w

Gwarantowane 400 zł i szansa na 1 z 30 rowerów o wartości 1000 zł za konto BNP Paribas

BNP Paribas ruszył z nową ciekawą promocją w ramach której za założenie Darmowego konta osobistego i spełnienie warunków promocji otrzymamy łatwe 400 zł premii oraz możemy wygrać 1 z 30 rowerów o wartości 1000 zł lub 1 ze 100 sakw rowerowych w konkursie powiększając tym samym nagrodę do 1400 zł!

Szanse na którąś z nagród są całkiem spore jako że łącznie mamy ich aż 130 na maksymalnie 3000 uczestników. Co więcej, część osób może nie startować w konkursie jeszcze bardziej zwiększając szanse dla pozostałych osób!

Promocja będzie trwała do 6 marca 2022 r. W przypadku wyczerpania puli 3000 wniosków na stronie pojawi się stosowna informacja i nie będzie już możliwości złożenia wniosku.

→ Prześwietlenie aktualnej akcji: 440 zł za konto BNP Paribas

400 zł w gotówce + szansa na rower lub sakwy w BNP Paribas

BNP Paribas w ramach promocji „Jazda po nagrodę” przekaże aż 400 zł w gotówce w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków promocji oraz daje szansę na wygranie 1 z 30 rowerów Rayon Siera o wartości ok. 1000 zł lub 1 ze 100 sakw rowerowych Crosso o wartości 253 zł za udzielenie odpowiedzi w konkursie „Rowerem przez Świat”.

Nagroda pieniężna została podzielona na dwie części: Pierwsze 150 zł otrzymasz w kwietniu za spełnienie warunków w marcu 2022 r, natomiast kolejne 250 zł otrzymasz w czerwcu za warunki spełnione w kwietniu oraz w maju 2022 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji „Jazda po nagrodę” możesz skorzystać, jeśli w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do niej nie posiadałaś/eś konta osobistego w BNP Paribas. Jeśli nie pamiętasz, kiedy konto zostało zamknięte, to sprawdzisz to dzwoniąc na infolinię banku pod numerem +48 500 990 500.

Jak przystąpić do promocji „Jazda po nagrodę”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji do 6.03.2022 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia i ewentualnie załączając zdjęcie konkursowe, którego tematem jest hasło „Rowerem przez świat”
 • Następnie również do 6.03.2022 r. z wygenerowanego dla Ciebie na stronie promocji linku złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową zaznaczając już tylko wymagane zgody (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie).
  • Konto możesz założyć wygodnie online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier
 • W ciągu 7 dni od od otrzymania karty debetowej nadaj jej kod PIN (nie później niż do 20.03.2022 r.)

Teraz możesz przejść do spełnienia warunków promocji.

Jak otrzymać 400 zł w gotówce w akcji „Jazda po nagrodę”?

 • Pierwszą nagrodę 150 zł w gotówce otrzymasz za założenie konta, nadanie kodu PIN do karty oraz wykonanie min. 3 przelewów zewnętrznych z konta w marcu 2022 r.
 • Drugą nagrodę, 250 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody oraz dwóch warunków w kwietniu 2021 r. oraz w maju 2022 roku:
  • wykonanie min. 5 transakcji BLIK (w sklepach stacjonarnych lub internetowych z wyłączeniem „ułatwiaczy” i usług hazardowych typu cyfrowe portfele. Wszystkie normalne płatności w sklepach są OK)
  • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę min. 1000 zł (najprościej wykonać przelewy z własnego konta w innym banku koniecznie zwykłym przelewem Elixir a nie przelewem natychmiastowym!)

Przyznasz, że warunki są naprawdę bardzo proste? Jeśli spełnia się warunki uczestnictwa (12 miesięczna karencja) do zdecydowanie warto skorzystać z tej promocji.

Odbiór i przekazanie nagród

Do 19 kwietnia 2022 r. otrzymasz maila (przesłanego z adresu: jazdaponagrode@bnpparibasplus.pl) informującego o przyznaniu pierwszej nagrody w wysokości 150 zł w gotówce.

Bardzo ważne! Do 26 kwietnia 2022 r. poprzez dane otrzymane mailem zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji (bez spacji), na które otrzymasz 150 zł w gotówce od Organizatora.

Jeśli nie zrobisz tego w wyznaczonym terminie, to wciąż będziesz mógł/mogła otrzymać premię po uprzednim uzupełnieniu danych w późniejszym czasie (aż do końca roku).

Nagrody zostaną przekazane do:

 • Do 30.04.2022 r. – pierwsze 150 zł premii
 • Do 30.06.2022 r. – drugie 250 zł premii
30 rowerów i 100 sakw w konkursie „Rowerem przez świat”

Nowa promocja BNP Paribas to także możliwość wzięcia udziału w konkursie, z całkiem sporą jak na na liczbę uczestników nie większą niż 3000 pulą nagród. Na zwycięzców czeka:

 • 30 rowerów Rayon Siera o wartości 1000 zł
 • 100 sakw rowerowych Crosso Dry 60 o wartości 253 zł

Udział mogą wziąć osoby, które spełnią warunki do otrzymania pierwszej nagrody w promocji „Jazda po nagrodę”. Hasłem konkursowym jest hasło „Rowerem przez świat”. Osobiście załączyłbym więc jedno ze zdjęć z wyprawy rowerowej.

Wyniki konkursu zostaną przesłane do laureatów nie później niż do 29 kwietnia 2022 roku, natomiast nagrody zostaną przesłane do 31 maja 2022 roku.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego. Do rachunku możesz założyć jedną z trzech kart. Polecana Karta Otwarta na Dzisiaj będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią min. 3 płatności bezgotówkowej miesięcznie, co przyznasz, jest wyjątkowo prostym warunkiem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dziś to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Jazda po nagrodę”

Regulamin konkursu „Rowerem przez Świat”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
2 lat temu

Można sfotografować wycieczkę rowerową do … BNP Paribas 😀

trackback

[…] 400 zł z kontem BNP Paribas […]

Co myślisz?

150 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego i rejestrację w programie Bezcenne Chwile w Pekao S.A.

Jeszcze wyższa premia 450 zł na start za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska