w

Aż 200 zł za rejestrację karty Citibank w Mastercard Bezcenne Chwile (+400 zł za kartę Citi Simplicity oraz 200 zł za Darmowe CitiKonto)

Citibank punkty powitalne Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 200 zł

Citibank prowadzi obecnie serię świetnych promocji, w których zyskać można łącznie nawet 800 zł premii! 400 zł do sklepów Biedronka otrzymamy po założeniu karty Citi Simplicity, kolejne 200 zł za bezwarunkowo darmowe CitiKonto. Następnie po uzyskaniu zaproszenia i rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile otrzymamy kolejne 200 zł w bonach do sklepów lub też 100 zł bez uzyskania takiego zaproszenia w akcji „Paliwo na zimę”.

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Prześwietlenie promocji: 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

→ Prześwietlenie promocji karty Citi Simplicity ze zwrotem 900 zł

13400 punktów o wartości 200 zł w akcji „Zgarnij punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile”

Citibank ruszył z rekordową promocją programu Bezcenne Chwile z nagrodą w postaci 13400 punktów wymiennych na vouchery o wartości 200 zł np. do Decathlon, Circle, RTV Euro AGD, Empik, Douglas, itd lub też bilety do kina.

Promocja będzie trwała do momentu wyczerpania puli 3400 nagród. Informacja o zakończeniu promocji powinna pojawić się na dedykowanej stronie banku.

Rekordowe 200 zł na start w promocji Mastercard Bezcenne Chwile otrzymać będą mogły osoby, które otrzymają powiadomienie o tej promocji za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej (ja takie właśnie otrzymałem), przez e-mail lub SMS.

Oczywiście takie powiadomienie może przyjść jedynie do osób, które nie zarejestrowały jeszcze swojej karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile (wcześniej Priceless Specials) oraz które mają udzielone zgody marketingowe. Tak się składa, że ja otrzymałem takie właśnie powiadomienie przed 4 dniami:

Jak otrzymać 13400 punktów Bezcenne Chwile o wartości 200 zł?

  • Po otrzymaniu zaproszenia do oferty od banku, zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile poprzez formularz rejestracyjny dostępny w bankowości elektronicznej Citionline
  • Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji w programie wykonaj płatności bezgotówkowe zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 200 zł (muszą to być normalne płatności z wyłączeniem tzw. „ułatwiaczy”

To wszystko! Prawda że proste warunki? Wydajesz na zakupy 200 zł i otrzymujesz taką samą kwotę w punktach, tj. 100% moneyback!

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w ciągu 3 dni od wykonania wymaganych płatności. Punkty zostaną natomiast przekazane w terminie 10 dni od momentu spełnienia warunków, czyli do tygodnia od otrzymania wiadomości z banku.

Punkty wymienisz na nagrody w ciągu 4 miesięcy od ich przyznania. Po tym czasie punkty wygasają bezpowrotnie!

13400 punktów będzie można wymienić na bilety do kina (800 pkt za bilet) lub na vouchery o wartości ok. 200 zł m.in. do Decathlon, Douglas, Circle K, RTV Euro AGD, Empik, itd.

Dokumenty

Warunki promocji „Zgarnij punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
2 lat temu

po ilu dniach przyszło powiadomienie o promocji mastercard?

Co myślisz?

Program poleceń „Lubię to polecam” w Banku Millennium – po 100 zł dla obu stron za Konto 360°

Podwyżka premii! Tylko teraz łącznie aż 550 zł za konto w Santander Bank Polska!