w

Nagrody o wartości 400 zł z kartą kredytową Citibank World Mastercard

Karta Citibank World Mastercard z nagrodą 400 zł

Citibank ruszył z nową promocją z nagrodami w wysokości 400 zł za założenie karty kredytowej World Mastercard. Trzeba dodać, że jest to pierwsza promocja dotyczącej tej karty.

W promocji można samemu wybrać nagrody, którymi mogą być bilety do kina, nagrody rzeczowe bądź też vouchery u partnerów programu Mastercard Bezcenne Chwile (m.in. Decathlon, Allegro, RTV EURO AGD, Circle K i wiele innych).

Premię za kartę możesz powiększyć o kolejne 270 – 370 zł za otwarcie w pełni darmowego CitiKonta.

Promocja będzie trwała do 17 stycznia 2022 roku, natomiast im szybciej założysz kartę i spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz się nagrodę.

Na tą chwilę możesz skorzystać z dwóch promocji karty Citi Simplicity:

HIT! Rekordowe 600 zł na Allegro z kartą Citi Simplicity

Łatwiejsze 400 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity

Dla kogo 400 zł do karty Citibank World Mastercard?

Z promocji karty Citibank World Mastercard możesz skorzystać, jeśli od 1 stycznia 2020 roku nie posiadasz aktywnej umowy o główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy.

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji, a dodam że za darmowe CitiKonto otrzymasz kolejne 200 zł w gotówce.

Citibank wyda Ci kartę kredytową jeśli spełniasz wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać nagrodę w 3 prostych krokach?

 1. Złóż wniosek online o kartę kredytową Citibank Mastercard World nie później niż 17.01.2022 r.
  Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich dokumentów lub informacji, to możesz je uzupełnić później.
  W ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku uzupełnij je na specjalnej stronie banku (w tym m.in. dokument potwierdzający dochody).
 2. Aktywuj kartę koniecznie za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile (nie za pomocą przeglądarki internetowej!). Masz na to czas do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy o kartę Simplicity (najlepiej zalogować się w niej od razu po otrzymaniu karty, aby mieć ten warunek z głowy)
 3. Przez 4 kolejne miesiące po miesiącu zawarcia umowy o konto wykonaj płatności na łączną kwotę min. 300 zł (czyli łącznie 1200 zł)

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności na 300 zł otrzymasz 6000 pkt Bezcenne Chwile, które możesz wymienić na nagrody po zalogowaniu na stronie programu.

Powiadomienie o przyznaniu nagrody otrzymasz w wiadomości od banku (za pomocą bankowości internetowej / mobilnej). Same punkty będą naliczone w ciągu 30 dni od ich przyznania.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w listopadzie 2021 r.

2. Po otrzymaniu karty zaloguj się w aplikacji Citi Mobile i aktywuj za jej pomocą kartę.

3. W grudniu 2021 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

4. W styczniu, lutym i w marcu 2022 r. powtórz warunek wykonania łącznych płatności na kwotę min. 300 zł

Co jeszcze warto wiedzieć?

Citibank wyklucza transakcje, które można określić mianem „ułatwiaczy”, tj. doładowania portfeli elektronicznych (np. SkyCash, Revolut, za które dodatkowo pobierana jest prowizja), transfery pieniężne czy też płatności za zakłady bukmacherskie oraz transakcje zwrócone.

Natomiast wszystkie normalne płatności za towary i usługi wykonane w sklepach stacjonarnych / Internecie będą zaliczone.

Pamiętaj, aby kartę spłacać zgodnie z otrzymanym wyciągiem. Więcej informacji na temat działania kart kredytowych znajdziesz w autorskim poradniku kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady.

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile

Zaletą karty Citibank World Mastercard jest program lojalnościowy Bezcenne Chwile od Mastercard.

Na start, za wykonanie pierwszej płatności kartą otrzymasz 1000 pkt powitalnych (800 pkt możesz wymienić na bilet do Cinema City, Multikina, Kina Helios).

Za płatności u wybranych partnerów programu otrzymasz 2 punkty za każde wydane 5 zł. Natomiast wykonując płatności w pozostałych sklepach otrzymasz 1 punkt za każde wydane 5 zł.

Karta Citibank World Mastercard – RRSO 11,46% czy 0%?

Karta Citibank World Mastercard

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie prowadzona na preferencyjnych warunkach dla uczestników promocji przez pierwszy rok. Opłata w wysokości 12 zł nie będzie pobrana jeśli w danym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na łączną kwotę min. 300 zł.

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z wysokością wykorzystanej kwoty kredytu za pomocą karty. Aby za korzystanie z kredytu na karcie nie zapłacić ani grosza (RRSO = 0%) wystarczy, że po otrzymaniu wyciągu przelejesz na rachunek karty kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym określonym na wyciągu.

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym.

Przykład:

Okres rozliczeniowy trwa od 2-go dnia miesiąca do 1-go dnia kolejnego miesiąca.

2 listopada wykonujesz płatność kartą na kwotę 1000 zł.

1 grudnia zakończy się okres rozliczeniowy na Twojej karcie i otrzymasz wyciąg wraz z datą spłaty kwoty minimalnej wyznaczonym na 27 grudnia.

Spłacając kartę (poprzez wykonanie przelewu na rachunek karty kredytowej wskazany na wyciągu) do 27 grudnia korzystasz z w pełni darmowego kredytu. Po prostu przelewasz na ten rachunek kwotę 1000 zł.

Jeśli natomiast do 27 grudnia spłacisz tylko kwotę minimalną to koszt kredytu (RRSO) wynieść może do 11,46%. Banki są zobligowane do przedstawiania pełnego kosztu kredytu w przypadku jego wykorzystania i spłaty w równych ratach przez okres 12 miesięcy. Jest to tak zwany przykład reprezentatywny.

Warto też wiedzieć, że nie spłacając karty w całości w wyznaczonym terminie, odsetki od wykorzystanej kwoty będą liczone od dnia wykonania każdej płatności. Dlatego zawsze warto spłacić kartę w całości i nie płacić żadnych odsetek 😉

Karta Citibank World Mastercard to:

 • 25 000 pkt na start (24000 pkt + 1000 pkt na start)
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 18 zł w przeciwnym razie
  • Przed upływem roku warto odezwać się do banku w sprawie zwolnienia z opłaty za kolejny rok
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Mastercard Bezcenne Chwile


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] więcej, po założeniu konta, możesz też założyć kartę kredytową za co otrzymasz kolejne 400 zł w bonach + 100 zł zwrotu za płatności (1% […]

Co myślisz?

Łatwe 250 zł za Konto Przekorzystne w Pekao S.A.+ 100 zł dla dziecka [krótka karencja!]

1,25% do 50 000 zł + 360 zł premii na start w Banku Millennium