w

Lokata 3,3% bez limitów i zakładania konta w Getin Bank

Lokata na nowe środki w Getin Bank

Ruszyła kolejna edycja „Lokaty na nowe środki” w Getin Bank w ramach której można ulokować oszczędności nawet na 3,3% w skali roku bez potrzeby zakładania konta. Z promcoji skorzystać może każda osoba, również obecni klienci banku, wystarczy przynieść do banku nowe środki.

→ Aktualna oferta: Lokata 3,5% w skali roku bez konta w Getin Bank

Lokata 3,3% na nowe środki w Getin Bank

Getin Bank kolejny raz podwyższył oprocentowanie lokaty na nowe środki dla wszystkich okresów. Nowi oraz powracający klienci banku automatycznie spełniają warunek wpłaty nowych środków, dzięki czemu mogą uzyskać aż 3,3% w skali roku dla lokaty 15-miesięcznej lub 3% w skali roku na okres 3, 6 i 12 miesięcy.

Na jednej lokacie można ulokować kwotę od 500 zł do 180 tys. zł, natomiast łącznie można założyć 5 lokat w jednej edycji promocji na łączną kwotę 900 tys. zł.

Jest to obecnie najwyżej oprocentowana lokata na rynku bez warunków dodatkowych i potrzeby zakładania konta. Osobiście, jeśli posiadałbym wolne środki to ulokowałbym je właśnie na tej lokacie na okres 3 miesięcy.

Alternatywnie możemy ulokować oszczędności w Nest Banku na 4% na lokacie dla nowych klientów, przy czym tamta oferta ma ograniczenia i warunki dodatkowe. Jeśli natomiast szukamy lokaty na okres 12 miesięcy, to najwyżej oprocentowaną lokatę znajdziemy w Inbanku na 3,25% w skali roku.

Lokata na Nowe Środki w Getin Bank to:

 • Oprocentowanie:
  • 3,3% na 15 miesięcy
  • 3,0% na 12 miesięcy
  • 3,0% na 6 miesięcy
  • 3,0% na 3 miesiące
 • Kwota minimalna: 500 zł
 • Kwota maksymalna: 180 000 zł na jednej lokacie
 • Limit lokat: 5 lokat w jednej edycji promocji
 • Warunek: nowe środki na dzień 23.02.2022 roku
 • Ważność wniosku: 7 dni na wpłatę środków od złożenia wniosku
 • Gwarancje BFG do 100 tys. euro (tj. ok. 470 000 zł)

Lokatę na nowe środki z edycji nr 4/2022 można założyć całkowicie online do 20 marca 2022 roku. Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania lokaty jest wpłata nowych środków, tj. nadwyżki w stosunku do salda ulokowanego w Getin Bank na dzień 23.02.2022 r. Drugim warunkiem jest udzielenie zgód marketingowych.

Lokatę na Nowe Środki na 3%, 2,5% / 1,7% w skali roku można założyć na kwotę do 180 tys. zł. Jeśli chcesz ulokować wyższą kwotę, to możesz skorzystać z Elastycznego Konta Oszczędnościowego na 2% w skali roku opisanego poniżej.

Do założenia samej lokaty nie musisz zakładać konta osobistego. Wystarczy wypełnienie samego wniosku o lokatę:

>> Otwórz Lokatę do 3,5% na Nowe Środki

3% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Drugą równie korzystną opcją do ulokowania oszczędności na okres do 3 miesięcy jest Elastyczne Konto Oszczędnościowe w ofercie „Nowe środki” oprocentowane aż na 3% w skali roku na okres do 3 miesięcy do 400 tys. zł.

Podwyższone oprocentowanie obowiązuje dla nowych środków ulokowanych w Getin Bank, przez co rozumie się nadwyżkę ponad saldo w Getin Bank na dzień 16.02.2022 r.

3% w skali roku będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy (dokładnie przez 92 dni) od dnia wpłaty nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

Mamy tutaj jeszcze jedno zastrzeżenie, że z oferty nie mogą skorzystać osoby, którym w czasie trwania tej edycji promocji nie kończy się jedna z poprzednich akcji „Nowe środki na EKO”, w których biorą one udział.

>> Załóż Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 3%

Jeśli interesuje Cię ta oferta to zobacz jak przy okazji zyskać 150 zł premii na start:

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Irma
Irma
2 lat temu

Jak będzie wyglądało oprocentowanie w takiej sytuacji:
Obecnie mam saldo 50 tys. zł, zakładam lokatę i wpłacam kolejne 100 tys. zł. Co się stanie w momencie zakończenia mojej lokaty na 50 tys. zł i wypłaty tych środków z banku?

Co myślisz?

Lokata 3,25% bez warunków dodatkowych w Inbank!

3% do 400 tys. zł na koncie oszczędnościowym w Getin Bank