w

1,7% do 100 000 zł + 300 zł premii na start w Alior Bank

Alior Bank ruszył z nową edycją promocji Konta Mega Oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem 1,7% w skali roku dla nowych środków do kwoty 100 000 zł. Dodatkowo nowi lub powracający klienci banku mogą zgarnąć łatwe 300 zł premii na start za otwarcie Konta Jakże Osobistego.

Promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od momentu wpłaty oszczędności.

Aby przystąpić do promocji Konta Mega Oszczędnościowego, należy wpłacić nowe środki od dnia 16 lutego do 17 marca 2022 r.

Konto Mega Oszczędnościowe na 1,7% do 100 000 zł

To już 21. edycja promocji Konta Mega Oszczędnościowego w której znajdziemy dwa progi promocyjnego oprocentowania:

 • 1,7% w skali roku na okres 3 miesięcy po wpłacie nowych środków i spełnieniu warunku aktywności (czytaj dalej)
 • 1,4% w skali roku na okres 3 miesięcy po wpłacie nowych środków

W obu przypadkach należy wpłacić nowe środki do Alior Banku, przez co należy rozumieć nadwyżkę ponad saldo z dnia 11.02.2022 roku.

Dodatkowo, wyższe oprocentowanie 1,7% w skali roku otrzymają osoby, które zapewnią jednorazowy wpływ na ROR w wysokości min. 2000 zł w każdym miesiącu obowiązywania podwyższonego oprocentowania (np. na Konto Jakże Osobiste założone w promocji z premią 300 zł na start).

Ten warunek jest w zasadzie neutralny, jako i tak należy co miesiąc przelewać nieco niższą kwotę, aby konto było prowadzone za darmo (1500 zł). Wystarczy więc zapewniać nieco wyższy przelew i otrzymujemy wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego. Dobrą informacją jest też fakt, że może to być przelew z Twojego konta w innym banku.

Wyłączenia z promocji

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które nie biorą aktualnie udziału w poprzednich edycjach promocji „Konta Mega Oszczędnościowego”. Zresztą dla tych osób, podwyższone oprocentowanie i tak obowiązywałoby tylko dla nowych środków (nadwyżki) wpłaconych po dniu 11.02.2022 r.

Oprocentowanie konta Mega Oszczędnościowego:

OprocentowanieWarunki
1,7% przez 3 miesiącePo wpłacie nowych środków, jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ na ROR w wysokości min. 2000 zł
1,4% przez 3 miesiące Dla nowych środków bez dodatkowych warunków
0,01%Dla pozostałych środków po wygaśnięciu promocji

Kapitalizacja odsetek następuje w trybie miesięcznym, dzięki czemu w każdym kolejnym miesiącu pracuje dla nas większy kapitał, co jest dużą zaletą kont oszczędnościowych względem lokat bankowych.

Zaletą Konta Mega Oszczędnościowego jest też możliwość wykonywania darmowych przelewów wewnętrznych na konto osobiste w Alior Banku bez limitów. Pamiętaj, aby nie dokonywać od razu wypłaty środków z konta oszczędnościowego na konto w innym banku, tylko najpierw przelać środki na konto osobiste w Aliorze i dopiero z niego przelać na inne konto. W przeciwnym razie możesz ponieść opłatę za przelew (pierwszy przelew zewnętrzny w miesiącu jest darmowy, a kolejne kosztują 8 zł.

300 zł premii na start za Konto Jakże Osobiste

Jeśli nie masz jeszcze konta w Alior Banku to w prosty sposób możesz zgarnąć aż 300 zł premii w gotówce za spełnienie kilku warunków aktywności.

300 zł na start z kontem Alior Banku otrzymasz za:

 • Złożenie promocyjnego wniosku online o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową i zgodami na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych i połączeń głosowych
  • zgody te możesz wycofać po otrzymaniu wszystkich nagród
  • w przypadku problemów z wnioskiem możesz zamówić kontakt ze strony pracownika banku, który oddzwoni i dokończy proces wnioskowania o konto
 • 300 zł premii otrzymasz w 6 częściach po 50 zł każda za spełnienie dwóch warunków w każdym z 6 następujących po sobie miesięcy:
  • Wykonanie min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę
  • Jedno logowanie w aplikacji mobilnej

Każda z 6 miesięcznych nagród 50 zł będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia dwóch warunku logowania i jednej płatności kartą.

Konto Jakże Osobiste to:

 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł miesięcznie
 • 0 zł za kartę debetową, jeśli co miesiąc wydasz kartą min. 300 zł – z karty możesz zrezygnować po otrzymaniu 300 zł premii na start
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 1% moneyback za płatności mobilne kartą
 • 0 zł za 2 korzyści do konta

Więcej informacji na temat konta osobistego i premii znajdziesz w prześwietleniu promocji Konta Jakże Osobistego z premią 300 zł.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Mega Oszczędnościowe – 21. edycja”

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
2 lat temu

W sumie to niezła oferta z tą premią. Jak ją doliczymy to oprocentowanie będzie jeszcze wyższe.

Marcin
Marcin
2 lat temu

Myślicie, że niedługo pojawi się promocja programu Bezcenne Chwile i będzie można zgarnąć jeszcze kilka biletów do kina? W Warszawie są paskudnie drogie i bardzo opłaca się brać z voucherów Mastercarda 😉

Co myślisz?

HIT! Aż 500 zł do Biedronki za otwarcie Darmowego konta BNP Paribas!

Odbiór premii w aż 5 promocjach konta BNP Paribas