w

100 zł + 200 zł w punktach Bezcenne Chwile dla klientów Citibanku!

Citibank 200 zł i 100 zł w programie Mastecard Bezcenne Chwile

Citibank ruszył z dwiema akcjami promującym program Mastercard Bezcenne Chwile. W pierwszej akcji zgarnąć można 100 zł w punktach (6800 pkt) za wykonanie zakupów w określonych sklepach. Natomiast w drugiej promocji do zgarnięcia jest aż 200 zł w punktach (13400 pkt).

Z promocji skorzystać mogą klienci banku posiadający kartę debetową lub kredytową mogącą brać udział w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Jeśli chodzi o drugą promocję, to dostępna jest ona na zaproszenie. Podejrzewać możemy, że zapraszane są osoby, które jeszcze nie zarejestrowały swojej karty w programie Bezcenne Chwile.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta i/lub karty Citibank, to przypomnę, że za założenie karty kredytowej można zgarnąć projektor Overmax MULTIPIC 3.5c o wartości ok. 450 zł, 400 zł w punktach Bezcenne Chwile lub łatwiejsze 300 zł do Biedronki.

100 zł w akcji „Bądź Bliżej Celu na Gwiazdkę”

Jak już wspomniałem na wstępie, z pierwszej akcji z nagrodą o wartości 100 zł skorzystać mogą wszyscy klienci Citibanku posiadający karty Mastercard biorące udział w programie Bezcenne Chwile.

Aby otrzymać nagrodę wystarczy jak najszybciej wykonać zakupy na łączną kwotę min. 200 zł w sklepach:

  • Empik
  • Allegro
  • Home&You
  • RTV Euro AGD
  • Smyk
  • Homla

Transakcje wykonane w powyższych sklepach będą się sumowały. Masz tutaj pełną dowolność wykonywania zakupów.

Nagroda zostanie przekazana w terminie 31 dni od spełnienia warunków. Promocyjne punkty zachowają ważność jedynie przez okres 2 miesięcy od ich przyznania. Dlatego najlepiej od razu wymienić je na jakieś vouchery (np. do Decathlon, Allegro, RTV Euro AGD, Empik, itp.) lub na vouchery do kina.

Uwaga! Bank przewidział jednak 2300 nagród, dlatego warto się spieszyć!

Jak odebrać 16000 punktów o wartości 200 zł?

Z drugiej promocji Citibanku skorzystać mogą już tylko osoby, które otrzymały zaproszenie z banku w postaci wiadomości SMS, emaila lub wiadomości w bankowości elektronicznej.

Możemy jedynie przypuszczać, że są to osoby, które dotąd nie zapisały się do programu Bezcenne Chwile. Istotne jest też posiadanie aktywnych zgód marketingowych. W przeciwnym razie Citibank nie będzie mógł Was zaprosić do promocji 😉

Jeśli otrzymałeś/aś zaproszenie, to pierwszym krokiem będzie zapisanie się do programu Bezcenne Chwile poprzez formularz dostępny w bankowości elektronicznej.

Drugi krok to z kolei wykonanie zakupów na łączną kwotę min. 200 zł w dowolnych sklepach. Można tutaj połączyć przyjemne z pożytecznych wykonując te transakcje w sklepach wymienionych powyżej, dzięki czemu zgarniemy łącznie aż 300 zł premii.

Ps. Wszelkie „ułatwiacze”, tj. doładowania portfeli elektronicznych (Revolut, SkyCash, DiPocket) są wyłączone z promocji.

Informację o zdobyciu nagrody otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych od spełnienia warunków, sama nagroda zostanie natomiast przekazana na konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 10 dni kalendarzowych i zachowa ważność przez okres 4 miesięcy.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Bliżej celu”

Regulamin promocji „Zgarnij punkty powitalne”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
2 lat temu

Yes, mam zaproszenie na mailu, czyli mogę zgarnąć obie premie 🙂

Co myślisz?

Projektor Overmax MULTIPIC 3.5c o wartości 450 zł w promocji karty Citi Simplicity

200 zł w gotówce lub 250 zł w bonach do Biedronki/Allegro/4F w promocji Pekao S.A.