w

100 zł zwrotu za ubezpieczenie auta przez Punkta

Punkta 100 zł zwrotu

Na kupnie ubezpieczenia OC/AC można oszczędzić naprawdę duże kwoty. Aby uniknąć przepłacania za polisę warto skorzystać z jednej z porównywarek ubezpieczeń. Dzisiaj przygotowałem dla Was opis jednej z takich stron – Punkta.pl (dawniej mfind.pl), która zwróci nam jeszcze 50 zł na konto w zamian za kupno ubezpieczenia auta.

W Punkta znajdziemy oferty większości ubezpieczycieli na polskim rynku: Aviva, Benefia, Ergo Hestia, Generali, Link4, mtu24, Proama, PZU, TUZ, Uniqa oraz Wiener.

Edit. Aktualnie Punkta przekaże 50 zł premii za ubezpiezpieczenie auta

→ Przejdź do: 50 zł zwrotu za ubezpieczenie auta w Punkta

100 zł zwrotu na konto za ubezpieczenie auta z Punkta

Zasady promocji są niezwykle proste. Zwrotu w wysokości 100 zł otrzymamy w zamian za podpisanie umowy ubezpieczenia OC, AC lub OC/AC za pomocą dedykowanej strony promocji z zaaplikowanym kodem (po przejściu na tą stronę zobaczysz na dole informację o użyciu kodu jakoszczedzic50 (jakoszczedzic100) i wypłacie 50 zł premii pieniężnej po dokonaniu zakupu ubezpieczenia samochodu za pomocą porównywarki Punkta).

Aktualna promocja:

punkta kod promocyjny
Aby otrzymać 50 zł 100 zł zwrotu za ubezpieczenie OC/AC:

  1. Przejdź na dedykowaną stronę promocji Punkta ze zwrotem 50 zł
  2. Wykonaj kalkulację ubezpieczenia OC/AC (uwaga: Domyślnie oferty nie są poukładane według cen, ale można je posortować klikając w strzałki przy kolumnie „Cena”)
  3. Kup i opłać wybraną ofertę ubezpieczenia OC, AC lub OC+AC
  4. Instrukcje dalszego postępowania otrzymasz na podany podczas kalkulacji adres e-mail maksymalnie w ciągu 60 dni od zakupu
  5. W instrukcji znajdzie się też link do formularza odbioru nagrody, w który będzie trzeba podać dane do wykonania przelewu cashback’u przez Punkta

Towarzystwo Ubezpieczeniowe zatwierdzi płatność maksymalnie
w ciągu 90 dni od dnia zapłaty. Tak długi okres wynika z tego, że każdy
klient ma prawo do odstąpienia od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jej podpisania.

Natomiast w takim przypadku nie przysługuje nam prawo do nagrody 100 zł. Po otrzymaniu linka z odnośnikiem do formularza będziesz mieć maksymalnie 90 dni na jego uzupełnienie.

Nagroda zostanie wypłacona w terminie 60 dni od potwierdzenia przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe zawarcie polisy i uzupełnienia formularza wypłaty nagrody.
Punkta – o serwisie słów kilka

Serwis Punkta działa już na polskim runku od wielu lat. Od 2019 roku rozpoczął się rebranding (poprzednio mFind). Podstawową zaletą porównywarki Punka jest brak potrzeby podawania danych niezbędnych do wyceny ubezpieczenia na wielu stronach ubezpieczycieli.

Wystarczy, że wpiszemy te dane w jednym miejscu i otrzymamy wyniki w postaci listy ofert a dodatkowo po zawarciu umowy otrzymamy 100 zł zwrotu w postaci przelewu na nasze konto bankowe.

Punkta zalety porównywarki ubezpieczeń

Jak widzimy powyżej, przez porównywarkę Punkta zwarto już 223 tys. polis ubezpieczeniowych i aż 98% klientów serwisu poleca jej usługi.

Dokumenty:

Regulamin promocji Punkta

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

360 zł premii za Konto 360° w Banku Millennium [+ 300 zł za kartę dla chętnych]

Lokata Mobilna 2,5% w Santander Bank Polska [+ OSTATNI DZIEŃ na 450 zł na start]