w

Lokata 2,5% do 180 tys. zł + Elastyczne Konto Oszczędnościowe 3% i 2% + 150 zł premii na start w Getin Bank

Getin Bank podwyższył oprocentowanie Elastycznego Konta Oszczędnościowego z 1,7% na 2% w skali roku dla oszczędności do 400 tys. zł. Do tego za aktywność na koncie można zyskać jeszcze 3% do 10 tys. zł na rok. Można też założyć lokatę na nowe środki na 2,5% w skali roku.

Oprócz świetnej oferty oszczędnościowego, nowi lub powracający klienci Getin Banku mogą zyskać 150 zł premii na start za konto osobiste w programie poleceń oraz programie lojalnościowym Bezcenne Chwile z krótką karencją.





Jeszcze wyższe oprocentowanie lokaty na nowe środki!





2% do 400 tys. zł dla nowych środków na 3 miesiące

Getin Bank podwyższył oprocentowanie Elastycznego Konta Oszczędnościowego jednocześnie podwyższając kwotę maksymalną, jaką można na nim ulokować.

Dzięki temu zakładając Elastyczne Konto Oszczędnościowe wraz z kontem osobistym w VeloBank (dawniej Getin Bank), będziemy mogli ulokować na nim kwotę aż do 400 tys. zł na promocyjne 2% w skali roku na okres 3 miesięcy (92 dni).

Aby promocyjne odsetki zostały naliczone trzeba spełnić dwa proste warunki:

 1. Mieć wyrażone zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
 2. Wpłacić nowe środki do Getin Banku w okresie od 22 lutego do 24 marca 2022 roku, przez co rozumie się nadwyżkę ponad saldo z dnia 16.02.2022 roku.

Nowe środki do kwoty 400 000 zł zostaną objęte oprocentowaniem 2% w skali roku przez 92 dni od wpłaty nowych środków.

Mamy tutaj jeszcze jedno wykluczenie. Z oferty nie mogą skorzystać osoby, którym w okresie od 22.02.2022 r. do 24.03.2022 r. zakończył się okres trwania wcześniejszej edycji promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.





3% do 10 tys. zł za aktywność przez okres do 12 miesięcy

Zakładając konto osobiste i Elastyczne Konto Oszczędnościowe możemy skorzystać z dodatkowej oferty „Bonus za aktywność”, dzięki której otrzymamy aż 3% do 10 tys. zł na rok czasu za zapewnianie comiesięcznych wpływów na konto.

Co istotne, jest to konto oszczędnościowe, więc w każdej chwili możemy wycofać środki, a odsetki kapitalizowane są w cyklu miesięcznym. Sami decydujecie na jaki okres lokujecie swoje oszczędności.

Z oferty możesz skorzystać, jeśli nie posiadasz konta w Getin Banku począwszy od dnia 1.09.2019 roku.





Aby otrzymać promocyjne 3% na EKO:

 • Załóż Elastyczne Konto Oszczędnościowe 8% wraz z kontem osobistym wyrażając przy tym zgody marketingowe wobec banku (zgody dla spółek współpracujących nie są wymagane)
 • Zapewniaj co miesiąc łączne wpływy w wysokości min. 2000 zł z konta w innym banku (może to być przelew z Twojego konta w innym banku i liczy się sam wpływ – środki możesz od razu przelać z powrotem lub wypłacić z bankomatu)

Promocyjne odsetki będą wypłacane osobno do 15-go dnia miesiąca po miesiącu spełnienia warunku wpływu.





Lokata 2,5% na nowe środki

Osoby preferujące oszczędzanie na lokatach mogą z kolei skorzystać z Lokaty na nowe środki oprocentowanej nawet na 2,5% w skali roku.

Promocyjną Lokatę na nowe środki można założyć do 28 lutego 2022 roku. Tutaj podobnie jak w przypadku Elastycznego Konta Oszczędnościowego, warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania lokaty jest wpłata nowych środków, tj. nadwyżki w stosunku do salda w Getin Bank na dzień 3.02.2022 r. oraz udzielenie zgód marketingowych.

Na Lokacie na nowe środki można ulokować środki do 180 tys. zł. Jeśli chcesz ulokować wyższą kwotę, to resztę środków możesz ulokować na wyżej opisywanym Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.





Warunki Lokaty na Nowe Środki:

 • Oprocentowanie:
  • 2,5% na 15 miesięcy
  • 2% na 12 miesięcy
  • 1,5% na 6 miesięcy
  • 1% na 3 miesiące
 • Kwota maksymalna: 180 tys. zł
 • Warunki dodatkowe: nowe środki na dzień 3.02.2022 r.

Zaletą lokaty jest to, że do jej założenia nie potrzebujesz konta osobistego. Wystarczy wypełnienie samego wniosku o lokatę i system bankowości elektronicznej, w którym będziesz mieć podgląd na lokatę:

>> Otwórz Lokatę do 8% na Nowe Środki





50 zł lub 150 zł na start za założenie konta Getin Bank z polecenia

Jeśli nie straszne jest dla Ciebie wykonanie kilku dodatkowych czynności, to przy okazji możesz skorzystać z dwóch promocji banku, dzięki którym zyskasz 50 zł w programie poleceń Getin Bank oraz kolejne 100 zł w bonach lub bilety do kina w promocji programu Bezcenne Chwile dla kart Mastercard Getin Bank.





Konto Proste Zasady w Getin Bank: Prześwietlenie

Konto Proste Zasady to:

 • Do 3% na koncie oszczędnościowym
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta wykonując min. 5 płatności kartą lub BLIKIEM miesięcznie
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą wypłaty BLIK
 • Program Bezcenne Chwile




Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
oszczedny
oszczedny
2 lat temu

Co myślisz?

Lokata Witaj na 4% + konto oszczędnościowe 2% w Nest Bank

Łatwe 400 zł do Biedronki za założenie karty Citi Simplicity