w

Aż 200 zł za rejestrację karty Citibank w Mastercard Bezcenne Chwile (+400 zł za kartę Citi Simplicity oraz 200 zł za Darmowe CitiKonto)

Citibank punkty powitalne Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 200 zł

Citibank prowadzi obecnie serię świetnych promocji, w których zyskać można łącznie nawet 800 zł premii! 400 zł do sklepów Biedronka otrzymamy po założeniu karty Citi Simplicity, kolejne 200 zł za bezwarunkowo darmowe CitiKonto. Następnie po uzyskaniu zaproszenia i rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile otrzymamy kolejne 200 zł w bonach do sklepów lub też 100 zł bez uzyskania takiego zaproszenia w akcji “Paliwo na zimę”.

Jeśli natomiast posiadacz kartę Mastercard innego banku lub nie uzyskasz zaproszenia od banku, to możesz otrzymać łatwe 100 zł za wykonanie płatności na 25 zł.

Klienci Getin Banku mogą z kolei uzyskać 200 zł za rejestrację karty debetowej i kredytowej w programie Bezcenne Chwile oraz 50 zł premii na start w programie poleceń.

→ Prześwietlenie promocji Citikonta z premią 270 zł

→ Prześwietlenie promocji karty Citi Simplicity ze zwrotem 600 zł

13400 punktów o wartości 200 zł w akcji “Zgarnij punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile”

Citibank ruszył z rekordową promocją programu Bezcenne Chwile z nagrodą w postaci 13400 punktów wymiennych na vouchery o wartości 200 zł np. do Decathlon, Circle, RTV Euro AGD, Empik, Douglas, itd lub też bilety do kina.

Promocja będzie trwała do momentu wyczerpania puli 3400 nagród. Informacja o zakończeniu promocji powinna pojawić się na dedykowanej stronie banku.

Rekordowe 200 zł na start w promocji Mastercard Bezcenne Chwile otrzymać będą mogły osoby, które otrzymają powiadomienie o tej promocji za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej (ja takie właśnie otrzymałem), przez e-mail lub SMS.

Oczywiście takie powiadomienie może przyjść jedynie do osób, które nie zarejestrowały jeszcze swojej karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile (wcześniej Priceless Specials) oraz które mają udzielone zgody marketingowe. Tak się składa, że ja otrzymałem takie właśnie powiadomienie przed 4 dniami:

Jak otrzymać 13400 punktów Bezcenne Chwile o wartości 200 zł?

  • Po otrzymaniu zaproszenia do oferty od banku, zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile poprzez formularz rejestracyjny dostępny w bankowości elektronicznej Citionline
  • Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji w programie wykonaj płatności bezgotówkowe zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 200 zł (muszą to być normalne płatności z wyłączeniem tzw. “ułatwiaczy”

To wszystko! Prawda że proste warunki? Wydajesz na zakupy 200 zł i otrzymujesz taką samą kwotę w punktach, tj. 100% moneyback!

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w ciągu 3 dni od wykonania wymaganych płatności. Punkty zostaną natomiast przekazane w terminie 10 dni od momentu spełnienia warunków, czyli do tygodnia od otrzymania wiadomości z banku.

Punkty wymienisz na nagrody w ciągu 4 miesięcy od ich przyznania. Po tym czasie punkty wygasają bezpowrotnie!

13400 punktów będzie można wymienić na bilety do kina (800 pkt za bilet) lub na vouchery o wartości ok. 200 zł m.in. do Decathlon, Douglas, Circle K, RTV Euro AGD, Empik, itd.

Dokumenty

Warunki promocji “Zgarnij punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile”

0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarszy
Najnowszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr
Piotr
1 rok temu

po ilu dniach przyszło powiadomienie o promocji mastercard?

Co myślisz?

Program poleceń “Lubię to polecam” w Banku Millennium – po 100 zł dla obu stron za Konto 360°

Podwyżka premii! Tylko teraz łącznie aż 550 zł za konto w Santander Bank Polska!