miesiącu.

Dodatkowo można założyć 6-miesięczną Lokatę z Żubrem na 6% w skali roku dla kwot od 1000 zł do 30 000 zł. Lokata będzie dostępna w aplikacji PeoPay dla osób, które posiadają wyrażone zgody marketingowe.

Konto Przekorzystne: prześwietlenie opłat

Konto Przekorzystne prowadzone jest bez opłat. Natomiast wielowalutowa karta debetowa (Mastercard Debit FX) będzie prowadzona za darmo dla osób do 26. roku życia lub po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie

Trzeba tylko się upewnić, że mamy włączoną wygodną i darmową weryfikację transakcji za pomocą aplikacji mobilnej Peo Pay. W przeciwnym razie za weryfikację za pomocą wiadomości SMS pobierana będzie opłata 0,20 zł za szt.

Konto Przekorzystne to:

 • 250 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX do 26. roku życia lub po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wypłaty za granicą po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • 7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł przez 183 dni
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto na selfie z nagrodą 200 zł – III edycja”

Regulamin promocji „50 zł od Mastercard”

Regulamin promocji „7% na koncie oszczędnościowym”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

480 zł na start za Konto Jakie Chcę + 300 zł zwrotu za rachunki w Santander Bank Polska!

7% do 400 000 zł na koncie oszczędnościowym w ING Banku Śląskim! [+250 zł na start za konto]